JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nusimato karštas savaitgalis? Išsirink stilingiausią šios vasaros maudymosi kostiumėlį!

Nusimato karštas savaitgalis? Išsirink stilingiausią šios vasaros maudymosi kostiumėlį!

Mada yra dalis kasdienybės oro, ji kinta drauge su įvykiais. Iš drabužių gali nujausti artėjančią revoliuciją – jie suteikia galimybę viską pamatyti ir pajusti. Kiekvienais metais podiumai mums parodo, kad naujovės mados srityje niekada nesibaigs. 2017 metai siūlo platų maudymosi kostiumėlių pasirinkimą kiekvienam figūros tipui. Kokie maudymukai šiemet pateko į madingiausiųjų lentyną? Kviečiame pasižvalgyti.

Vientisas maudymukas

Manai, kad vientisų maudymukų mada jau atgyvenusi? Klysti! Būtent tokie modeliai vyrauja garsiausių prekės ženklų kolekcijose. Jie puošiami kutais, raišteliais, užtrauktukais ir rauktomis detalėmis. Populiarūs asimetrinio kirpimo maudymosi kostiumėliai su kontrastinėmis sportinio stiliaus juostelėmis arba su neįprastais raštais. Šią vasarą savo spintoje tiesiog privalai turėti maudymuką puoštą kutosiukais arba rauktomis detalėmis. Toks drabužis sukuria valiūkišką įvaizdį ir net karščiausią vasaros dieną padeda tau atrodyti stilingai ir išskirtinai.

Maudymosi kostiumėlis aukštu kaklu

Nemėgsti didelių iškirpčių, o per atviras maudymosi kostiumėlis priverčia tave jaustis nejaukiai? Turime tau išeitį! Atskiras maudymukas aukštu kaklu yra puiki išeitis norinčioms atrodyti žaismingai, bet tuo pačiu ir subtiliai. Šiais metais rinkis sportinio tipo viršų ir apačią – tokie modeliai karaliauja mados podiumuose ir tinklaraščiuose.

Apsijuosiamas maudymukas

Nemėgsti pastovumo ir kiekvieną kartą paplūdimyje nori atrodyti vis kitaip? Tau puikiai tiks apsijuosiamas maudymukas, kuris gali turėti begalę skirtingų kombinacijų ir įvaizdžių. Toks modelis yra vienas iš originaliausių šių vasaros pasiūlymų ir atrodys įspūdingai ant saulės pabučiuotos odos.

Beach life with TTB #beachlife #ttb #toptobottom #swimwear #mountlavinia #srilanka #colombo #alwayssummer #fashion #lithuanian

A post shared by Top To Bottom (@toptobottom_official) on Jan 24, 2017 at 9:05am PST

Maudymosi kostiumėlis aukštu juosmeniu

Svajones apie presą palikai kitai vasarai? Tuomet tau gali patikti maudymosi kostiumėlis aukštintu juosmeniu. Šis ne tik paslėps tavo saldžiąsias nuodėmes, bet ir padarys tave stilingiausia pliažo mergina! Rinkis įvairiaspalvį, kutosiukais puoštą maudymosi kostiumėlį, o prie jo derink paplūdimio skarą arba šiaudinę skrybėlę.

The Elias Bikini + 🍹 @michelletakeaim

A post shared by TULAROSA (@tularosalabel) on Apr 27, 2017 at 8:39pm PDT

Tiesa, neverta aklai vaikytis madų, jeigu pati su tokiu maudymosi kostiumeliu nesijauti patogiai. Svarbiausia, kad gerai jaustumeisi ir nevaržytum savo judesių!

Mano išsaugoti straipsniai