JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Jaunųjų žvaigždžių stilius „MTV kino apdovanojimuose“ - oho

Jaunųjų žvaigždžių stilius „MTV kino apdovanojimuose“ – oho, kiek kartų prašauta pro šalį… (FOTO)

Kaip ir daugelyje viešų pramogų pasaulio renginių, pasitaiko ir įvaizdžio triumfų, ir stiliaus nesėkmių. Savaitgalį vykę kasmetiniai MTV kino apdovanojimai į saulėtą Los Andželą pritraukė daugybė šou verslo atstovų, iš kurių daugelis pasižymėjo ne skoningumu, o troškimu pelnyti dėmesį bet kokia kaina.

Prieš peržvelgiant į apdovanojimus susirinkusių jaunųjų žvaigždžių įvaizdį, būtina trumpa kino apdovanojimų apžvalga. MTV Movie Awards šiais metais triumfavo jaunimo numylėtinė Emma Watson – mergina išrinkta geriausia metų aktore už vaidmenį filme Gražuolė ir pabaisa, ši juosta taip pat tapo geriausiu metų filmu. Geriausiu metų serialu tituluotas jaunosios auditorijos pamėgtas serialas Keisti dalykai (Stranger Things), kurio žvaigždės suspindo apdovanojimų ceremonijoje. Tai – didelis pasiekimas, ypač žinant tai, jog pirmąjį sezoną skaičiuojantis serialas nurungė tokius grandus kaip Sostų karai (Game of Thrones) ir Jaunosios melagės (Pretty Little Liars).

Metas pereiti prie į garsiuosius apdovanojimus susirinkusių įžymybių įvaizdžio. Nors būta ir nesėkmių, verta pradėti nuo tų, kurie pelnytai pelnė stilingųjų titulą.

Geriausias apdovanojimų įvaizdis vienareikšmiškai atitenka manekenei Carai Delevinge. Plaukus visiškai trumpai nusikirpusi įžymybė pasipuošė atvira Versace mados namų suknele, dekoruota blizgia juostele, primenančią gyvatės motyvą. Drąsu, originalu ir kausto žvilgsnius!

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press
Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Apdovanojimų žvaigždė Emma Watson – kaip visuomet elegantiška ir rafinuota. Originalaus iškarpymo suknelė, dekoruota smulkiais, apvaliais sidabriniais žvyneliais pavertė Emmą vakaro karaliene. Aktorė dar kartą įrodė, jog stiliaus klaidos, kaip daugeliui mirtingųjų, paprasčiausiai nėra jai būdingos.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Puikiai atrodė ir serialo Keisti dalykai aktorė Shannon Purser, kuri pasirinko ornamentais margintą suknelę, idealiai tinkančią jos figūros tipui. Be to, galima pasveikinti aktorę už drąsą pripažinti viešai tai, jog ji yra kitokia – Shannon apdovanojimų metu pareiškė, jog yra biseksuali.

Shannon Purser
Shannon Purser
Vida Press

Ar Paris Jackson iš tiesų atvyko į apdovanojimus, o gal į riedlenčių sporto pamokas? Regis, Michaelo Jacksono dukrelė paprasčiausiai ėjo pro šalį. Įvazdis būtų puikus, jei ne oficialumo reikalaujanti renginio vieta.

Paris Jackson
Paris Jackson
Vida Press

Riverdale serialo aktorė Madelaine Petsch savo pieno baltumo odą siekė pademonstruoti pasirinkusi juodą, elegantišką kostiumėlį. Nors šviesi oda vertinama ir laikoma aristokratiškumo simboliu, pasirinkus juodą apdarą ji tampa ne tokia žavinga.

Madelaine Petsch
Madelaine Petsch
Vida Press

Štai ir prasidėjo… garsi JAV dainininkė Camila Cabello į apdovanojimus atvyko tarsi neseniai pakilusi iš lovos – pavelta šukuosena ir kiek nubėgusiu akių makiažu. Camilos suknelė taip pat nebuvo verta pagyrų – visuomet elegancija žavinti mergina šį kartą prašovė pro šalį.

Camila Cabello
Camila Cabello
Vida Press

Ar tai – vaškinis Zacas Efronas? Vizažistai kiek padaugino maskuojamosios pudros slėpdami Zaco tariamus odos trūkumus. O ir Zaco apranga ne pati originaliausia – baltai nuo galvos iki kojų apsirengęs Zacas tikrai nepriminė stilingo žvaigždūno…

Zacas Efronas
Zacas Efronas
Vida Press

Shay Mitchell – viena žavingiausių jaunimo aktorių. Deja, šis vakaras stiliaus aspektu jai nebuvo sėkmingas. Tigrinio rašto suknelę su iškarpymais pasirinkusi įžymybė pasižymėjo nuostabiu makiažu, tačiau stiliaus aspektu nežibėjo.

Shay Mitchell
Shay Mitchell
Vida Press

Dar viena kiek prasilenkusi su stilingumu – aktorė Gigi Gorgeous, kuri tviskėjo auksinėmis detalėmis. Deja, jos įvaizdis labiau priminė cirko artistės stilių. Aktorė tikriausiai nesivadovauja posakiu, jog mažiau yra daugiau.

Gigi Gorgeous
Gigi Gorgeous
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai