JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Trys pavasario stiliaus perlai

Trys pavasario stiliaus perlai, kurie turėtų atsirasti tavo spintoje

Kuriant įvaizdį visai nebūtina apsikrauti milijonine suknelių, kelnių ir švarkų populiacija. Iš tiesų dailiausi deriniai pavyksta juos pagyvinant saikinga ir tinkama aksesuarų doze bei pasitelkiant keletą stiliaus gudrybių. Tavo dėmesiui daiktų trejetukas, kuriems nuo šiol skirk daugiausiai dėmesio. Išbandyk ir pamatysi, kaip mažos detalės tampa svarbiausiais įvaizdžio dalyviais.

Kojinės

Kojinės iš pirmo žvilgsnio atrodo toks provincialus drabužis, lyginant su švarkais, sukniomis ar madingais kelnių kostiumais, tačiau patikėk, išmokusi kojinaičių magiją, net paprasčiausiam įvaizdžiui įkvėpsi nuostabios energijos! Kada, kur ir kaip? Pirmiausia atsimink taisyklę, jog įvaizdyje neturėtų likti neva „nematomų“ drabužių. Mada – vizualus menas, tad kuriant savo stilių derėtų tą atsiminti. Nei pėdkelnės, nei liemenėlės petnešėlės, nei kojinės neturėtų būti renkamos, vadovaujantis principu „ai, vis tiek nesimatys“.

Kojinės
Kojinės
Vida Press

Šiadieninė mada iš naujo atsigręžė į ilgą laiką buvusias užmarštyje kojines. Dabar jas gali mūvėti prie pačių įvairiausių batų ir net aukštakulnių. Pradžiai, jeigu vis dar atrodo nedrąsu išbandyti atvirų batelių ir kojinaičių derinį, pamėgink subtiliai dekoruotas, ar siuvinėtas kojines mūvėti drauge su žemakulniais sportiniais bateliais ir kulotėmis, ar midi ilgio sijonu. O atšilus orams, akinančiai baltos kojinės, drauge su baltais sportiniais bateliais ,puikiai pagyvins džinsinių šortų ar mini sijono įvaizdį.

Kojinės
Kojinės
Vida Press

Braletė

Šiuos minkštus ir švelnius apatinius drabužėlius, jau spėjo pamėgti daugelis. Palauk, ar mes pasakėmė apatinius? Šį sezoną braletės išeiną į viešumą! Ir kalbame ne apie žaviai iš po baltų marškinių kyšanti nėrinių kraštelį, o apie šį tą daug įdomesnio. Dėvėk ant baltų marškinėlių, golfų ar net džemperių, derink drauge su sportinio stiliaus kelnėmis, džinsais ar midi ilgio sijonais. Beje, neprašausi taip papuošusi ir suknelę ilgomis rankovėmis! Pagrindinė šio derinio taisyklė: braletės spalva turi skirtis nuo pagrindinio drabužio spalvos. Taip pat atkreipk dėmesį į raštus. Jeigu pagrindinis drabužis stipriai raštuotas, gali būti, jog nėrinių braletė netiks. Tačiau juk namuose, priešais veidrodį yra puikiausia terpė ekperimentams, tiesa?

Braletė
Braletė
Vida Press

Kaspinas

Ilgos, kaspinais perpintos kasos – primena senus filmus ir mūsų močiučių jaunystę, tačiau dėl šios priežasties visai nebūtina išgyvendinti kaspinus iš savo drabužinės. Juk yra begalė būdų jiems panaudoti! Ilgos, maždaug 5 centimetrų pločio juostos panaudojimo galimybės – beribės. Gali apsukti juo kasą ir susikurti puikią, XIX a. dabitos šukuoseną.

Kaspinai
Kaspinai
Vida Press

Išbandyk ir vis dar nemirštančią kaklajuostės tendenciją. Juk tam visai nebūtina pirkti brangaus šalikėlio, efektą puikiausiai išgausi ir pasitelkusi patį paprasčiausią kaspiną! Beje, kaspinas gali būti puiki alternatyva diržui. Plėšyti džinsai, sujuosti plačiai peteliškės mazgu sumegztu kaspinu – puikus akcentas sušvelninantis ir pagyvinantis jau pabodusį, džinsų ir odinio švarko derinį.

Kaspinai
Kaspinai
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai