JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pavasario sezono must - have apžvalga: madingiausi deriniai (FOTO)

Pavasario sezono must – have apžvalga: madingiausi deriniai (FOTO)

Kasmet mada visai nejučia įsipaišo į mūsų svajonių sąrašus, pateikdama keisčiausius ir, tuo pačiu, patraukliausius kirpimus, audinius, detales. Tai, kuo rengsimės kitąmet tampa gyvybiškai svarbu mados savaičių didžiuosiuose pasaulio miestuose metu.

Skristi į kitą pasaulio galą dėl geidžiamiausių detalių nebūtina – nemokamų mados renginių ciklas ,,Design for life’’ balandį Klaipėdoje , Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje sezono tendencijas tau atneš tiesiai į rankas.

Jei dar nežinai, ką privalu įsigyti tave išgelbės šiltųjų sezonų must – have sąrašas.

SIUVINĖTOS GĖLĖS

Šiltųjų sezonų karalienės – gėlės. Jei praėjusį sezoną mados medžioklėje džiaugėmės aplikacijų trofėjais, šiemet visur matysime gėles.

Karlie Kloss
Karlie Kloss
Vida Press

ŠNEKANTYS DRABUŽIAI

Vis dar. Jau ne pirmą sezoną tokie patys šnekūs ir sunkiai užčiaupiami kaip moterys. Pastarosios nusprendė, kad šiemet visgi didesnę galią išsikalbėti perduos savo aprangai. Nuo vis dar madingų džemperių iki šiltuoju sezonu taip geidžiamų marškinėlių – mada kalbės įvairiose formose.

Šnekantys drabužiai
Šnekantys drabužiai
Vida Press

SLUOKSNIAI

Trendas, kuri negali palikti abejingų. Svajingos moters įvaizdis šį sezoną pasirodys prasidės būtent nuo šių detalių. Senovės laikus primenantys įvairiausio tipo banguoti audiniai atgis ir tiks tiek kasdienai, tiek pasipuošti.

Sluoksniuoti drabužiai
Sluoksniuoti drabužiai
Vida Press

PLAČIOS RANKOVĖS

Gretimais sluoksnių einantis prieskonis neabejotinai atsidurs kiekvienos stilingos moters spintoje. Nesvarbu, suknelė ar palaidinė tačiau kuo ilgesnės rankovės – tuo labiau užburia.

Plačios rankovės
Plačios rankovės
Vida Press

PLONI AUDINIAI

Tarytum nejučia odą liečiantys ploni ir trapūs audiniai atskleis daugiau nei norėtumėte pasakyti. Vulgarus kūno rodymas atsiduria visiškame šešėlyje prieš šiemet subtiliai gundantį tiulį, organzą ir t.t.

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press

KOJINAITĖS

Aksesuaras, kuris šiemet išgyvens absoliutų pakilimą. Elegancija, trapumas ir klasika – apgaubs Jūsų kojas ir bus gero skonio ženklas. Kuo išskirtinesnės šios audinių skeltelės – tuo geriau.

Kojinytės
Kojinytės
Vida Press

BLIZGANTYS AUDINIAI

Ir ne tik metalika ar aukso spindesys. Tai kuo gyvenome aną sezoną pavasarį ir vasarą atsiveja su daugiau paletės spalvų ir nerūpestingai sugula į Jūsų garderobą kaip viena puošniausių detalių, net Jūsų tądien telaukia puodelis kavos su drauge.

Blizgus audinys
Blizgus audinys
Vida Press

SILK ATGIMIMAS

Kur buvęs, kur nebuvęs silk sugrįžta. Prie visų lengvai plazdančių audinių pastarasis nepastebimai įsipaišo į draugiją.

Dakota Johnson
Dakota Johnson
Vida Press

ASIMETRIJA AUSKARUOSE

Pastaruosius metus aukso amžiaus neišgyvenę auskarai, šiemet smogia dideliu pajėgumu. Kaklo papuošalai jau gali palaukti, tačiau įsigyti skirtingą auskarų porą – privaloma. Išskirtiniai, žėrintys, spindintys, masyvūs, siekiantys pečius – neįmanoma neatkreipti dėmesio.

Auskarai
Auskarai
Vida Press

DRYŽIAI

Klasikos – juoda/balta išstumti neįmanoma, tačiau spintas kur kas noriau pildysis ryškiaspalviai dryžuoti audiniai. Nuo palaidinių iki rankinių – spalvosime šiltuosius sezonus.

Dryžiai
Dryžiai
Vida Press

MAŽA RANKINĖ

Nuo rudens įsigyvenusi tendencija. Gana su savimi nešiotis visą pasaulį ir apsunkinti savo pasivaikščiojimus. Super minimalu ir tuo pačiu taip gyva.

PER VIENĄ PETĮ

Aną vasarą aplinkinių akis lepinome abiem apnuogintais pečiais, šiemet nepavyks nepastebėti – vieno peties renesanso.

Apnuogintas petys
Apnuogintas petys
Vida Press

IKI KULNIUKO

Arba kapriai. Rodos, ir ši apleista sritis šiemet pulsuos naujovėmis. Plonų, lengvų audinių apsuptyje kelnės taip pat išgyvens atsinaujimą ir dabar taps daug populiariau pabrėžti juosmenį nei kitus kūno linkius.

Kelnės iki kulniuko
Kelnės iki kulniuko
Vida Press

Natūralu, jog ne kiekviena tendencija iškart vilioja ją pamilti, tačiau čia tereikia stiliaus ir mados profesionalų prisilietimo. Patarimų ir konsultacijų nepagailės mados ciklų renginys ,,Design for life’’, tad nepražiopsok galbūt jis vyks ir tavo mieste!

Mano išsaugoti straipsniai