JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 ryškiausios šaltojo sezono mados tendencijos

6 ryškiausios šaltojo sezono mados tendencijos

Kiekviena žiema atneša įvairiausių naujų mados tendencijų, ši – ne išimtis. Šaltasis metų laikas priverčia dėvėti šiltesnius rūbus, kuriuos puikiai galėsite derinti ir šią 2024-ųjų metų žiemą. Šį sezoną mados naujovės nepagailėjo nei spalvų, nei raštų.

Masyvūs batai

Kerzų tipo batus jau ganėtinai seniai galite pastebėti stileivų spintose, tačiau šių metų mados tendencija skelbia, kad reikia dar masyvesnių batų! Kuo masyvesnis ir grublėtesnis padas, tuo geriau. Prabangos prekės ženklo Prada sukurti ir prieš kelias savaites pristatyti batai sparčiai užvaldė mados sekėjus, o panašių tipo batų jau galima rasti ir greitosios mados parduotuvėse.

Ilgi ir sunkūs paltai

Didelis, sunkus rudos arba pastelinės spalvos paltas yra šio sezono būtinybė. Galite rinktis odinius, vilnonius, kailinius ar tiesiog įprastus lietpalčius. Svarbiausia, kad paltas būtų ilgas ir masyvus, ir su juo šią žiemą šalti tikrai nereikės.

Pūsti pečiai

Viena iš neseniai dienos šviesą išvydusių tendencijų, po truputį atranda naują vietą ir stilingųjų spintose. Pūsti pečiai šiuo metu imponuoja suknelėse, palaidinėse, megztiniuose ar net švarkuose. Tiulio audinys taip pat dažnai pastebimas rankovėse, o ši medžiaga įvaizdžiui suteikia puošnumo bei elegantiškumo.

Švarkas apjuostas diržu

Bene viena pagrindinių rudens tendencijų niekur nesitrauks ir žiemos laikotarpiu. Diržai – viena madingiausių detalių, kuri tiks prie bet kokio švarko, bet kuriuo paros metu. Šis įvaizdis puikiai tiks ne tik dieną, bet ir vakarėlio metu. Kad atrodytumėte madinga, investuoti į naujus švarkus tikrai nereikės, o tiesiog nusipirkite išskirtinį stilingą diržą.

Violetinė spalva

Violetinę spalvą galime drąsiai vadinti šios žiemos spalva ir visai nesvarbu, kad tai šaltasis metų sezonas. Ant podiumų buvo matyti violetinės spalvos įvaizdžius nuo galvos iki kojų, o kasdienybėje šią spalvą galite dėvėti kaip akcentą prie kitų atspalvių. Puikiai atrodys violetinis paltas, rankinė, aukštakulniai ar tiesiog paprasta palaidinė prie šviesios spalvos džinsų.

Languotas raštas

Jeigu rūbų parduotuvėje pastebėsite savo mėgstamą drabužį languotu raštu – nedvejokite ir įsigykite. Šio sezono patį populiariausią raštą galite išvysti puošiant įvairius drabužius. Languoti švarkai, paltai, suknelės, sijonai, kelnės ir įvairūs aksesuarai, tokie kaip pirštinės, kepurės, šalikai – žiemą atrodys ypač madingai. Taip pat nebijokite dėvėti ir pilno languoto rašto įvaizdžio, kuo daugiau languotumo, tuo geriau. Derinkite skirtingas, ryškias spalvas ir tikrai nesuklysite.

Mano išsaugoti straipsniai