JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
mados taisyklės
kaip tinkamai nešioti laikrodį

8 stiliaus mitai, kuriuos privalai pamiršti

Sako, jog mados pasaulis yra neprognozuojamas. Sutinkat? Mes – iš dalies. Mada sukasi ratu, todėl kažkada visų primirštos stiliaus taisyklės vėl užgimsta iš naujo. Tas pats ir su stereotipais. Ilgus metus vyravusius mados streotipus būtina sulaužyti.

Stiliaus klausimu būk drąsesnė – pamiršk įsivyravusias taisykles! Kokios yra populiariausios?

Balta spalva yra atgyvena.

Balta spalva yra madinga! Platūs baltos spalvos paltai, baltos kelnės ar balta palaidinė visuomet atrodo klasiškai. Vis dėlto… balti batai vis dar išliekia ant ribos – juos rinkdamasi turi atidžiai derinti drabužius.

Tavo rankinė privalo atitikti batų spalvą ir tekstūrą.

Įprasta manyti, jog kokie batai, tokia ir rankinė, tačiau tai jau praeitis. Garstyčių spalvos delninukė ir juodi laiveliai – kodėl gi ne?

Nemaišyk raštų!

Manai, jog negalima atrasti stilingo leopardo raštais marginto palto ir priderinti jo prie gėlėtos palaidinės? Klysti. Vis dėlto rinkis panašaus audinio drabužius – taip mažiau prašausi.

Mėlyna ir juoda spalva nedera.

Daugelis panelių mano, jog dvi ir taip tamsios spalvos netinka. Tačiau naujausios mados tendencijos rodo ką kita. Pavyzdžiui, juodas švarkelis ir mėlyna suknelė – ar ne stilingai atrodo?

Turi būti aukšta, modeliškos figūros mergina, kad dėvėtum ilgas sukneles.

Ilgos suknelės tinka tikrai ne vien modeliškų figūrų merginoms! Tereikia atrasti figūrą atitinkančią suknelę, o dėl ūgio nesukti sau galvos.

Metaliniai akcentai – tik vakarui.

Metaliniai akcentai yra ryškūs, tačiau jų nebūtina palikti tik vakarui. Atmink tik tai, jog pasirinkusi metalu puoštą drabužį ar aksesuarą, kitus aprangos elementus privalai rinktis blankesnius.

Jokių pėdkelnių su batais atviru priekiu.

Pamiršk šią taisyklę – juk kaip puikiai prie neblizgių juodų pėdkelnių atrodo sandalai atviru priekiu. Tereikia derinti.

Jokio aukso ir sidabro maišymo.

Jei tavo apranga sudaryta ne vien iš auksinių ir sidabrinių drabužių, drąsiai derink aukso ir sidabro spalvą. Pavyzdžiui, aksesuarus.

Mano išsaugoti straipsniai