JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn stilius

Mados ikonos, aktorės Audrey Hepburn stiliaus patarimai, kurie pravers kiekvienai iš mūsų

Yra keletas moterų, apie kuriuos moterų bei merginų rate kalbama tiek pat daug, kiek ir prieš 50 metų. Aktorė Audrey Hepburn yra viena iš tų moterų.

Audrey žinojo, ką reiškia atrodyti paprastai, tačiau kartu prašmatniai. Ji neįkūnijo senojo Holivudo glamūro, apsikarstydama kailiais ir deimantiniais papuošalais, bet stebino visus pasirinkusi paprastus, tačiau kokybe ir skoningumu pasižyminčius aprangos derinius. Net ir dabar jos nesenstantis stilius kasdien įkvepia mus stiliaus eksperimentams. Čia yra keli Audrey stiliaus patarimai, kuriuos kiekviena moteris turėtų pavogti iš Audrey Hepburn.

Susikurkite juodų ir baltų drabužių bazę

Už ekrano ribų Audrey dažnai vilkėdavo juodos ir baltos spalvos aprangos derinius, kuriuos tarpusavyje derindavo tiesiog nepriekaištingai. Audrey teigimu, šis paprastas spalvinis duetas tiesiog puikiai tinka kasdienai – atrodysite akimirksniu puošnesnės.

Audrey Hepburn (dešinėje)
Audrey Hepburn (dešinėje)
Vida Press

Pabrėžkite liemenį diržu

Liemens pabrėžimas stilingu diržu per kelias sekundes padaro figūrą liaunesne ir moteriškesne. Diržas buvo vienas mėgstamiausių Audrey aksesuarų, kurį ji labiausiai mėgo derinti prie suknelių. Audrey teigė, jog diržas padeda išlaikyti vapsos liemenes įvaizdį ir gali tapti puikiu aprangos akcentu, į kurį kryps visų akys.

Audrey Hepburn (kairėje)
Audrey Hepburn (kairėje)
Vida Press

Išbandykite klasikinį vakarinės suknelės siluetą

Viena įsimintiniausių Audrey ivaizdžių ekrane yra „Givenchy“ suknelė, kurią ji dėvi kaip Holly Golightly filme „Pusryčiai pas Tiffany“. Tokių žurnalų kaip „Harper’s Bazaar“ ir „InStyle“ stilistas ir kūrybos direktorius Freddie Leiba tokį įvaizdį pavadino amžina klasika. “Kai pagalvoji, tai pats lengviausias dalykas, kurį gali dėvėti ir nesuklysti. Užsidedate porą deimantinių auskarų ir paprasčiausia juoda suknelė tampa kokteiline suknele”, – sako jis.

Atraskite savo unikalų stilių, papildydami jį aksesuarais

Audrey žinojo, kad sunku suklysti apsirengus juoda suknele ar klasikinio stiliaus kombinezonu. Dienos metu aprangą ji pagyvindavo nėriniuotomis skarelėmis ar pirštinėmis, o vakare – karoliais ar auskarais. Audrey tvirtai palaikė aksesuarų naudojimą. „Mano mama tikėjo, kad moteris turėtų atrasti jai tinkantį įvaizdį ir papildyti jį, o ne būti mados verge, vis iš naujo kurdama savo išvaizdą“, – vienoje iš knygų rašė jos sūnus Seanas.

Atraskite savo unikalų stilių, papildydami jį aksesuarais
Atraskite savo unikalų stilių, papildydami jį aksesuarais
Vida Press

Siekite kokybės, o ne kiekybės

Nors Audrey bičiuliavosi su pasaulinio lygio dizaineriais ir galėjo įsigyti jų kurtų drabužių, aktorės apranga dažnai buvo paprasta, nors ir išskirtinai pritaikyta būtent jai. „Audrey Style“ knygos autorė Pamela Clarke Keogh aktorės eleganciją siejo su jos europinėmis šaknimis – aktorė turėjo britų bei olandų kraujo. „Prancūzė mergina išleis visą savo savaitės darbo užmokestį už „Hermès“ šaliką arba „tobulus“ batus, kurie tarnauja metų metus. Tuo tarpu Audrey pasižymėjo taupumo. Ji gimė tuo metu, kai moterys neturėjo daug drabužių, tačiau jie buvo aukščiausios kokybės “, – knygoje rašė P. Keogh. tad Audrey mados pojūtis buvo įsišaknijęs ilgametėje Europos tradicijoje, kai moterys investavo į kokybiškus drabužius, o ne masiškai pirko menkos vertės daiktus.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Vida Press

Įvaizdį kurkite su energija

Nepaisant Audrey mados pojūčio, daugelis mano, kad būtent jos elegancija ir optimizmas ją iš tikrųjų privertė spindėti. „Ji turėjo daugiau nei teigiamą požiūrį”, – sakė jos sūnus Luca Dotti interviu „Yahoo Health”. „Ji buvo naivi ta prasme, kad buvo panaši į jauną merginą. Kiekvieną kartą, kai ji rasdavo ką nors naujo, ją užplūsdavo entuziazmas. Ji buvo tokia susijaudinusi, kaip maža mergaitė “, – pasakojo jos sūnus.

Mano išsaugoti straipsniai