JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip susikurti savo individualų stilių

Kaip susikurti savo individualų stilių, kuris trauktų akį ir būtų originalus?

Ar dažnai patiri dilemą, kuomet žiūri į nuo drabužių sprogstančią spintą, tačiau, regis, negali sukurti nė vieno derinio, kurį iš tiesų norėtum apsirengti? Ar yra tekę išlėkti apsipirkti ir tuomet viskas pavirto į katastrofą, kol galiausiai iš parduotuvių išėjai tuščiomis rankomis?

Tai neišvengiami dalykai, su kuriais susiduria daugelis iš mūsų. Galbūt negali atrasti individualaus stiliaus ir dėl to kyla šios problemos? Tai be galo svarbus aspektas, padėsiantis atskleisti tavo charakterį ir labiau pasitikėti savimi. Jei atrasi tai, kas tau patinka labiausiai derinių kūrimas taps maloniu užsiėmimu.

Elena Perminova
Elena Perminova
Vida Press

Visų pirma, atrask medžiagas, kurias dėvėdama jautiesi patogiausiai.

Ne veltui sakoma, kad patogumas veda į pasitikėjimą. Aukštos kokybės medžiagos tavo spintoje visuomet išliks ilgiau. Geros kokybės drabužius gali atrasti ir kuistukuose, neprivalai pirkti brangiausių prekių. Geros kokybės drabužis ilgiau išlaikys gerą išvaizdą, visuomet atrodys daug tvarkingiau ir pagyvins bet kokį derinį. Dėvėdama tam tikras medžiagas visuomet jausiesi patogiau ir užtikrinčiau. Dėvėdama drabužius sukurtus naudojant “kvėpuojančias” medžiagas mažiau prakaituosi, o minkštesni marškinėliai privers tave pasijausti lyg ant sparnų. Ieškok drabužių, kurių sudėtyje būtų šių medžiagų: linas. Linas turi termoreguliacinių savybių tad net vasarą šios medžiagos drabužiai ant kūno guls maloniai. Šilkas, deriniams suteiks prabangos įspūdį, tačiau neapsigauk, tai be galo tvirta medžiaga, savo formą išlaikanti daug metų.Medvilnė – puikiai visiems pažįstama medžiaga, nereikalaujanti didelės priežiūros. Tai natūrali, ilgai savo formą išlaikanti medžiaga.

Venk sintetinių medžiagų nes jos gali sudirginti odą, be to reikalauja daugiau priežiūros.

Vilna taip pat pareikalaus daugiau priežiūros, ji turi tendenciją trauktis, tad nenustebk jei iš skalbimo mašinos ištrauksi megztuką, kurio dydis bus tinkamesnis tavo katinui. Visuomet atkreipk dėmesį į drabužius kurie tobulai krenta ant kūno – iš ko jie pagaminti? Kokie kirpimai suteikia žavesio?

Marie​-Paola Bertrand
Marie​-Paola Bertrand
Vida Press

Nuolatos ieškok įkvėpimo ir stebėk aplinką. Tai, turbūt svarbiausias žingsnis, siekiant atrasti individualų savo stilių. Iš įvairių šaltinių, gali pasisemti įkvėpimo ir eksperimentuoti su naujais deriniais, bei pasirinkti įdomias detales, kurias galbūt gali pritaikyti ir savo aprangoje.

Youtube – viena populiariausių video dalinimosi svetainių, kurioje egzistuoja neatrasta madisčių bendruomenė. Čia merginos dalinasi savo kasdieniais deriniais ir naujais pirkiniais, kurie dažnai būna iš visiems prieinamų firmų. Pažadu, jau greit būsi įtraukta ne tik dėl šių merginų išmonės, bet ir įkvepiančios charizmos.

Samantha Maria savo tinklaraštį pradėjo dar būdama 19. Dabar Sammie 25 metų, viena įtakingiausių Youtube žvaigždžių Didžiojoje Britanijoje, kurios sekėjų skaičius jau greit pasieks 2 milijonus! Savo video ji dalinasi naujausiais pirkiniais, bei kuria lookbook tipo video, kur demonstruoja skirtingus derinius su įsigytais drabužiais. Ji taip pat turi sėkmingą mados verslą pavadinimu Novem & Knight, kuris yra įkvėptas patogaus gatvės stiliaus. Jos kanale gali stebėti nuostabią šios merginos stiliaus evoliuciją nuo ganėtinai apkritusio londonietiško stiliaus, su daugeliu sluoksniu iki dabartinio daug elegantiškesnio, tačiau su tuo pačių išskirtiniu prieskoniu.

Clothes Encounters – viena sėkmingiausių mados youtuberių. Pradėjusi savo kanalą kartu su drauge, dabar Jenn sėkminga mados industrijos persona, turinti savo programėlę ir bendradarbiaujanti su vienomis didžiausių mados firmų. Jos stilius iš tiesų išskirtinis – mergina nebijo būti savimi ir derinti skirtingų stilių drabužius, juos sujungdama į nuostabius ansamblius, pagyvintus išskirtiniais aksesuarais.

Nepamiršk kitų nuotraukų dalinimosi svetainių, kaip Tumblr, Instagram ar Pinterest. Greitai peržiūrėk mėgstamus vartotojus ir taip pasisemsi įkvėpimo kasdieniam savo stiliui.

Knygos – dar vienas iš būdų pasisemti įkvėpimo. Jose gali daugiau sužinoti apie mados istoriją ir suvokti iš kur ateina tam tikros tendencijos ir deriniai. Galbūt žinai knygų, kurias parašė tavo stiliaus ikona? Taip sužinosi kas juos įkvepia ir kaip gimsta įvairiausi deriniai. Tai malonus būdas sužinoti daugiau, ryte gurkšnojant arbatą.

Jessica Kahawaty
Jessica Kahawaty
Vida Press

,,Alexa Chung IT” – knyga, parašyta Anglijos IT merginos. Alexa visuomet turėjo nereikalaujantį pastangų stilių su 60tųjų stiliaus prieskoniu. Šioje knygoje, mergina šneka apie ją labiausiai įkvepiančias asmenybes, kurie beje taip pat yra istorinės figūros, mėgstamą muziką ir kitus įvairius dalykus, sulipinusius šios asmenybės pasaulėžiūrą. Knygą kupina įkvepiančių fotografijų ir tikrai suteiks nemažai įkvėpimo.

“Paris Street Style: A Guide to Effortless Chic” – nuostabi, lengvai peržiūrima knyga. Taip, žodis peržiūrimas čia pavartotas neveltui – tai fotografijų knyga, kurią visuomet gali perversti, kai stinga įdėjų savo įvaizdžiui susikurti. Paryžietės žinomos už savo neįpareigojantį, tačiau be galo šarmingą stilių.

Grace: A Memoir – kiekvienos “fashionistos” biblija. Amerikietiškojo Vogue kūrybinė direktorė, sukūrusi nuostabiausias ir įsimintiniausias Vogue fotosesijas. Neneigiamo talento moteris dalinasi savo gyvenimo istorija, prasidėjusią mados pasaulyje, kuomet ji buvo modelis. Čia ji šneka apie mėgstamiausius dizainerius, fotografus ir kūrėjus, su kuriais Grace dirbo per ilgus savo karjeros metus.

“Man Repeller: Seeking Love. Finding Overalls – Leandra Medine”, viena įtakingiausių mados tinklaraštininkių pasaulyje. Mylima dėl savo sarkastiško nuoširdumo, Leandra pasakoja savo gyvenimo istorija, papildyta asmeninėmis nuotraukomis, padėsiančiomis suvokti šios įkvepiančios moters pasaulėžiūrą.

Itin svarbu atrasti, kurie elementai tavo aprangoje tau tinka ir patinka labiausiai. Ar tai bebūtų juodi siaurėjantys džinsai ar balti marškinėliai, kiekvienas turime savus “pamatinius” drabužius. Gerai pagalvok – be kurių drabužių neįsivaizduoji kasdienės savo aprangos? Į šias detales gali investuoti daugiau pinigų. Prie šių drabužių gali derinti tendencingus aksesuarus.

Mano išsaugoti straipsniai