JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
švarkelių deriniai
madingi švarkeliai

10 madingiausių švarkelių modelių kiekvienai progai

Nors dabar galime dėvėti laisvus šortukus ir vasarines sukneles, švarkų nereikėtų atidėti tik rudeniui ir žiemai.

Esame tvirtai įsitikinę, švarkai karaliauja kaip klasikinis ir nesenstantis elementas, kurio reikia kiekvienai moteriai savo garderobe. Nepriklausomai nuo sezono. Švarkai puikiai tinkami užsimesti ant pečių biure, o taip pat ir pagyvinti šventinį derinį. Jie tinka prie visko – nuo ​​džinsų ir baltų marškinėlių iki mini sijonų ir sportinių kelnių. O kokie yra madingiausi šiandienos švarkų modeliai?

Vyriško stiliaus moteriški švarkai

Vyriško stiliaus moteriški švarkai su platesniais pečiais ir didesnio dydžio kirpimais primena vyriškus bliuzonus. Šių švarkų pranašumas yra tai, kad jie yra labai universalūs. Juos galima derinti tiek su kasdienine, tiek su puošnesne apranga. Be to, jie suteikia šaunią androginišką išvaizdą, kuri visada yra vertinama.

Vyriško stiliaus švarkai
Vyriško stiliaus švarkai
Vida Press

Švarkai iš aksomo ar velveto

Aksomas ir veliūras žinomi kaip karališkosios mados medžiagos. Mados dizaineriai visada su jais elgėsi labai pagarbiai ir iki šiol niekas nepasikeitė. Tą požiūrį į šią kilnią medžiagą labai vertina mados tendencijų pasekėjai. Tai švarkai, su kuriais kiekviena moteris atrodys prašmatniai ir rafinuotai.

Ryškiaspalviai švarkai

Ryškiaspalviai švarkai – ne vien vasaros sezonui. Jie madingi visais metų laikais. Spalvos pasirinkimas visiškai priklauso nuo tavo skonio. Ryškias ir labiau prislopintas spalvas galima pasirinkti pagal konkretų švarko modelį.

Ryškiaspalviai švarkai
Ryškiaspalviai švarkai
Vida Press

Satino švarkai

Satinas yra taip pat mylimas ir garbinamas kaip aksomas. Šiuolaikinė mada neapsieina be šios šilkinės ir švelnios medžiagos. Tiesa, moteriški satino švarkai dažniausiai netinka kasdieniam dėvėjimui – jie labiau vakarinio ansamblio dalis. Protingai parinktas satino švarkas yra raktas į seksualiausią išvaizdą bet kuriame vakarėlyje.

Satininės medžiagos švarkelis
Satininės medžiagos švarkelis
Vida Press

Švarkai su diržais

Stilingiausiai su diržu atrodys pailgi, taip pat tiesaus ir tiesioginio kirpimo moteriškų švarkelių modeliai. Diržas turi būti prigludęs ties juosmeniu, išryškinant jį dėvinčios moters figūrą. Diržas gali būti iš tos pačios medžiagos. Tačiau spalva gali skirtis. Teisingai naudodami spalvų derinius, gali sukurti įdomų kontrastą.

Švarkelis su diržu
Švarkelis su diržu
Vida Press

Džinsinis švarkelis

Prieš kelis metus „Burberry“, „Fendi“ ir „Gucci“ mados namai pristatė naują džinsinių švarkų tendenciją, kuri iki šiol nesitraukia iš populiariausių viršutinių drabužių sąrašų. Šį sezoną dizaineriai siūlo atrasti naujas džinso variacijas: dažytas, plėšytas ir siuvinėtas džinsas yra populiari tendencija. Šis viršutinis drabužis gali tapti geriausiu aprangos akcentu ir paįvarinti net paprasčiausią aprangos derinį.

Džinsiniai švarkeliai
Džinsiniai švarkeliai
Vida Press

Odiniai švarkeliai

Oda neketina trauktis iš mados podiumų. Šį sezoną odinį švarkelį greičiausiai rastume kiekvienos merginos spintoje, o jo išskirtinumas priklauso tik nuo pačios savininkės stiliaus. Šią vasarą dizaineriai ragina eksperimenuoti – jei anksčiau tavo numylėtinė buvo paprasta juoda striukė, šią vasarą ieškok siuvinėto spalvotais siūlais, kniedyto, su aplikacijomis švarko.

Odiniai švarkai
Odiniai švarkai
Vida Press

Metalinio atspalvio švarkai

Šios išvaizdos raktas nebūtinai yra metalo spalva. Bet koks audinys, kuris turi pakankamai tekstūros ir dėl to gali sukurti metalą primenantį paviršių, yra tinkamas. Sidabro spalva buvo madinga pastaruosius porą mados sezonų ir vis dar yra dizainerių diskusijų objektas. Daugelis dizainerių sugalvojo nepriekaištingų rožinių, auksinių ir bronzinių švarkų modelių, kurie turi metalinį atspalvį.

Žvilgūs plaukai
Žvilgūs plaukai
Vida Press

Prailginti moteriški švarkai

Ilgesni nei įprastai švarkai jau yra tapę atskira moteriško garderobo dalimi. Dizaineriai jiems suteikė daugiau galios nei bet kada anksčiau. Šie švarkai labai universalūs – pavasario ir rudens sezonais pailgi švarkai tarnaus kaip paltai.

Prailginti švarkeliai
Prailginti švarkeliai
Vida Press

Sutrumpinti švarkeliai

Sutrumpinti švarkelių modeliai bus naudojami kaip įrankiai, išryškinantys žavingą jį dėvinčios moters figūrą. Tokiems švarkeliams dėvėti tinkamas bet koks sezonas.

Trumpinti švarkeliai
Trumpinti švarkeliai
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai