JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 drabužiai

6 drabužiai, kurių niekada nepirktų jokia išmintinga moteris

Yra drabužių bei aksesuarų, kurių rinktis tiesiog nevalia – jie nėra patogūs, varžo judesius ir net kenkia sveikatai. Kokių drabužių niekada nepirktų jokia išmintinga moteris?

Nepatogūs batai 

Kiekviena mergina bent kartą paaukojo komfortą dėl grožio… Kartais batų pora yra tiesiog tokia žudikiška, kad mes apsimetame, kad ji yra nepatogi. Tyrimai parodė, kad nepatogūs batai gali pakenkti mums nuo nugaros skausmų ir pūslių iki nuolatinių pažeidimų (tokių kaip osteoartritas ir chroniškai sutrumpėjusios sausgyslės). Jei esate ta, kuri kelis kartus per savaitę ar net kiekvieną dieną nešioja batus su aukštais kulnais, pabandykite pasilikti aukštakulnius progoms.

Nepatogūs batai
Nepatogūs batai
Vida Press

Drabužiai iš pigių audinių

Ar kada pastebėjote, kaip jūsų marškiniai greičiau pradeda dvokti pabuvus karštame ore kiti drabužiai? Pažvelkite į etiketę, nes yra tikimybė, kad jie pagaminti iš poliesterio. Poliesterinių drabužių prakaito pažastų srityje klesti tam tikros rūšies bakterijos, todėl beveik neįmanoma panaikinti kvapo. Deja, dauguma drabužių parduotuvėse yra pagaminti iš pigių sintetinių medžiagų, tokių kaip poliesteris. Taigi, jei pastebėsite, kad jūsų drabužiai nėra gerai atsparūs pakartotiniams skalbimams, tai gali būti ženklas nustoti lankytis greitosios mados parduotuvėse. Vietoje to ieškokite kokybiškų audinių, tokių kaip šilkas, medvilnė, kašmyras ir vilna. Apsilankykite senovinių drabužių, pagamintų iš kokybiškų audinių, parduotuvėse.

Drabužiai iš pigių audinių
Drabužiai iš pigių audinių
Vida Press

Netinkamo dydžio drabužiai

Mes visi esame kalti, nes tikrai bent kartą vilkėjome netinkamo dydžio drabužius, kartais to net nesuprasdami. Bet jei pastebite, kad apsipirkinėjate pagal dydį, kuris jums tiko anksčiau, padarykite sau paslaugą ir sustokite. Niekas nemato dydžio etiketėje, bet visi gali pamatyti, ar jūsų drabužiai yra patogūs.

Netinkamo dydžio drabužiai
Netinkamo dydžio drabužiai
Vida Press

Drabužiai iš odos, kurie nėra komfortiški

Jei dažnai dėvite odinius drabužius, kurie apsunkina sėdėjimą, valgymą ar kvėpavimą, tai tikrai nėra sveika. Taip, su ta suknele ar sijonu jūs atrodote itin karšta, bet jūs taip pat nusipelnėte lengvai kvėpuoti. Tikrai galite rasti odinių drabužių, kurie nėra tokie aptempiantys.

Drabužiai iš odos, kurie nėra komfortiški
Drabužiai iš odos, kurie nėra komfortiški
Vida Press

Džinsai, kurie jums tiesiog netinka

Nesvarbu, ar tai platėjantys, ar labai aukšti, ar labai mažo aukščio, bet siauri džinsai, kiekvieno stiliaus džinsai turi savo akimirką po saule. Kai kurios džinsų mados ateina ir išeina, kai kurios išlieka nuolat populiarios, o kitos niekada neturėjo iškilti į madą. Visais būdais išbandykite tendencijas, bet radę sau tinkamus džinsus, dėvėkite juos nepaisydami dabartinės tendencijos. Tai, kad visi kiti nešioja mažaaukščius siaurus džinsus, dar nereiškia, kad jie tiks jums pagal jūsų kūno tipą ar stiliaus pojūtį. Dėvėkite jums patinkančius džinsus, net jei visi kiti dėvi atvirkščiai.

Paris Hilton
Paris Hilton
Vida Press

Nepatogus apatinis trikotažas 

Puošnus apatinis trikotažas gali būti labai įdomus ne tik jūsų partneriui, bet ir jums. Bet jei jūs nešiojate tai, kas vadinama priverčia jaustis taip, lyg būtumėte pakliuvusi į žvejybos tinklą, nesvarbu, kaip tai atrodo seksualu. Norint būti seksualioms, nereikia atsisakyti savo komforto. Tas pats pasakytina ir apie įprastus kasdienius apatinius rūbus. Tiesą sakant, jums nereikia dėvėti liemenėlių su nėriniuotais dirželiais…

Romee Strijd
Romee Strijd
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai