JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 blogiausi stiliaus pasirinkimai vestuvių viešniai

7 blogiausi stiliaus pasirinkimai vestuvių viešniai

Jei esate pakviesta į vestuves, gerai apgalvokite, ką jose vilkėsite.

Balta suknelė

Kad ir kaip bebūtų keista, kai kurios viešnios vis dar atvyksta į vestuves vilkėdamos baltai.

„Bet kokia suknelė, kuri galėtų būti nuotakos suknelė, negali būti dėvima vestuvių viešnios. Venkite visų baltos spalvos variacijų. Netinka ir šviesi smėlio, kreminė, dramblio kaulo, kiaušinio lukšto… ypatingai tuomet, kai yra su nėriniais!“– perspėja Niujorko vestuvių planuotoja Amy Shey Jacobs.

Balta suknelė
Balta suknelė
Vida Press

Vienintelis atvejis, kuomet galima vilkėti baltai yra kuomet to svečių paprašo pati nuotaka (arba tokios yra pamergių suknelės, o jūs esate viena iš jų).

Ta pati spalva, kaip pamergių

Rengtis kaip nuotaka yra klaida. Ne mažesnė klaida yra apsirengti kaip pamergė.

„Jei žinote, ką vilki pamergės, o jūs nesate viena jų, pasistenkite vengti panašaus įvaizdžio. Pavyzdžiui, jei visos pamergės vilki rožines sukneles, rinkitės pilką spalvą,“ – pataria planuotoja.

Denimas

„Džinsai vestuvėse tinka tik vienu atveju – jei tokia yra vestuvių tema. Visais kitais atvejais tai didelė klaida, – aiškina A. Sh. Jacobs. – Tai jokiu būdu nereiškia, kad negalima mūvėti kelnių ar dėvėti kombinezono, bet džinsų nesirinkite.“

Šiai taisyklei yra tik viena išimtis. Tai prabangaus, elegantiško denimo suknelė. Ji tiktų rustic stiliaus vestuvėse.

Denimas
Denimas
Vida Press

Šortai

Net jei vestuvės vyksta ant jūros kranto, šortai nėra tinkama apranga tokiai šventei. Paieškokite kažko puošnesnio.

Jei vis dėlto norite dėvėti trumpintas kelnes, tegu tai būna iš prabangaus audinio pasiūti kiulotai.

Sportinės kelnės

Kad ir kokia populiari bebūtų athleisure mada, sportinėms kelnėms vestuvėse – ne vieta. Ši taisyklė amžina ir nepalenkiama.

Labai atvira suknelė

Vilkėdama šortus ar sportines kelnes vestuvėse galite pasirodyti visiškai nepasipuošusi. Tačiau vilkėdama pernelyg atvirą suknelę atrodysite per daug puošniai.

Itin atviri drabužiai dabar labai madingi, bet vilkint tokius rūbus lengva peržengti padorumo ribą. Jei norite atviros suknelės gilia iškirpte, rinkitės tokią, kurios iškirptė būtų nugaroje; visada laikykitės „kojos arba krūtinė“ taisyklės (ir niekada nedemonstruokite abiejų) ir įsitikinkite, kad niekada nesimato jūsų apatinio trikotažo linijų.

Labai atvira suknelė
Labai atvira suknelė
Vida Press

Dėmesį traukiantis ekstremalus drabužis

Kaip jau supratote, pagrindinė vestuvių viešnios stiliaus klaida būtų atitraukti dėmesį nuo nuotakos. Tai padaryti gali ne tik labai atviri drabužiai, bet ir tokie, kurie yra ryškūs, ekstravagantiški ir traukiantys dėmesį.

„Jei abejojate dėl savo pasirinkimo, pagalvokite: jei aš būčiau nuotaka, ar norėčiau, kad mano vestuvėse pasirodytų taip apsirengęs svečias? Jei atsakymas yra ne, geriau pagalvokite apie kitokią aprangą,“ – pataria A. Sh. Jacobs.

Mano išsaugoti straipsniai