JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 madingiausios sezono tendencijos: ką įsigyti dabar

3 madingiausios sezono tendencijos: ką įsigyti dabar, kad nešiotum visus likusius metus?

Įpusėjęs sezonas vieniems reiškia didžiulį netrukus aplankysiantį šilumos ilgesį, o kitiems – geriausius metų išpardavimus. Net jeigu apsiperkame tik internetu, likusiais neturėtumėme praleisti šanso ne tik atsinaujinti garderobą, bet ir sutaupyti. Kokius drabužius būtina įsigyti likusiais metais?

Pastelinės spalvos drabužis

Tikrai neprašausi šį sezoną pasirinkusi pastelinių, o ypatingai smėlinių atspalvių drabužius bei aksesuarus. Neutralių spalvų rūbai puikiai tiks tiek minimalizmo, tiek klasikos gerbėjoms. Itin vertinamos dėl savo universalumo, pastelinės spalvos gali būti derinamos įvairiai: neutralūs drabužiai puikiai dera tiek tarpusavyje, tiek su ryškių, netgi neoninių spalvų rūbais. Šį sezoną itin stilinga nuo galvos iki kojų rengtis vienos spalvos drabužiais, tam puikiai tiks pastelinių spalvų apdarai. Kad įvaizdis nebūtų nuobodus, rinkis ryškius aksesuarus. 

Pastelinės spalvos drabužis
Pastelinės spalvos drabužis
Vida Press

Pižaminių elementų turintis drabužis

Įžymybės pastaruoju metu demonstruoja didžiulę meilę pižaminei medžiagai. Pavyzdys: permatoma Kendall Jenner suknelė, Florence Pugh tiulio ir šilko Rodarte ansamblis ir Hailey Bieber, kuri Doja Cat gimtadienio vakarėlyje vilkėjo naktinukus. Tad naktiniai marškiniai nebėra skirti išskirtinai miegui. Korsetai su romantiškomis nėrinių detalėmis taip pat gali būti įtraukti į tavo stiliaus pasirinkimus.

Pižaminiai elementai
Pižaminiai elementai
Vida Press

Drabužiai su plunksnomis ar kutais

Atėjo laikas pradėti judėti su plunksnomis ir kutais, kurie juda kartu su tavimi! Nesvarbu, ar tai būtų masyvus sijonas, papuoštas plunksnomis, ar viršutinė aprangos dalis su kutais akcentuotomis rankovėmis – nebijoki dėvėti dinamiškų drabužių. Drabužiai su plunksnomis ar kutais pagyvina stilių, suteikia jam išskirtinumo. Likusiais metais puoškis būtent jais.

Drabužiai su plunksnomis ar kutais
Drabužiai su plunksnomis ar kutais
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai