JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 stiliaus klaidos

5 stiliaus klaidos, kurios labiausiai sendina

Sakoma, kad stilius neturi nieko bendro su amžiumi, taigi sakyti moteriai ką ji gali ir ko negali dėvėti nebūtų teisinga. Vis dėlto yra drabužių derinimo klaidų, kurios ne tik neatrodo gerai, bet dar ir sendina jas darančią moterį. Atrinkome 5 vengtinus pavyzdžius.

Yra daugybė būdų išlaikyti jaunatviškumą. Priešraukšliniai kremai, sveikas maistas ir kokybiška kosmetika gali turėti puikų efektą, tačiau jų poveikio negalime kontroliuoti. Tai, ką išties galime pakeisti akimirksniu yra mūsų drabužiai. Nors stiliaus pasirinkimai susilaukia mažiau dėmesio, nei kitos „jauninančios” priemonės, jie yra ne mažiau svarbūs, be to, gali suteikti itin greitą ir akivaizdų rezultatą. Jei nenorite atrodyti vyresnė, įsitikinkite, kad nedarote vienos iš šių stiliaus klaidų.

1. Laikotės įsikibusi praėjusių madų

Nei vienas drabužis nėra draudžiamas nei vienai amžiau grupei, tačiau jei norite atrodyti jaunatviška, rinkitės šiuolaikiškus arba bent jau klasikinio stiliaus rūbus. Vilkėdama tai, kas kažkada neseniai buvo itin madinga, sulauksite priešingo rezultato – neatrodysite nei stilingai, nei moderniai. Apskritai, nepatartina rinktis nuo galvos iki kojų madingo įvaizdžio, sezono tendencijas derinkite su jau turimais, laiko patikrintais ir puikiai jums tinkančiais drabužiais.

Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press

2. Pamirštate aksesuarus

Aksesuarai turi galią transformuoti įvaizdį ir suteikti jam reikiamo prieskonio. Dar viena nuostabi jų savybė – tai stiliaus detalė, kuri nėra pavaldi nei amžiaus, nei figūros apribojimams. Dėl šių priežasčių, būtų kvaila aksesuarų neišnaudoti savo naudai: griebkite madingus futuristinio stiliaus auskarus, stilingus sportinius batelius ar „paštininko” kepurę ir džiaukitės jaunatvišku ir madingu stiliumi.

„Dior”
„Dior”
Vida Press

3. Vilkite apkritusius drabužius

Nebent esate viena tų moterų, kurios moka stilingai derinti didelio dydžio (angl. oversize) drabužius, investuokite į kokybiškus, puikiai sukirptus rūbus. Drabužiai neturėtų būti apsmukę, apkritę, atrodyti lyg būtų per dideli. Subtiliai išformuotas liemuo, aiški pečių linija, tinkamo ilgio kelnės privers jus pasijusti lieknesne, stilingesne ir, taip, jaunesne.

Vida Press

4. Nekreipiate dėmesio į siluetą

Visada patikrinkite, ar jūsų kūno proporcijos nėra praradusios pusiausvyros. Jei mūvite pūstą sijoną ar plačias kelnes, įsitikinkite, kad kartu vilkima palaidinė ar megztukas yra prigludę. Ši taisyklė galioja ir atvirkštiniame variante: jei vilkite palaidinę pūstomis rankovėmis ar masyvų, sunkaus mezgimo megztinį, pasirinkite pieštuko formos sijoną ar tiesiai krentančias kelnes.

Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press

5. Nusprendžiate, kad mada – jau nebe jums

Laikui bėgant renkamės vis praktiškesnius dalykus ir tai visiškai normalu, tai ateina su branda. Svarbiausia nepamiršti mados apskritai ir neuždaryti jos į „tinka tik jaunoms merginoms” skyrelį. Netgi tokie praktiški drabužiai kaip žieminiai batai, megztinis aukštu kaklu ar šiltos kojinės gali atrodyti labai stilingai, jei bus dėvimi moderniai. Pasinaudokite mada savo naudai ir suprasite, kokia ji gali būti smagi ir veiksminga.

Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai