JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Įspūdingiausi sprendimai mados savaitėse: podiumai skendo ir šiukšlėse

Įspūdingiausi sprendimai mados savaitėse: podiumai skendo ir šiukšlėse, ir muilo burbuluose

Mados namai bei dizaineriai mados pasaulį drebina ne tik įspūdingais įvaizdžiais, bet podiumais ir kitomis pasirodymo detalėmis, kurios padeda atspindėti jų sukurtos kolekcijos idėją. 2024 m. jau pristatytose pavasario / vasaros ir rudens / žiemos kolekcijose mados savaitės metu taip pat netrūko stebinančių detalių, kurios neleido akių atitraukti ne tik šou dalyviams, žurnalistams, bet ir mados kritikams.

Vieną didžiausių žinučių žiūrovams ištransliavęs renginys – „avavav“ kolekcijos pristatymas „Ačiū už jūsų grįžtamąjį ryšį“. Vasario 25 d. Milano mados savaitės metu įvykęs „avavav“ rudens mados šou, kurio metu modeliai buvo apmėtyti gėrimais, maisto pakuotėmis ir kitomis šiukšlėmis, parodijavo kritikus internete. „Neapykantos kupini komentarai tapo šiuolaikinės kultūros dalimi. Šis šou – eksperimentas, kuriame žodinis brutalumas perkeliamas į fizinę tikrovę ir, tikimės, parodo, kad jis nebūtinai atspindi tikrovę. Modeliai yra lyg savigarbos simboliai, jie net užgauliojami išlaiko rimtą veido išraišką“, – teigiama prekės ženklo „Instagram“ paskyroje. Komentarų skiltyje po šiuo įrašu kilo diskusija – vieni didžiavosi kolekcijos iškeltos idėjos svarba, kiti šį pasirodymą laikė neprofesionaliu dėl modeliams neužtikrinto saugumo.

“>

Švedų dizainerė Ellen Hodakova Paryžiaus mados savaitėje sukūrė transformaciją. Vienas iš modelių neštą rankinę pavertė suknelę, kurią apsivilko čia pat, ant podiumo.

“>

Londono mados savaitės podiumai išradingumu ne ką mažiau atsiliko nuo Milano, tik čia modeliai skendo ne šiukšlėse, o muilo burbuluose. „Susan Fang“ pristatė kolekciją, kuri nuo modelių įvaizdžių iki podiumo dekoracijų priminė gyvenimą po vandeniu. Pati dizainerė portalui „Women‘s Wear Daily“ pripažino, kad šou metu leisti muilo burbulus įkvėpė jūros gyvūnai ir saulės šviesa.

View this post on Instagram

A post shared by WWD (@wwd)

“>

View this post on Instagram

A post shared by WWD (@wwd)

Japonų dizaineris Maison Mihara Yasuhiro Paryžiaus mados savaitėje pristatė kolekciją, kurios finalą vainikavo ne tik visų modelių išėjimas, konfeti, bet ir palaikymo komandos šokėjos, su spalvotais kutais palaikiusios einančius modelius.

“>

Dar vieną įspūdingą mados kolekcijos kūrėjų sprendimą buvo galima pamatyti Paryžiaus mados savaitėje, „KidSuper“ kolekcijos pristatymo metu. Čia kiekviena mezgėja būtų išyvenusi didžiausią košmarą – modeliui einant podiumu, megztinis ir kelnės leidosi iš siūlų.

View this post on Instagram

A post shared by Matthieu Bobard Deliere (@matthieubobarddeliere)

“>


https://www.instagram.com/reel/C3xp0nziAXd/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading”
https://www.instagram.com/reel/C4FuCDiMf7X/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading”
https://www.instagram.com/reel/C3iNBJ5KJgp/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading”
https://www.instagram.com/reel/C2SmzmAAaKm/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading”
https://www.instagram.com/reel/C2VDZFct9dN/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading”

Mano išsaugoti straipsniai