JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 požymiai

5 požymiai, kad tuoj išsiskirsi

Skyrybos – labai nemalonus ir dažniausiai abipusiai skaudus dalykas. Tačiau ir jos yra išgyvenamos. Jauti, jog santykiai braška? Pasitikrink, ar santykiuose įžvelgi šiuos skyrybų požymius.

Ieškai dingsčių būti atskirai nuo savo išrinktojo.

Pastebi, kad vis dažniau po darbo ar savaitgaliais eini susitikti su draugėmis, kažkur išvažiuoji – kad tik kuo mažiau laiko leistum su savo antrąja puse. Jei ieškai dingsčių su mylimuoju pabūti atskirai, tai ženklas, jog jums nelemta būti kartu. Savęs juk neprievartausi…

Nebematai bendros judviejų ateities.

Laikas bėga ir tu staiga pastebi, kad visos judviejų svajonės ir planai yra atidėti neribotam laikui. Jei nematai bendros jūsų ateities, nekuri su mylimuoju planų ar paprasčiausiai manai, jog laikui bėgant jūsų santykiai tik šals, tai rimtas ženklas.

Idėja apie kitą žingsnį kelia tau nerimą.

Neramu. Baisu. Lyg norėtum vemti. Su mylimu žmogumi taip būti neturėtų – be baimės kartu turėtumėte planuoti ateities veiklas ir kiekviename žingsnyje vienas kitą palaikyti.

Jūs nebegalite ar nebenorite kalbėtis.

Visi žino, kad sėkmingi santykiai statomi ant tvirto sveikos komunikacijos pagrindo. Jei nebesusišnekate, atsiranda įtampa, daugiau tylite, tai gali būti skyrybų pranašas.

Tu dairaisi kitų alternatyvų.

Galbūt vis dažniau žvilgčioji į patrauklius praeivius arba, kai nuobodu, sudarinėji gražiausių garsenybių top penketuką. Kai esi įsimylėjusi, kiti tau neegzituoja. Jei vis dažniau akis nukrypsta prie simpatiško vaikino, gali būti, jog ilgai neišdraugausi su savuoju.

Mano išsaugoti straipsniai