JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 tiesos apie vaikinus

8 tiesos apie vaikinus, kurias merginos vis pamiršta

Geranoriškas skaitytojas Laimonas mums atskleidė keletą paslapčių, kurios, kaip jis sako, padės geriau merginoms suprasti vaikinus. Klausom ištempusios ausis! Tai tiesos, kurias privalo įsidemėti kiekviena…

Mes iš tiesų pirmiausia atkreipiame dėmesį į merginų išvaizdą. Tikriausiai girdėjai pasakymą: be gražios išvaizdos niekas nenorės pažvelgti į tavo vidų? Kad ir kaip bebūtų, mūsų akis visada pirmiau patrauks dailiai atrodanti mergina. Nepykite, natūralistės bei neprisižiūrinčios šansų turi kur kas mažiau…

Mums patinka stiprios merginos. Jau senokai praėjo laikai, kai moteris sukdavosi vien virtuvėje. Stipraus charakterio, motyvuotos ir išmintingos merginos mums patinka kur kas labiau nei tuščios, vien tik išoriniu grožiu besirūpinančios merginos. Graži išvaizda – puiku, tačiau be tauraus vidaus nieko nebus.

Jei mums mergina nepatinka, mes jei nerašysime. Ne, mes nesusirgome, neišvykome į kelionę, mūsų nepervažiavo autobusas ar nepartrenkė traukinys. Tiesa, galbūt būna ir tokių atvejų, tačiau tik 0,0001 proc. Jei tikrai norėsime, merginai parašysime, kad ir kokie užimti būtumėme. Jei neparašome tą patį vakarą – tikėtina, parašysime už kelių dienų. Tačiau jei savaitę negaunate iš mūsų žinių, supraskite – jūs paprasčiausiai nepalikote mums įspūdžio…

Sutikimas užeiti pas mus į namus mums reiškia intymų ryšį. Tiesa tokia, jog jei mergina sutinka pasisvečiuoti pas vaikiną namuose, ji uždega žalią šviesą intymiems santykiams. Toks merginos poelgis mums reiškia, jog ji pasirengusi pradėti artimesnius santykius.

Mums patinka aktyvios merginos. Mergina, kuri dievina aktyvų laisvalaikį, nėra namisėda ir trykšta energija, žavi kur kas labiau nei ta, kuri sėdi rankas sudėjusi. Nėra nieko blogiau, jei susitikus su mergina vienintelis dalykas, apie ką ji gali papasakoti, tėra televizijos serialo, kurį vakar žiūrėjo, siužetas.

Mes esame kur kas jausmingesni, nei įsivaizduojate. Gal per romantinį filmą ašarų ir neliejame, tačiau kai mergina mus įskaudina ar palieka ant ledo, mes tai išgyvename labai skausmingai. Ko gero, skyrybas mes išgyvename kur kas sunkiau nei merginos.

Mes labai mėgstame flirtuoti. Tačiau tai nereiškia, jog negerbiame savo merginų ir su kiekviena panele, kuriai pasakėme komplimentą, einame į pasimatymus. Tiesa tokia, kai bendraujame su mums patrauklia priešingos lyties atstove, dažnai naudojame flirtą, tačiau jei gerbiame ir saugome santykius, flirto ribos neperžengsime.

Mūsų akys nuolatos klaidžioja aplink. Dauguma merginų savo vaikinams priekaištauja, jog šie žvalgosi į kitas merginas. Taip, mes dažnai nužvelgiame kitas merginas – toks jau mūsų būdas, tačiau nereiškia, jog palikę savo mylimasias bėgsime prašyti praeivės telefono numerio. Leiskite mūsų akims kartais pasiganyti!

Mano išsaugoti straipsniai