JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Žymūs Lietuvos vaikinai apie mus

Žymūs Lietuvos vaikinai apie mus, lietuvaites: būtent šios merginų savybės imponuoja labiausiai (FOTO)

Išvaizda ar protas? Elegancija ar intelektualumas? Makiažas ar knygos? O gal viskas kartu? Panašūs klausimai sukasi dažnos lietuvaitės galvoje, kai šios mąsto apie tai, kokios išvaizdos ypatybės bei vidinės savybės labiausiai imponuoja vaikinams.

Daugybę kartų girdėtos kalbos, jog vyrai myli akimis, nepasiteisino. Kaip tuomet paaiškinti faktą, jog į savo išvaizdą daugybę laiko bei pastangų investuojanti mergina vis vieniša, o natūralistė šypsenėlė niekada nesiskundžia simpatijų stygiumi? Iš tiesų, kiekvienos merginos stipriausioji pusė – pasitikėjimas savimi. Jei ši savybė nelavinama, mergina nuolat drovisi, o pati save laiko silpna, nieko nesugebančia asmenybe, deja, net ir būdama itin išvaizdi nepatrauks vaikinų dėmesio. Su tuo sutiko ir PANELĖS kalbinti jaunieji garsūs vaikinai, kurių daugelis pripažino, jog gražus išorinis pavidalas tėra ledkalnio viršūnė – kur kas svarbesnis yra gebėjimas save pateikti bei išlaikyti nuoširdumą ir paprastumą.

Uždavėme vaikinams keletą įdomių klausimų apie merginų savybes, pasimatymus bei santykių peripetijas. Įdomaus skaitymo!

YouTube vlogeris bei sporto mylėtojas Linas Kecorius

Nors Linas – sveiko ir gražaus kūno kulto propaguotojas, vaikinas pripažįsta, jog vidinės merginos savybės svarbesnės už išorines. Gal labiausiai čia tinkamas pasakymas – vien su puikia išvaizda nedraugausi, tiesa? Štai ir Lino nuomonė apie pasimatymų ir merginų simpatijų ypatybes!


Į kokias detales labiausiai atkreipi dėmesį pirmajame pasimatyme su mergina (bendravimas, fiziniai duomenys)?

Pirmajame pasimatyme labiausiai atkreipiu dėmesį į merginos bendravimą, bendrąsias manieras. Jei jau tai yra pirmasis pasimatymas, mergina savo išvaizda buvo patraukusi anksčiau.

Ar tau patinkanti mergina turėtų būti aktyvi socialiniuose tinkluose?

Ne, į tokius dalykus tikrai nekreipiu dėmesio. Visgi šiais laikais labai reta mergina neturi Instagram ar Facebook tinklo, bet sekėjų skaičius tikrai nesudaro jokio įspūdžio.

Kokias merginų savybes labiausiai vertini?

Labiausiai vertinu mokėjimą bendrauti, humoro jausmą, santūrumą, nuoširdumą – elemetarius dalykus.

Vlogeris Rokas Makutunovičius

Roko gyvenimas neatsiejamas nuo interneto, todėl iš karto peršasi išvada, jog jam patinkanti mergina privalėtų būti aktyvi socialinėse platformose. Pasirodo, visai neatspėjome!


Ar šiuolaikinė, save laikanti visuomeniška ir faina mergina, privalo būti aktyvi socialiniuose tinkluose?

Jei atvirai – tikrai neprivalo! Pažįstu daug šaunių ir bendraujančių merginų, kurios socialiniais tinklais naudojasi retai, tik esant būtinybei!

Kokios merginų vidinės savybės tau žaviausios?

Manau, jog labai žavu yra, kai mergina žino, ko nori. Arba moka patraukti žmogaus dėmesį tiesiog nuoširdžiu bendravimu.

Puiki išvaizda ar išlavintas protas – kas merginai suteikia daugiau pranašumų?

Oi, kad ir kaip banaliai skambėtų, visos merginos yra gražios! Žinoma, aišku, žavesio prideda ir supratingumas bei išmintingumas. Nežinau, manau, kad jei reikėtų rinktis, tuomet mano pasirinkimas būtų protas.

Modelis Simonas Pham

Talentingasis bei egzotiškasis modelis Simonas, regis, turėtų didžiausią dėmesį skirti merginos išvaizdai. Simonas pripažįsta – iš tiesų pirmiausiai atkreipia dėmesį į tai, kaip mergina atrodo, tačiau lygiai toks pats svarbus ir galbūt net svarbesnis kriterijus yra merginos išsilavinimas, pasaulėžiūra. Tad kokia yra tobula mergina Simono akimis?


Kaip manai, kokias asmenines savybės privalo turėti moteriškumą skleidžianti mergina?

Kalbant apie vidines savybes, tai turėtų būti intelektuali, gerai išauklėta mergina. Svarbu, jog pasitikėtų savimi bei išlaikytų rafinuotumą.

Į ką pirmiausiai atkreipi dėmesį, kai susipažįsti su mergina (turimi omenyje fiziniai duomenys)?

Pirmiausia – figūra. Vėliau į plaukus, akis, lūpas, taip pat manikiūrą!

Kaip, tavo nuomone, lengviausia prajuokinti merginą?

Pakutenti (šypsosi)

YouTube žvaigždė Miroslav Traška

Miroslav – nuoširdus bei atviras vaikinas, todėl lygiai tokias pačias vertybes vertina ir bendraudamas su merginomis. Paprastumas, neišsiaukštinimas, puikus homoro jausmas – tai kone svarbiausi kriterijai, skiriantys patinkančią merginą nuo nepatinkančios.


Ką labiausiai vertini bendraudamas su mergina?

Galbūt tą paprastumą. Man patinka, kai mergina nebando kažko pavaizduoti, o lieka tokia, kokia yra. Svarbi yra pagarba tam žmogui, jeigu tokios nėra, tai kam tęsti tą bendravimą? Labai nekenčiu melo. Visuomet nustebina, kai mergina kartais parašo pirma. O tuo labiau, kai tai žinutė viršija vieno sakinio ribą. Iš patirties sakau, buvo tokių atvejų, kai socialinėje erdvėje su mergina galėjai bendrauti apie viską. Toks jausmas, lyg buvome pažįstami nuo vaikystės. O susitikus su ta pačia mergina realybėje vedžiau monologą. Iš merginos pusės tegirdėjau aha, gal, mmhh, ne, turbūt… Norisi, jog mergina daugiau pasitikėtų savimi. Vienas iš svarbesnių punktų – gera nuotaika. Nors merginai 20 ar 30 metų, svarbu, kad viduje dar išlaikytų tą 6 metukų mažą mergaitę su savo išdaigomis ir svajonėmis (šypsosi)

Įsivaizduok, scrollini Facebook platformoje ir akis užkliūva už konkrečios merginos. Įvardink, kaip ji atrodo?

O jei ji supras, kad apie ją šneku? Rimtai šnekant, net neįsivaizduoju. Mane labai traukia paprastumas, kaip ir minėjau. Išskirtinių veido bruožų, minimali makiažo dozė ant veido ir nuoširdi šypsena. Išvaizda yra viena… Nežinia, kokia ta mergina yra viduje. Visgi akys išduoda žmogų.

Ką patartum merginoms, kurios nuogąstauja, jog amžinai liks vienos?

,,Nesijaudink, aš irgi vienas”. Iš patirties sakau, ateina toks laikas, kai nelabai kreipi į tai dėmesį. Gal dar ne laikas. Tiesiog reikia kuo mažiau apie tai kalbėti. Ne pasaulio pabaiga, bus tų vaikinų. Tik vienas patarimas… Numeskite nuo galvos savo karūnas ir pasistenkite atsakinėti apibusiu vaikinams. Pabendraukite, niekam nuo to blogiau nebus.

Video Vlogeris Lukas Tijūšas

Lukas – gatvės stiliaus propaguotojas, tad natūralu, jog pirmiausiai jo dėmesį patraukia mergina, kurios stilius artimas Luko įvaizdžiui. Vis dėlto ne stilių panašumas svarbiausias aspektas – daug svarbiau, jog mergina pasižymėtų skoningumu ir nepersistengtų beryškindama veido bruožus.


Ar tau patinkanti mergina privalo puoštis, dažytis, ar vis dėlto labiau vertini natūralumą?

Aš visada esu visu 100 procentų už natūralumą ir pats savo draugei visada sakau, jog man gražiausiai ji atrodo be jokio makiažo, o tuo labiau prie mano akių puoštis ar dažytis tikrai nereikia. Jeigu mergina dažosi, geriau propaguotų kuo minimalesnį makiažą.

Esi stilingas vaikinas, o koks merginų stilius tau imponuoja, kelia žavesį?

Man didžiausią susidomėjimą kelia gatvės stiliaus drabužiai, kurie man labiausiai patinka, bet merginos mane žavi savo aprangos skoningumu. Nesvarbu, ar tai klasikinis stilius, ar gatvės stilius. Man patinka, kai mergina išsiskiria iš minios ir moka pateikti save įdomiai.

Kaip manai, kada mergina jaučiasi laimingiausia?

Kai jaučiasi gražiai, yra pavalgiusi ir visada išklausyta, o jei atvirai – gana sudėtinga suprasti, ko merginai reikia, kad ji būtų pilnavertiškai laiminga.

Mano išsaugoti straipsniai