JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
pirmasis pasimatymas
kaip sužavėti vaikiną

5 klaidos, kurias darai per pirmąjį pasimatymą

Kai abi pusės menkai pažįsta viena kitą, pasimatymą sugadinti labai lengva. Kartais pakanka žodžio, gesto ar nevykusio pokšto, jog antrą pasimatymą galėtumėte pamiršti.

1. Maisto fotografavimas

Maistas yra tam, kad jį valgytumėte ir juo mėgautumėtės. Jei jį fotografuojate ir viešinate socialiniuose tinkluose, tai rodo Jūsų tuštybę bei fantazijos stoką.

2. Asmenukės

Tiesiog įsidėkite telefoną į kišenę ir pamirškite jį iki pasimatymo pabaigos. Asmenukės (ypač kai žmogus jas daro dažnai) Jūsų pasimatymo partneriui praneša, kad turite psichologinių problemų. Psichologų tyrimai asmenukes sieja su narcisizmu, polinkiu į psichopatiją, makiavializmą ir savęs sudaiktinimą.

3. Prabangūs rūbai

Per pirmuosius pasimatymus nereikia persistengti – užtenka apsirengti palaidinę arba marškinėlius ir džinsus. Daug svarbiau apsiregti švariai ir tvarkingai nei puošniai.

4. Nekalbate

Posakis „tyla – gera byla“ per pasimatymus negalioja. Nekalbėti yra blogiau nei kalbėti per daug. Jei per pasimatymą nekalbate, kitam žmogui atrodo, kad Jums su juo neįdomu arba Jūs esate neįdomus.

5. Per anksti „uždrauginate“

Kai kuriems žmonėms „Facebook“, „Instagram“ ir kiti socialiniai tinklai yra labai intymus bei asmeniškas dalykas. Neskubėkite kviesti jų draugauti iškart visur.

Šie „pasimatymų žudikai“ gali sugadinti nuomonę apie tave nemažiau nei nesaikingas alkoholio vartojimas. Taip pat reiktų vengti marškinėlių su nepadoriais/vaikiškais užrašais, neplanuoti pasimatymų su kitais žmonėmis ir nepanirti į telefoną.

Mano išsaugoti straipsniai