JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 savybės

5 savybės, kurias turi visų mylima mergina

Visų mylima ir mėgiama mergina – tikra gražuolė? Tikrai ne! Viena JAV psichologų grupė išsiaiškino, jog labiausiai traukianti žmones moteriškos lyties atstovė visai ne tobuloji, žavinti savo išvaizda. Priešingai – tai ta, kuri nebijo būti tobula! Savybės, kurias turi visų mylima mergina…

Optimizmas. Šiuolaikiniame pasaulyje, kupiname streso, skubėjimo ir žmonių šaltumo, sunkoka išlikti visuomet besišypsančia ir entuziazmu betrykštančia. Visgi merginos, kurios saulei pasislėpus už debesų puola į ašaras, niekuome nebus tos, į kurias kiti norės lygiuotis. Meile gyvenimui trykštančios, optimistiškos ir negandoms nepasiduodančios merginos itin vertinamos. Liūdesiui užklupus visuomet pagalvok, jog net ir juodžiausios dienos turi pabaigą. Juk ne viskas taip blogai!

Nesvarbu, kokia būtum – liekna ar apkūnesnė, privalai gerbti ir mylėti savo kūną. Būtent tą pasakytų daugelio mylimos merginos. Gyvenimas tėra vienas, todėl kankintis dėl kiekvieno priaugto kilogramo, pulti į ašaras dėl atsiradusios dar vienos celiulito duobutės ar nuolatos zysti vaikinui, jog esi per stambi, tikrai nėra pats tinkamiausias elgesys. Pagalvok, kaip tokiomis mintimis skaudini pati save! O štai aplinkiniams sudarai įvaizdį, jog nepasitiki savimi ir savo jėgomis. Ar nori tokios nuomonės apie save? Mylėk savo kūną ir nesikrimsk dėl kiekvieno kilogramo!

Šiandien dauguma merginų tik ir tetrokšta sužavėti savo išvaizda. Į tobulumo standartus įspraustos merginos labiau nori žibėti ne auksiniu vidumi, o puikia išvaizda. Visgi mergina, kuri nebijo pasirodyti netobula, spinduliuoja natūralumą ir geranoriškumą, yra kur kas labiau vertinama aplinkinių nei ta, kuriai nulūžęs nagas kelia didžiausią paniką.

Tikras gyvatynas – taip dažnai atsiliepiama apie merginų draugijas. Iš tiesų – apkalbos, pasišaipymai, kėslai ir dramos neretai lydi daugelį merginų. Nuoširdumo kruopelę turinčių merginų lieka vis mažiau… Tačiau tos merginos, kurios sugeba atsilaikyti norui apkalbėti ar apšmeižti, vertos aukso. Nuoširdumas, atvirumas ir gebėjimas neslėpti savo tikrosios aš – visų mėgstamos merginos savybės.

Kur bebūtum – draugų būryje, mokykloje, studijose ar darbe, organizuotumas, punktualumas ir atsakingumas visuomet labai vertinamos savybės. Jei nuolat vėluoji, nesugebi padaryti darbų iki galo, vos pradėjusi darbą meti, nesitikėk, jog tave vertins ir atsižvelgs į tavo nuomonę. Mokykis laiko planavimo – nepasilik darbų paskutinei minutei, atsakingai žiūrėk į užduotis ir stenkis viską atlikti laiku.

Mano išsaugoti straipsniai