JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Šiais 3 mėnesiais gimusios - geriausios mokslo draugės žemėje

Šiais 3 mėnesiais gimusios – geriausios mokslo draugės žemėje

Einančios į mokyklą ar universitetą žino – neturėti mokymosi įstaigoje savo partner in crime be galo liūdna. Būtent su geriausia klasioke ar grupioke dažnai ne tik patiriami mokslo vargai, bet ir daugybę puikių akimirkų, kurias prisiminsi visą gyvenimą. Jei turi savo mylimiausią klasiokę ar grupiokę, ji tikrai gimė šiuo mėnesiu!

SAUSIS. Sausį gimusios dažnai pasižymi užsibrėžtumu ir tikslų siekimu. Nors sausį gimusios gana stropiai mokosi arba paprasčiausiai gudrumu renka gerus pažymius, jos nepamiršta žiniomis pasidalinti su savo mėgstamiausiais mokslo draugais. Ypač geriausiomis mokslo draugėmis, kurios, labai tikėtina, ir yra jų geriausios draugės gyvenime. Tai atsidavusios asmenybės, nesvarbu, tai būtų mokslo ar draugystės sritis. Vis dėlto tai tikrai nėra rimtuolės, kurios įžengusios į mokymosi įstaigą patampa akmeninėmis statulomis… Ech, kiek linksmybių galima su jomis patirti! Tik susidraugaukit.

Vasarą gimusios mokslo draugės – pačios geriausiomis. Su jomis ne tik linksmiausia pertraukų metu, bet ir beprotiškai juokinga pačių pamokų ar paskaitų laikotarpiu. Tiesa, kartais dėl to kenčia mokslai, tad dažnai piktnaudžiauti kalbomis mokslų eigoje nevalia. Jei šalia savęs turi liepą gimusią mokslo draugę, tikėtina, ją savo draugių rate turėsi dar labai ilgai. Tai ištikimybe pasižyminčios mokslo draugės, kurios tikrai nenutrauks ryšių net ir pasibaigus mokymosi laikotarpiui. Jos visuomet primena apie save, pasiteirauja, kaip sekasi ir nepamiršta savo senųjų draugų. Nuostabios mokslo draugės ir ne tik!

Gruodį gimusioms yra lemti skleisti gėrį bei harmoniją. Nesvarbu, kalbėtume apie laisvalaikį ar mokslus, studijas. Gruodį gimusios dažniausiai puikiai mokosi, nors į mokslus neįdeda itin daug pastangų. Daug dėmesio jos skiria socialiniam gyvenimui, todėl dažniausiai mokykloje ar universitete turi nemažai draugų. Vis dėlto prisileidžia tik pačias artimiausias mokyklos ar kurso drauges, su kuriomis leidžia laiką ne tik mokykloje, universitete, bet ir už mokymosi įstaigos ribų. Ar jau turi klasiokę ar kursiokę, gimusią gruodį? Pabandyk su ja susibičiuliauti!

Mano išsaugoti straipsniai