JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Elkis taip ir jis pabėgs greičiau nei spėsi ištarti „vaikinas“

Elkis taip ir jis pabėgs greičiau nei spėsi ištarti „vaikinas“

Pradėjai susitikinėti su žaviu vaikinu, nuėjote į kelis pasimatymus ir jis dingo lyg į vandenį? Gali būti, kad pati jį ir atbaidei.

Santykių pradžia ir tie pirmieji pasimatymai dažniausiai būna labai gražūs – mergina žavisi vaikinu, vaikinas žavisi mergina ir, atrodo, jog viskas lyg pasakoje, tačiau neįsijausk. Daugelis vaikinų santykius rutulioja po truputį, todėl įsipareigoti neskuba. Neskubėti turėtum ir tu, juk pirmiausia reikia susipažinti, išsiaiškinti, kuo jūs panašūs ir kuo skiriatės. Verta tapti draugais!

Na, bet, jei tu nuo pat pirmos susitikinėjimo dienos daugiau nieko gyvenime nebenori, tik būti su juo, jau renki pirmojo jūsų gyvūno vardą ir ketini tuojaus pat supažindinti jį su visa gimine, gali būti, kad pasimatymai baigsis greit. Jei to sieki, kaip Andie Anderson, filme „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“, tuomet viskas gerai, bet, jei tau vaikinas tikrai labai patinka ir klaidas darai nesąmoningai, gal reikėtų pabandyti jų išvengti? Kokios tos klaidos? Pasirodo, jų yra nemažai, juk vaikinai ir merginos mąsto skirtingai.

Apleidai mėgstamą veiklą

Vaikinams patinka susitikinėti su merginomis, kurios turi aistrą, hobių ir drąsiai ragauja gyvenimą. Jei susiradus simpatiją apleisi savo mėgstamas veiklas ir tik žibančiomis akimis spoksosi į naująjį kavalierių, apie ką jūs tada kalbėsitės? Kuo tu su juo pasidalinsi? Ar jausiesi tada laiminga? Niekam neįdomu kalbėti apie tai, kada pabudai, kiek valgei ar stovėjai spūstyje. Aplinkiniai nori pažinti tave iš tikrųjų, žinoti tavo aistras, baimes, tai kuo žaviesi ir apie ką kalbi degančiomis akimis, tad nepamiršk savęs ir tegul vaikinas tampa tavo gyvenimo dalimi, o ne visu pasauliu. Ir visai nesvarbu, kas tau patinka, jis turėtų priimti tave bet kokią. Mėgsti boksą ir baisu tai prisipažinti, nes tai atrodo ne mergaitiška? Modelis Gigi Hadid tokių bėdų, akivaizdžiai, neturi ir visiems, kam įdomu ir kam nelabai, pasakoja apie šią aistrą. Imk iš jos pavyzdį ir drąsiai pasakok viską, kas tave žavi, nes būtent tai ir daro tave unikalia.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Negražiai kalbi apie buvusį vaikiną

Nesvarbu, ar tu pirmajame, ar dvidešimtajame pasimatyme, nekalbėk apie savo buvusį bjauriai, juk jis, tai žmogus, su kuriuo susitikinėjai, kurį įsileidai į savo gyvenimą ir su kuriuo praleidai labai daug laiko. Jis buvo tavo pasirinkimas, kaip tavo pasirinkimas šiandien yra naujasis kavalierius. O juk pastarasis taip pat kada nors gali tapti buvusiuoju, todėl naujosios simpatijos galvoje tokioje situacijoje sukasi tik viena mintis – „o, kas jeigu ji kada nors taip negražiai kalbės apie mane?“ Tai gąsdina ir su tokia mergina nebesinori toliau susitikinėti. Tad, jei vaikinas klausia apie tavo buvusius santykius, atsakyk jam, kad viskas baigta, kad tai buvo puikūs santykiai iš kurių daug pasimokei ir kuriems nebuvo lemta tęstis toliau. Tik tiek. Nenuklysk į detales ar smulkmenas, jam jų žinoti nereikia.

Leidi paranojai siautėti

Kelias savaites susitikinėjate ir, atrodo, kad viskas tobula, tačiau ateina laikas pirmajam „vaikinų vakarui“ ir protas tave apleidžia. Pradžioje dar stengiesi būti šauni ir prieš pat vakarėlį parašai jam „Gero vakaro, pasilinksmink!“. Tačiau ilgainiui pradedi nerimauti ir svarstyti, ką jis veikia. Sveikas protas liepia neliesti telefono, tačiau jau per vėlu ir tu išsiuntei jam tris žinutes iš eilės. Vėliau dar tris… Rimtai? Toks elgesys tikrai nepaskatins vaikino tavimi labiau žavėtis, atvirkščiai, jis pamanys, kad tu esi juo nepasitikinti paranojikė, su kuria geriau nebesusitikti.

Būni kaip nuotaka siaubūnė

Kažkada per televiziją rodė realybės šou „Nuotakos siaubūnės“. Pavadinimas turbūt viską paaiškina, ar ne? Tai va, nebūk tokia ir, apskritai, per pirmuosius pasimatymus nekalbėk apie vestuves, kiek vaikų turėsite ir kokį šunį auginsite. Jei taip kalbėsi, jis pabėgs, tikrai pabėgs. Šis vaikinas dar nežino, kiek šuniukų auginai vaikystėje ir koks tavo močiutės vardas… Jau žino? Jis tikrai pabėgs.

Spaudi įsipareigoti

Santykiai turėtų klostytis natūraliai be tavo spaudimo, ar dar baisiau, klausimų „Mes jau pora?“. Jei vaikinui tu nuoširdžiai rūpi, ateis laikas, kai jis pats tau tai pasakys, bet, jei jį versi taip elgtis, tikėtina, jog jis išsigąs. Juk, jeigu viską taip skubini, gal po pusmečio reikalausi sužadėtuvių, o dar po metų prabangių vestuvių?

Esi per daug lipšni ir nori jo tik sau

Jei vaikinas eina į barą su draugais, nedrausk jam. Jis nori pabūti vyriškoje kompanijoje, galbūt garsiai raugėti ir juoktis iš to. Leisk jam. Prie tavęs juk taip elgtis jis negali. Vaikinai tarp vaikinų bendrauja kitaip, leisk jam turėti šią gyvenimo dalį ir nebandyk iš jo to atimti, nes ilgainiui pati liksi be nieko.

Esate vakarėlyje kartu? Neprilipk prie jo, kaip bitė prie medaus, o pamačiusi, kad jis šnekučiuojasi su kita mergina, nelėk strimgalviais jai parodyti, kad šis vaikinas užimtas, nes nuo tokios merginos vaikinas strimgalviais pabėgti norės pats.

Perki jam brangias dovanas

Švenčiate savaitės jubiliejų, apie kurį jis nieko nežino ir jaučiasi nejaukiai, kai įteiki mielą, bet nereikšmingą smuklmenėlę, kuri ne tokia jau ir nereikšminga? Nereikia taip daryti. Vaikinai iš prigimties yra medžiotojai, todėl jie nori stengtis, vilioti ir lepinti, o ne stebėti kaip visą tai už juos daro mergina.

Mano išsaugoti straipsniai