JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinų nuomonė: juokingiausia

Vaikinų nuomonė: juokingiausia, kai merginos daro tai… (FOTO)

Instagramo tinklas – puiki galimybė merginoms parodyti save. Puikiai tinka nauja suknelė? Yra galimybė tai įamžinti dar parduotuvėje. Atrado puikią fotografavimosi pozą? Tuoj pat išbandys ją selfindama ir pateiks savo Instagramo sekėjų teismui.

Nors Instagramas – visišką laisvę suteikianti socialinė erdvė, vaikinai pripažįsta, kad kartais tos laisvės būna net kiek per daug. Kai kurie merginų pozavimo bei fotografavimo būdai kelia vaikinams šypseną.

Paklausinėjome kelių vaikinų ir išsiaiškinome, kokius merginų veiksmus Instagrame jie laiko juokingais, o kokius – labai žavingais.

Kai merginos nustato juokingas veido mimikas. Duck face, fish gap, smize ir daugybę kitų pozavimo technikų jiems atrodo nei patrauklios, nei puošiančios. Veikiau komiškos…

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Dec 8, 2015 at 6:36pm PST

Kai lyg pašėlusios fotografuojasi su augintiniais. Nieko bloga vieną – du kartus įsiamžinti su mylimiausiu katinu, tačiau kai tai tampa kasdienybe… Vaikinai juokiasi.

Puffy AF from to much curry 😁

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on Jan 24, 2016 at 9:58am PST

Kai fotografuoja savo kūno dalis. Atskirų kūno dalių, pavyzdžiui, kojų ar pėdų fotografavimas taip pat neretai tampa vaikinų pajuokos objektu. Įsivaizduok juos, fotografuojančius savo kelius…

strapped in (featuring old but legendary chanel skirt i wore on letterman 🚼)

A photo posted by Lorde (@lordemusic) on Jan 20, 2016 at 2:09pm PST

Kai nuolatos viešina gautas dovanas. Rožių puoštė, šokolado pakelis, širdelės formos amuletas… tai tik maža dalis to, kuo merginos mėgsta dalintis Instagrame. Daugelis vaikinų norėtų, jog jų dovanotos dovanos nebūtų aptarinėjamos viešai.

riccardo!!!

A photo posted by Lorde (@lordemusic) on Nov 8, 2015 at 11:07am PST

Kai demonstruoja naujausią manikiūrą. Arba makiažą. Arba šukuoseną. Taip, vaikinui visuomet malonu išvysti gražiai atrodančią panelę, tačiau jei jos Instagrame vien tik selfiai su kasdieniniais makiažais…

Shameless selfie lol

A photo posted by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on Jan 11, 2016 at 1:28pm PST

Kai merginos forografuojasi parduotuvėse. Vienas labiausiai vaikinus erzinančių merginų Instagramo įpročių – fotografuotis parduotuvėje. Ar matavimosi kabina tam ir skirta?

Kai fotografuojasi su veido kaukėmis. Naminės veido kaukės, tepaliukai nuo inkštirų, kavos tirščių šveitikliai, rankšluosčiai ant galvų – visas šias grožio procedūras, vaikinų nuomone, verčiau palikti už vonios durų.

It’s the new trend. 😜

A photo posted by Ashley Benson (@itsashbenzo) on Oct 28, 2015 at 12:50pm PDT

Perdėtai demonstruoja savo patrauklumą. Patraukli mergina vaikinams retai kada siejasi su mergina, kuriai iš liemenėlės veržiasi krūtinė. Kuklumas puošia!

grateful for so much today 🍾 🍾🍾

A photo posted by Kesha (@iiswhoiis) on Jan 12, 2016 at 9:04pm PST

Kai fotografuoja savo figūras. Kūno amžinimas – dažnos merginos Instagramo įprotis. Puiku, kai turi ką pademonstruoti, tačiau savo Instagramą paversti savosios figūros šventove, atrodo komiška.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jan 9, 2016 at 5:05pm PST

Kai fotografuojasi su makiažo priemonėmis. Vaikinams nėra nieko keisčiau, kai amžiesi su makiažo priemonėmis. Jei tu ne grožio blogerė, padėk tą blakstienų tušą ant savo kosmetinio stalelio.

Kai nutaiso labai rimtas veido išraiškas. Ledinės veido išraikos patinka tik tiems, kurie ir patys yra tikri narcizai. Paprastumo, prašo vaikinai.

This highlight right now…🙌🏽

A photo posted by Zendaya (@zendaya) on Dec 6, 2015 at 4:34pm PST

Kai fotografuojasi su maistu. Taip, maistą myli visi, tačiau jei fiksuoji savo pusryčius – pietus – vakarienę, kyla klausimas, ar bent spėji pavalgyti befotografuodama?

Kai apsimėtinėja blogiukėmis. Merginos, kurios realybėje yra švelnios it maži kačiukai, o socialinėje erdvėje tampa tikromis blogietėmis, vaikinams atrodo tikros sudegusio teatro aktorės.

“If you don’t know, don’t worry” – #happyholidays 🙏🏻 #familytime

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on Dec 23, 2015 at 4:26pm PST

Vaikinams patinka…

Kai merginos fotografuojasi iš ryto. Natūralumą vertina daugelis. Daugiau nėra ką pridurti!

rain is fallin, steal some covers

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Oct 28, 2015 at 4:22pm PDT

Kai merginos nusifotografuoja sporto įkarštyje. Vaikinų neerzina tavo selfiai iš sporto salės. Priešingai – tai rodo, jog esi motyvuota sporto srityje.

Post feasting run. Nope. NOPE

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on Dec 26, 2015 at 12:17pm PST

Kai natūraliai šypsosi. Jokių oro bučinių, jokių žuvies mimikų, tik natūrali, spindinti šypsena – vaikinams nėra nieko dailiau.

Nebijo pasijuokti iš savęs. Na ir kas, jog atrodys kvailai? Vis geriau nei pūstos lūpos!

#tbt current mood

A photo posted by Cara Delevingne (@caradelevingne) on Jan 24, 2016 at 2:12am PST

Kai parodo, jog moka gaminti. Ne tik fotografuoti kavinėse pagamintą maistą. Vis tiek – jų kelias per skrandį…

Kai mergina parodo, jog ji aktyviai leidžia laiką. Veikli, darbšti ir aktyvi mergina vaikinams daro kur kas didesnį įspūdį nei gulinėjanti su vaisių kokteiliu lovoje.

Mano išsaugoti straipsniai