JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ypatingasis 6 sekundžių asmenybės ir meilės testas (FOTO)

Ypatingasis 6 sekundžių asmenybės ir meilės testas (FOTO)

Atlik įdomų testą ir sužinok daugiau apie savo asmenybę. Turi lygiai šešias sekundes peržiūrėti 6 nuotraukas. Intuityviai nuspręsk, kokia fotografija tau labiausiai prie širdies. Pasirinkusi vieną fotografiją skaityk asmenybės aprašymą.

1.

Pirma nuotrauka
Pirma nuotrauka
Shutterstock
2.

Antra nuotrauka
Antra nuotrauka
Shutterstock
3.

Trečia nuotrauka
Trečia nuotrauka
Shutterstock
4.
Ketvirta nuotrauka
Ketvirta nuotrauka
Shutterstock

5.
Penkta nuotrauka
Penkta nuotrauka
Shutterstock

6.

Šešta nuotrauka
Šešta nuotrauka
Shutterstock

1. Jei pasirinkai pirmą nuotrauką, mėgsti laisvę, nuotykius, tau būdingas azarto troškimas. Nežinai tokio žodžio kaip baimė, nes tau patinka rizika. Tačiau santykiuose esi labai švelni, tikra dama. Tau būdingi ilgalaikiai santykiai, o vienanakčių nuotykių nemėgsti. Kaip asmenybė esi labai komunikabili, rastum kalbą su bet kuo. Dievini vasaros malonumus, o žiemos negali pakęsti. Tavo svajonė – išvykti gyventi į šiltus kraštus. Turėdama tokį ryžtą, gali viską įgyvendinti.

2. Jei pasirinkai antrą nuotrauką, esi ta, kuri vietoje nenustygsta. Tavo spintoje beveik nėra juodos spalvos drabužių, nes mėgsti atrodyti ryškiai. Vieni sako, jog esi kiek iššaukianti asmenybė, tačiau iš tiesų esi paprasta. Paprasčiausiai nenori bet ko prisileisti. Esi neabejinga sportui. Jei dar neišbandei, trokšti išbandyti ekstremalų sportą. Santykiuose esi valdovė – turi dominuoti, antraip jausiesi negerai. Trokšti susirasti tą, kuriam galėtum patikėti visas savo paslaptis, o jų turi nemažai – gyveni gana laisvą gyvenimą, mėgsti linksmybes.

3. Jei pasirinkai trečia nuotrauką, esi grožio ir estetikos gerbėja. Tavo kambarys, ko gero, įmantriai dekoruotas, nestandartinis, įdomaus dizaino. Gali būti, jog esi neabejinga menui ir dailei. Esi vilioklė, kuriai būdinga vaikinus apvynioti aplink pirštą, o vėliau… palikti. Skaudini juos, tačiau žinok, jog lazda turi du galus. Esi ta, kuriai viskas turi būti tobula, o kai tavo planai griūna, labai susinervini. Todėl aplinkiniai laiko tave kiek nervinga.

4. Jei pasirinkai ketvirtą nuotrauką, esi ta, kuriai patinka patogumas, komfortas ir prabanga. Esi ta, kuriai nereikia išeiti iš savo komforto zonos, kad būtų laiminga. Labai mėgsti puoštis, kitų net esi laikoma pamaiva, tačiau tau kitų žmonių nuomonė nėra labai svarbi. Esi madinga, mėgsti apsipirkinėti, o į vaikinus žiūri kiek iš aukšto. Nuolat zyzi, jog nėra gerų vaikinų aplinkui, tačiau dažnai pati nenori jų pastebėti. Išvaizda tau svarbi, ypač vaikinų. Vaikinas neplautais plaukais tau kelia drebulį.

5. Jei pasirinkai penktą nuotrauką, esi romantikė. Neįsivaizduoji vasaros vakarų be saulėlydžio stebėjimo. Iš vaikinų reikalauji to paties – nejausmingi vaikinai ne tau. Dievini žiūrėti filmus, skaityti knygas, gerti arbatą šnekantis su protingu žmogumi. Meilėje esi labai atsidavusi, tačiau dėl to kartais kenti. Tavo pomėgis – kelionės. Svajoji apkeliauti pasaulį. Nesi prisirišusi prie daiktų, tačiau prisiriši prie žmonių. Tau lengva įsimylėti, nes nesi labai įnoringa.

6. Jei pasirinkai šeštą nuotrauką, esi ta, kuri galvą padėtų už savo artimus žmones. Kai kas sako, jog esi kiek agresyvi, tačiau tikrai nesi ta, kuri pirma kelia konfliktus. Kalbant apie santykius, esi gana nepastovi. Vieną dieną nori vieno, kitą dieną – kito. Niekada nesvajoji apie savo vestuves, tačiau tai nė motais, jog nesi šeimyniška. Gyveni šia diena, džiaugiesi akimirka ir nematai reikalo jaudintis dėl nieko.

Mano išsaugoti straipsniai