JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tavo liemenėlė pasakys tai

Tavo liemenėlė pasakys tai, apie ką net nepagalvojai (FOTO)

Ar prisimini savo pirmąją nusipirktą liemenėlę? Ko gero, šiuo metu ji taip ir guli spintos glūdumoje, nes jau senokai tau nebetinka…

Iš tiesų, krūtinės dydis bręstant keičiasi, taip pat kinta ir tavo liemenėlės dydis. Vis dėlto, kad ir kokio amžiaus bebūtum, veikiausiai nesunkiai gali nustatyti, ar tavo krūtinė yra pilnesnė, ar priešingai – mažesnė.

Koks yra tavo liemenėlės dydis? JAV mokslininkai nustatė, jog vienodą liemenėlės dydį besirenkančioms merginoms būdingos ir bendros asmeninės savybės. Netiki? Mes irgi netikėjom, kol nepaskaitėm!

65 A…D – mažus liemenėlės dydžius nešiojančias paneles dažnai sieja nepasitikėjimas savo jėgomis. Nuo pat vaikystės šios merginos būna kuklesnės, ramesnės, netrokšta išsišokti. Visgi jos dažniau yra linkusios pasiduoti nuotykiams, pagundoms ir… įsivelti į nemalonumus. Mažą dydį nešiojančios taip stengiasi atsikratyti savo kompleksų. Kitą vertus, joms lengvai sekasi mokytis, nes yra labai gudrios. Mėgsta tai, kas susiję su grožiu, mada, stiliumi. Turi tiesiog įgimtą stiliaus pojūtį. Su vaikinais kartais bendrauja šaltai, todėl dažnokai yra pavadinamos ledo karalienėmis.

Tokį dydį nešioja Kate Moss:

Kate Moss
Kate Moss
Vida Press

70 A…D Nustatyta, jog šį dydį besirenkančios merginos dažnai kenčia nuo nuotaikų svyravimo. Visgi jos – pačios protingiausios ir išmintingiausios iš visų. Gudrumu jos pasižymėjo jau vaikystėje. Šį dydį besirenkančios yra labai kūrybingos, todėl dažnai pasiekia aukštumų meno, kultūros srityje. Jos turi nelengvą charakterį, todėl su jomis kartais būna sunkoka bendrauti. Visgi jų geriausi draugai žino: jei kažkas šį dydį nešiojančioms merginoms patinka, jis bus jų. Tikslo siekimas joms tiesiog įaugęs į kraują, o žodžio negaliu jos nežino.

Tokį dydį nešioja Lady Gaga:

Lady Gaga
Lady Gaga
Vida Press

75 A…D Vidutinio dydžio liemenėles nešiojančios merginos statistiškai yra pačios aktyviausios. Joms geriausiai sekasi siekti karjeros aukštumų. Jos yra labai aktyvios, energingos, dažniausiai labai rūpinasi savo kūno formomis. Joms lengva bendrauti, todėl ir komunikuojant su vaikinais jos yra gana drąsios. Kartais joms net lengviau bendrauti su vaikinais nei su merginomis. Nesunku joms ir atsiverti – kadangi yra ganėtinai plepios, kartais gali pasakyti daugiau nei norėjo.

Tokį dydį nešioja Rihanna:

Rihanna
Rihanna
Vida Press

80 A…D Tokius liemenėlės dydžius nešiojančios panelės yra tikros dėmesio sekėjos. Nors gamta joms pagailėjo apvalumų, jos visuomet jaučiasi pasitikinčios savimi. Jos – tikrai ne jautruolės, kurios verkia į pagalvę. Šios merginos gali pasiekti labai daug, jei tik pasistengs. Kita vertus, nors pasitikėjimo joms nestinga, kartais joms pritrūksta ryžto. Todėl jas galima pavadinti tinginukėmis. Jos ir mokykloje, universitete buvo (ar yra) gudrios, tačiau dažniausiai randa kitų veiklų nei mokslai. Šios merginos it magnetas traukia vaikinus, nes nebijo apginti savo požiūrio ir yra tvirtos.

Tokį dydį nešioja Katy Perry:

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

85 A…D Didelius liemenėlių dydžius nešiojančios merginos yra tikros atlapaširdės. Jos – labai šiltos asmenybės, kurios dievina jaukumą ir buvimą su artimais žmonėmis. Savo nuoširdumu jos labai traukia žmones. Deja, dėl savo geros širdies jos kartais nukenčia pačios. Jas lengva apgauti, kartais jos yra gana naivios. Jei nešioji itin didelį liemenėlės dydį, verčiau pasisaugok intrigų, nesivelk į jas.

Tokį dydį nešioja Kim Kardashian:

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai