JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Šiais 3 mėnesiais gimusios sukluskit - jūsų laukia geriausi metai iš visų!

Šiais 3 mėnesiais gimusios sukluskit – jūsų laukia geriausi metai iš visų!

Netrukus pasitiksime Naujuosius metus, o juos švenčiam nejučia susimąstysime: kaip seksis ateinančiais metais? Ar išpildysime savo lūkesčius? Ar sutiksim gyvenimo meilę? Ar mokslo sferoje pirmausime? Jei esi šių trijų mėnesių gretose, 2018 m. metai bus patys geriausi. Paskaityk!

GEGUŽĖ. Gegužę gimusios, sukluskite. Metų pradžioje tavęs lauks kažkas netikėto. Gali būti, jog draugai tau surengs ypatingą staigmeną ar nustebins tave padovanoję tau kelionę. Aplink suksis žmonės, kurie skleis šilumą ir bus tau geranoriški, todėl puikios nuotaikos netrūks nei tau, nei aplinkiniams. Būtent todėl tau turėtų šypsotis sėkmė ne tik profesiniuose, tačiau ir asmeniniuose santykiuose – puikiai sutarsi su šeima, kolegomis, draugais, mylimuoju. Gegužę gimusias greitu metu užklups kūrybiškumo banga – norėsis visam pasauliui įrodyti, jog jos geba padaryti tai, ko negali kiti. Kils noras išlaisvinti savo talentus ir parodyti visiems tai, ko kiti net nenumanė, jog gegužę gimusių viduje talpina. Šį mėnesį gimusioms taip pat seksis sėkmingai darbuotis ar mokytis – profesinėje srityje jie rodys neįtikėtinai gerus rezultatus. Žinoma, jei pačios dėl to pasistengs.

Rugsėjį gimusioms tuoj tuoj laimė nusišypsos meilės fronte. Tai bus džiugiausia ateinančių metų naujiena. Gali būti, jog visai greitai rugsėjį gimusios pagaliau sutiks savo gyvenimo meilę, jei dar jos nerado. O jei vis dėlto rugsėjį gimusios jau turi antrąją pusę, jų asmeninis gyvenimas nušvis kitomis spalvomis – partneriai nustos pyktis, taps pakantūs vienas kitam, gebės vienas kitą prajuokinti. Toms rugsėjį gimusioms, kurios tik ką tik sukūrė santykius, patariama būti atsargesnėms, tačiau ne šaltoms ir nesugriauti romantinio ryšio per anksti. Rugsėjį gimusios vienos optimistiškiausių, todėl į viską žvelgia pro juoko prizmę. Tai jiems padeda išlikti linksmoms rimtuolių ir susierzinusiųjų jūroje. Rugsėjį gimusios – be galo draugiški žmonės, todėl visuomet sulauks pagalbos iš aplinkinių. Žmonės jais pasitiki ir noriai jiems atsiveria, todėl rugsėjį gimusioms dėl savo sėkmės dažniausiai nereikės pernelyg stengtis. Tai vieni sėkmingiausių metų, nes aplinkybės lems

Pastarieji metai šį mėnesį gimusioms buvo permainingi. Neišsipildę lūkesčiai, dužusios viltys ir kilusios problemos su aplinkiniais kiek aptemdė gyvenimą, dalį laiko jos nesijautė laimingi. Žinoma, būta ir puikių akimirkų, ypač kalbant apie laiką su draugais bei šeima. Ateinantys geltonojo šuns metai lapkritį gimusioms bus kur kas šviesesni. Pagrindinis aspektas, kuris vienis visas, gimusias šį mėnesį – tai neblėstanti gera nuotaika, kuri sklis iš vidaus. Susitvarkys vidinis lapkritį gimusių gyvenimas, jos taps kur kas ramesnės, harmoningesnės. Joms šį harmoningumą suteiks aktyvi fizinė veikla, kurios lapkritį gimusios imsis jau metų pradžioje. Anksčiau ne itin sportą mėgusios arba paprasčiausiai patingėdavusios jos nuspręs, jog joms būtina pagerinti vidinę savijautą bei fizinį pavidalą. Aktyvus laisvalaikis joms padės ne tik pagerinti fizinę būklę, bet ir atrasti tokiu būdu naujų draugų ar net… meilę. Neturinčioms antros pusės vertėtų būti kuo aktyvesnėms, nes sporto salė, sporto rungtynės ar šokių aikštelė gali būti tos vietos, kur rasite simpatiją.

Mano išsaugoti straipsniai