Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!
Pavargai laukti meilės? Būdai

Pavargai laukti meilės? Būdai, kaip pagreitinti procesą

Vis lauki, lauki ir lauki meilės, o ji niekaip neištinka? Tas vienintelis niekaip nepasirodo, ir tau atrodo, kad taip teks laukti iki gyvenimo pabaigos?

Be abejo, nelengva sutikti tinkamą žmogų. Net jei horoskopai sutampa, meilė neįsiplieks, jei abu nebūsite jai pasirengę. Kai sakoma „tinkamas laikas“ arba „netinkamas laikas“, kas turima omenyje?

Kai laikas tinkamas, reiškia, kad jūsų gyvenimo aplinkybės leidžia jums abiems užmegzti nuoširdų, ilgalaikį, įsipareigojimu pagrįstą santykį. Judu abu esate pasiruošę gauti ir duoti meilę. Žvaigždės išsidėsto palankiai, ir dviem žmonėms užsidega žalia šviesa chemijai, romantikai ir potencialiai meilei. O kai dviejų žmonių požiūriai nesutampa, ir jie koncentruojasi į viską, tik ne į asmeninius santykius, reiškia, laikas netinkamas.

Tinkamas laikas nėra vienintelė būtina perspektyvių santykių sąlyga, bet ji yra viena iš svarbiausių. Pavyzdžiui, netinkamas metas susitikti tinkamą žmogų, kai esi susitelkusi į mokslus ar karjerą arba kai bandai atsigauti po nenusisekusių santykių, nes tavo dėmesys (taip pat protas ir širdis) sutelktas į kitus dalykus.

Net jei tokiu metu sutiktum puikų žmogų, gali to net nepastebėti, nes laikas netinkamas, nes tavo gyvenime kol kas nėra vietos tikram jausmui. Kaip potencialūs partneriai, jūs turėtumėte judėti panašia kryptimi, kad vienu metu pasiektumėte tą patį tašką. Tačiau nesijaudink, tu neabejotinai ten atsirasi. Meilė egzistuoja ir yra prieinama kiekvienam.

Sinchroniškumo principas

Psichologas Carlas Jungas visą gyvenimą studijavo astrologiją ir Taro kortas. Tinkamo laiko fenomeną jis pavadino sinchroniškumu“. Sinchroniškumo principas pagal C. Jungą pagrįstas tikėjimu, kad atsitiktinumų nebūna. Jis manė, kad niekas neįvyksta be priežasties, ir kad laiko dėsnis labai svarbus. Pasak C. Jungo, visi sutapimai turi prasmę, tik svarbu mokėti ją įžvelgti.

Traukos dėsnis

Traukos dėsnis mus moko, kad įvykius, žmones ir aplinkybes mes prisitraukiame savo mintimis ir tuo, į ką koncentruojamės.

Koncentruokis į tai, ko nori, o savo siekius formuluok kuo aiškiau. Lai Visata žino tavo norus. Nukreipk save kryptimi, kuri tave traukia. Panašiai kaip vairuojant mašiną – juk sukame vairą ta kryptimi, kur norime nuvažiuoti, o ne ta, kur nenorime. Juk nesuki vairo link sporto klubo, jei suplanavai pažiūrėti filmą. Ne, važiuoji į kino teatrą. Tinkamo laiko negalime visiškai sukontroliuoti, bet galime atlikti namų darbus – ruošti save meilei.

Keli patarimai

Tinkamas laikas labai svarbus, bet nepatariama sėdėti užsidarius namie ir gailėti savęs dėl netinkamų aplinkybių, verčiau išeik pasižmonėti. Parodyk save pasauliui! Išeik su draugais ir gerai praleisk laiką. Vargu ar sutiksi potencialiai tinkamą partnerį sėdėdama namie viena prie televizoriaus ar kompiuterio. Jei išsiaiškinsi, kokia esi, ir ką nori pasiekti, pasitikėsi savimi ir džiaugsiesi dabartiniu savo gyvenimu, aplink save skleisi gerą energiją, kuri tikrai pritrauks panašų, tau tinkantį žmogų.

Daug lengviau patraukti kito žmogaus dėmesį, kai esi aktyvi, kai tavo gyvenime daug veiklos, kuri tau teikia džiaugsmą ir pasitenkinimą.

Mano išsaugoti straipsniai