JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Patirtis sako: vadovaukis 5 punktais ir sulauksi dėmesio

Patirtis sako: vadovaukis 5 punktais ir sulauksi dėmesio

Vieni žmonės dėmesio vengia. Nedomina jų nei įžymybių gyvenimas, nei buvimas dėmesio centre, nei populiarumas. O štai kiti pripažįsta, jog būtų visai neprošal pasimaudyti dėmesio jūroje.

Kokia esi tu? Ar tau patinka, kai į tave yra atkreipiamas dėmesys? Ar dažnai slapčia lygiuojiesi į tuos, į kuriuos yra nukreiptos kitų akys? Jei atsakei į klausimus TAIP, skaityk penkis punktus, kuriais vadovaudamasi gali iš tiesų sulaukti dėmesio iš aplinkinių.

1. Gilink savo žinias. Išvaizdi mergina gal ir traukia dėmesį, tačiau jei ji neturi ką pasakyti, tuomet ko vertas jos grožis? Daugiau skaityk ir domėkis tuo, kas vyksta pasaulyje. Visko neprisiminsi, tačiau reikiamu metu galėsi padiskutuoti įvariomis temomis.

2. Pasistenk, jog tavo drabužiai visuomet atrodytų tvarkingi. Apranga yra vienas iš elementų, kuris sudaro didelį įspūdį apie patį žmogų. Nebūtina aklai sekti mados tendencijomis, verčiau pasistenk, jog tavo stilius būtų tvarkingas. Ko vertas madingiausias švarkelis, kuris suplyšęs?

3. Pasistenk vengti akivaizdaus flitro, kalbančiojo pertraukinėjimo ar įžūlaus tono. Su tokia komunikacija gal ir atsidursi dėmesio centre, tačiau… iš neigiamos pusės.

4. Kalbėk, kai iš tiesų turi ką pasakyti. Tuščiažodžiavimas niekuomet nebuvo rimtų žmonių bruožas. Jei nežinai, geriau tiesiog patylėti…

5. Pasitikėk savimi. Nei graži apranga, nei puikus makiažas, nei žinių bagažas tau nesuteiks tokio žavesio kaip pasitikėjimas savimi. Ugdyk ir puoselėk jį.

Mano išsaugoti straipsniai