JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tavo simpatija: 10 žingsnių ją pasiekti

Tavo simpatija: 10 žingsnių ją pasiekti

Mokykloje matai vaikiną, kuris tau labai patinka, tačiau niekaip nesiryžti jo užkalbinti? Skubame tau į pagalbą ir pateikiame 10 žingsnių, kuriais vadovaudamasi ne tik užkalbinsi tau patinkanti vaikiną, bet gal ir kartu su juo suplanuosi kokią smagią veiklą!

1. Nebijok duoti aiškių signalų vaikinui. Jei mokaisi su vaikinu toje pačioje mokslo įstaigoje, parodyti jam savo simpatiją gan lengva, tiesiog reikia šiek tiek pasistengti.

2. Nepersistenk su išvaizda. Retam vaikinui patinka merginos, kurios mokykloje yra išsipusčiusios it princesės. Verčiau atrodyk kuklesnė ir nesistenk pernelyg išsipuošti – tai mokykliniam įvaizdžiui visai netinka.

3. Dažnai būk toje mokyklos teritorijoje, kur ir tavo simpatija. Pasistenk atsirasti tinkamu metu ir tinkamoje vietoje – pamatysi, kai jis tave pastebės, tikrai atkreips dėmesį.

4. Būk pasirengusi šnekėtis su vaikinu. Vien gražia išvaizda niekuomet nepritrauksi rimto vaikino. Privalai lavinti savo vidinį pasaulį ne tik dėl patinkančio vaikino, bet ir dėl savęs. Kuo daugiau domėsiesi tuo, kas vyksta aplink tave – tuo daugiau pokalbių temų su vaikinu turėsi.

5. Pasistenk susidraugauti su jo draugais. Pabandyk gerai sutarti su vaikino draugais ar klasiokais, tuomet ir jis į tave žiūrės kitaip bei priims kaip savą.

6. Valgykloje prisėsk prie stalo, kur sėdi tavo simpatija. Valgykla yra ta vieta, kur gali drąsiai imtis veiksmų. Juk prisėsti šalia simpatijos niekas nedraudžia, ar ne?

7. Būk drąsi ir užkalbink jį pirma. Gal tavo simpatija labai kuklus, o gal paprasčiausiai jam vis nepasitaiko proga tave užkalbinti. Būtent todėl turi pati pirma jį pakalbinti. Kas žino, gal kitaip prarasi šansą?

8. Pakviesk simpatiją kur nors kartu pasimokyti. Bendras darbas, knygų skaitymas ar kolegiškas ruošimasis atsiskaitymui visada padeda užmegzti glaudesnį ryšį. Nušausi du zuikius vienu šūviu – ir pasimokysi, ir pabendrausi su vaikinu.

9. Nebijok parodyti jam simpatiją, bet nepersistenk. Parodyti vaikinui simpatiją gal ir neblogai, tačiau verčiau stengtis ne pelnyti vaikino dėmesį savo išvaizda, o sudominti jį. Kalbėk apie tai, kas tave žavi, kuo tu domiesi, bandyk surasti bendrų temų, veiklų ir t.t.

10. Nepamiršk duoti simpatijos signalų. Juk mokaisi toje pačioje aplinkoje, kaip ir vaikinas, todėl sutiksi jį dar ne kartą. Nuolat į jį pasižiūrėk, nusišypsok jam ir lengvai nepaleisk simpatijos. Kas ten žino, gal greitai jis taps tavo vaikinu?

Mano išsaugoti straipsniai