JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ką daryti

Ką daryti, jei negali nustoti galvoti apie vaikiną

Galvoji apie vaikiną dieną ir naktį? Kiek daug laiko prarandi… Paskaityk penkis punktus, kurie tau padės atitolinti nuo vaikino mintis arba priešingai – pritraukti jį ir pagaliau užmegzti romantišką ryšį.

Visų pirma, pabandyk susidėlioti savo mintis. Ar vaikinas tau iš tiesų patinka? O gal tai tik tavo vienadienė simpatija? Aiškiau pajutusi, ar vaikinas tikrai tau patinka, imkis veiksmų, o jei jauti, jog tai simpatija, kuri gali greitai praeiti… ar verta tiek mąstyti apie vaikiną?

Antra, sudaryk tau patinkančių dainų playlistą. Gera, tau patinkanti muzika padeda ne tik nurimti, atsipalaiduoti, bet ir nuvyti mintis apie tau patinkančią simpatiją. Žinoma, jei visos dainos playliste primena tavo meilę – nėra gerai. Nebent nori visą laiką apie jį svajoti…

Trečia, aprašyk savo mintis. Gal net nusiųsk jas kokiam nors žurnalui – pasidalink savo mintimis, galbūt tavo išgyvenimai padės kokiai nors kitai panelei? Niekuomet negali žinoti…

Ketvirta, bandyk užsimiršti užsiimdama kokia nors tau patinkančia veikla. Jei iš tiesų myli be atsako, tai tikrai padės. Rymojimas namuose ir nebūtų planų kūrimas tikrai nepadės.

Penkta, jei tikrai esi įsitikinusi, jog vaikinas tau tinka ir patinka, tuomet ko lauki? Užteks svajoti, metas veikti! Privalai suprasti, jog vien svajonėmis gyva nebūsi, tad jei vaikinui iš tiesų jauti simpatiją, kodėl aiškiai jam to neparodžius?

Mano išsaugoti straipsniai