JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 priežastys

5 priežastys, kodėl esi vieniša

Neturi vaikino? Galimas variantas, jog dėl to labai liūdi. O gali būti, jog vaikinas tau visai nereikalingas. Juk ir be jo smagiai gyveni ir puikiai leidi laiką!

1. Vaikino tau paprasčiausiai nereikia. Nesupranti, kodėl visi taip hiperbolizuoja meilę? Tau gerai ir vienai. Juk aplinkui daug vienišų žmonių ir jie nesijaučia kažkuo kitokie nei kiti.

2. Tingi ieškoti vaikino. Vaikino paieškos, tavo nuomone, ilgai užtrunka, o kadangi esi užsiėmusi panelė, paprasčiausiai neturi tam laiko.

3. Turi daug draugių, draugų, todėl ir taip smagiai leidi laiką. Manai – kam man tas vaikinas, jei galiu smagiai gyventi ir be jo? Puikiai leidi laisvalaikį, niekuomet nenuobodžiauji, tad kam tuomet reikalingas vaikinas, juk jis tau užkirs kelią smagiam laiko praleidimui…

4. Esi nedrąsi. Tau ne itin įprasta yra prakalbinti pačiai pirmai vaikiną, o ką jau kalbėti apie pakvietimą  į pasimatymą. Jei iš tiesų nori turėti vaikiną, privalai stengtis, tačiau jei didelio noro stengtis neturi – kam tuomet verstis per galvą?

5. Esi ta, kuri mano, jog be vaikino tau sekasi geriau. Juk su vaikinu – papildomos problemos. Iškyla klausimų, kur eiti, ką veikti, kas mokės už kavą ar panašūs nesklandumai.

Mano išsaugoti straipsniai