JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Išmok! 10 bendravimo su vaikinais žingsnių

Išmok! 10 bendravimo su vaikinais žingsnių

Gebėjimas tinkamai bendrauti yra didelė vertybė. Kuo žmogus nuoširdesnis, paprastesnis, tuo labiau traukia kitų žmonių dėmesį ir pelno palankumą. Tą patį galima pasakyti ir apie vaikinus – jie mėgsta tikrą bendravimą.

Todėl bendravimo meno su vaikinais galima išmokti, jei vadovausiesi šiais dešimt paprastų, bet vertingų patarimų. 

1. Niekuo neapsimetinėk. Išlikimas savimi yra svarbiausia ypatybė bendraujant su vaikinais. Jei bandysi vaidinti tą, kuria nesi, tai iš karto puikiai pasimatys ir vaikinas gali pastebėti, jog elgiesi nenuoširdžiai.

2. Atsisakyk stiliaus, kuris tau netinka. Kalba čia eina ne vien apie drabužius. Neretai panelės, bandydamos sužavėti vaikinus, vartoja žodžius, kurie joms yra svetimi, kopijuoja manieras ir visaip kitaip bando atsisakyti savosios aš. Kam to reikia? Iš kai kurių žmonių iš tiesų galime pasimokyti tinkamų bendravimo manierų ar išmokti naujų žodžių, tačiau kopijuoti tai, kas atrodo kieta, tačiau nėra naudinga, neverta – juk ir vaikinai tai puikiai pastebi.

3. Neperlenk lazdos su artumu. Bendravimas su vaikinu neatsiejamas nuo fizinio kontakto, tačiau draugystės pradžioje nereikėtų nerti stačia galva į tokį bendravimo pavidalą. Vaikinai gali šiek tiek išsigąsti, juk ir jiems reikia laiko, jog jie priprastų prie kito žmogaus, geriau susipažintų su juo. Žinoma, kai užvaldo aistra, į visus patarimus numojame ranka, tačiau kuo daugiau mąstysi apie tai, tuo labiau tikėtina, jog elgsiesi tinkamai. Juk nėra kur skubėti, ar ne taip?

4. Domėkis jo veikla. Domėjimasis kitu, jo veiklomis, interesais ir hobiais apskritai yra viena iš svarbiausių tinkamo bendravimo technikų. Žinoma, būna visko, juk kartais net pačios nepajaučiame, jog jau ilgokai kalbame apie save, tačiau tokiu momentu būtina sustoti ir sustabdyti monologą. Jei jauti, jog per daug apie save užsikalbėjai, kompensuok tai paklausdama, kaip sekasi jam.

5. Neimk visko į širdį. Bendravimo metu neretai būna ir nejaukių akimirkų, kai du žmonės paprasčiausiai nesusikalba. Tokiu atveju tragedijos nereikėtų daryti, nes į viską reikia pažiūrėti kuo paprasčiau. Jei pasakei kažką tokio, kas vaikinui atrodo nepriimtina ar jis tavęs nesupranta, nuleisk tai juokais. Nesinervink ir nepanikuok – kuo daugiau juoko ir šypsenų bus, tuo geriau.

6. Pasakok apie save, tačiau kai ką ir nutylėk. Bendravime būtinas atvirumas ir nuoširdumas, tačiau bendraujant su vaikinu vargu ar verta išplepėti visas tavo draugių paslaptis ar pasakoti apie naujausias makiažo tendencijas. Žinoma, jei vaikinui tai tikrai įdomu, kodėl gi ne? Tačiau didžioji dauguma vaikinų apkalbų nemėgsta, todėl bendraudama su vaikinu verčiau jų visai atsisakyk.

7. Suvok, jog vaikinai ir merginos bendrauja skirtingai. Ko gero, niekuomet nebus taip, jog su vaikinu valandų valandas kalbėsitės apie drabužius. Taip jau yra, vaikinai nuo merginų skiriasi ir tai, apie ką mes galime be perstojo šnekėti, jiems gali kelti žiovulį.

8. Būk drąsi. Svarbu ne tik savimi pasitikėti, bet ir drąsiai elgtis. Jei bijai, jog pirma užkalbinusi vaikiną sulauksi iš jo ne tokios reakcijos, kaip tikėjaisi, mesk šias mintis į šoną. Blogiausiu atveju – pabandysi, o pamačiusi, jog vaikinas ne tau, galėsi jį užmiršti. Kartais ir vaikinams pritrūksta ryžto užmegzti pokalbį, o praleidę šansą susipažinti galite praleisti ir nuostabios draugystės pradžią!

9. Venk kontroliavimo. Dažnai merginos, norėdamos padaryti didelį įspūdį, vaikinus netiesiogine prasme prispaudžia prie sienos ir bando juos kontroliuoti – labai daug klausinėja, kone tardo. Venk tokio teisėjos amplua bendravime, nes vaikinas gali ir išsigąsti tavo kontrolės.

10. Leisk jam parodyti, jog jis yra vaikinas. Vaikinams labai svarbu jaustis vyriškais. Ypač jie mėgsta parodyti savo sugebėjimus, todėl išklausyk jo, kai šis pasakoja apie savo veiklą.

Mano išsaugoti straipsniai