JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 vaikinų frazių

10 vaikinų frazių, kurios įžeidžia

Visos mes mėgstame vaikinų dėmesį… Kai jis būna teigiamas. Tačiau kartais vaikinai persistengia ir pasako tokius žodžius, nuo kurių mes suglumstame, įsižeidžiame ar supykstame. Taip, jie iš Marso, mes iš Veneros, bet neretai šis skirtumas tampa pernelyg ryškus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Jiems atrodo, jog tai – eilinis papokštavimas, o štai mes, merginos, jautriai sureaguojame arba pradedame mąstyti, ką tokio blogo padarėme, kad jie ištarė tokius žodžius. Štai, paskaityk 10 bendriausių frazių, kurios kartais gali oi, kaip gali įžeisti ar sukelti įtarimų. O ar jums yra tekę išgirsti tokius žodžius?

„Prisiekiu, tu vienintelė mergina, su kuria susirašinėju“

Tik tai mes ir norime girdėti: esame vienintelės, pačios geriausios ir pačios mylimiausios. Bet ar tau neatrodo, jog po šiais žodžiais slypi kažkas keisto? Juk vaikinas šių žodžių be reikalo nesakytų: kam gi įrodinėti tai, kas ir taip akivaizdu? 

Kaip elgtis? Jokiu būdu netapk ta, kuri iš proto eina dėl kiekvienos jam į mobilųjį telefoną atėjusios žinutės. Tačiau visgi akies krašteliu pastebėk jį: jei atėjus žinutei jis suglumsta, jo veidą išberia raudonis ar telefoną jis skubiai deda į kišenę, visko gali būti, jog jis susirašinėja su kita.

„Tu tikra varna!“

Švelnūs pasišaipymai yra priimtini… kol yra švelnūs. Jeigu jo pasakymai tave pradeda erzinti, skaudinti ar nervinti, visko gali būti, jog tavasis dar nesubrendęs arba tokiu elgesiu trokšta atkreipti tavo dėmesį.

Kaip elgtis?: Jeigu vaikinas tau tikrai patinka, atsakyk jam tokiu pačiu erzinančiai flirtuojančiu tonu. O jeigu jautiesi nejaukiai, tiesiog pasakyk, jog jei nori užkariauti tavo dėmesį, sėkmė šypsosis kalbant su tavimi mieliau.

„Aš nepasirengęs santykiams“

Deja, po šių žodžių, kad ir kaip būtų skaudu, teks viską baigti. Net jei tau atrodo, jog vaikinas tau neabejingas – jis ne tau.

Kaip elgtis? Čia jokio elgesio patarimo nėra. Jei vaikinas iš tiesų norėtų būti su tavimi, rastų tam būdų.

„Tau gal PMS?“

Sutik, šis pasakymas itin erzinantis. Bet nereikia per daug pykti ir ant vaikinų… Mūsų nuotaikos tokios nenuspėjamos, kad kiekvieną nuotaikų svyravimą vaikinai ,,nurašo“ PMS.

Kaip elgtis? Pasakyk vaikinui, jog esi žmogus, turintis emocijas, ir natūralu, jog gali kartais susierzinti ar nuliūsti. Nereikia dėl visko kaltinti hormonų.

„Šita mergina su trumpais šortukais mane nužiūrinėja “

Tik nepriimk šios frazės asmeniškai. Ji niekuo su tavimi nesusijusi, nes šiais žodžiais vaikinas trokšta tavo reakcijos. Maždaug: ,,aš galėčiau susitikinėti su tokia karšta mergina, kuri man rodo dėmesį“. Tai būdinga vaikinams, kurie nori pakelti savąjį ego. 

Kaip elgtis? Pirma nuspręsk, ar nori šalia tokio garbėtroškos. Jei visgi jis tave traukia, nuleisk šiuos žodžius juokais. Gali ištarti: ,,Ar ne tau ką tik atėjo žinutę? Matyt, ta mergina, pastebėjusi tave, kviečia susitikti“

„Aš tau parašysiu savaitgalį“

Pasakė jis susipažinęs su tavimi penktadienio naktį, tačiau jau sekmadienis, o jo žinutės – nė kvapo.

Kaip elgtis? Kai kurie vaikinai iš tiesų gali gana trumpai išlaikyti dėmesį, juos greitai kažkas išblaško, todėl neverta nukabinti nosies: gal jis parašys pirmadienį, o gal savaitės viduryje. Jeigu vistiek jautiesi nerami, parašyk jam pirma! Jeigu ir parašiusi nesulauksi atsakymo… vadinasi, jis tiesiog nėra tau skirtas.

„Mano eksė buvo pati geriausia”

Pripažink, girdėti vaikiną taip šnekant apie buvusiąją, ne pats maloniausias dalykas. Juk tu iš karto pradedi save lyginti su ekse. Tuomet ir kyla didžiausias nusivylimas: gal aš jam per prasta?

Kaip elgtis? Jokiu būdu negalima savęs nuvertinti. Vaikinas, tiek daug kalbėdamas apie savo eks, tikriausiai jos negali pamiršti. Todėl tu turi du variantus – pasitelkusi viską, ką turi geriausio, siekti vaikino. Arba… palikti jį, taip ir kliedint apie savo eksės gerąsias savybes. Pamatys, jis to tikrai gailėsis!

„Tu atrodytum žymiai gražiau, jei vilkėtum kažką kitą

Gerai, kai vaikinas tau pataria, ką rengtis. Tačiau jei tai virsta nuolatiniu priekaištavimu dėl to, ką vilkėti, gal metas pagalvoti, jog šiam ponuliui kritikui su tavimi ne vieta?

Kaip elgtis? Jei matai, jog vaikinas nuoširdžiai tau nori patarti, kodėl gi nepradžiuginus jo ta apranga, kurią jis tau rekomenduoja? Bet jeigu vaikinas tau pastoviai kartoja „keisk šukuoseną“, „užsidėk kitus džinsus“, „tau netinka šie akių šešėliai“, pasakyk jam, jog tu nori jam patikti ne tokia, kokia galėtum būti, o tokia, kokia esi. Jei po šių žodžių vaikinas atsitrauks, tai ir parodys, ar buvo tavęs vertas.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai