JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 gudrybės

5 gudrybės, kad vaikinas pakviestų tave į pasimatymą

Kada paskutinį kartą buvai pasimatyme? Nepameni? Sakai, kad šiais laikais vaikinai nedrąsūs ir į pasimatymus niekas nebekviečia? Klysti! Tačiau tam, kad vaikinas tave pakviestų į pasimatymą neužtenka „palike’inti“ jo nuotrauką „Facebook’e“.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tapk pastebima

Nesitikėk, kad vaikinas vieną dieną ims ir tave pastebės, jei iki šiol net nesistengei tapti matoma. Jeigu nori, kad vaikinas tavimi susidomėtų, turi jį sudominti. Kaip tai padaryti? Išsiaiškink, kuo jis domisi. Galbūt jis aktyviai savo „Facebook“ paskyroje dalinasi mėgstamos grupės muzika, galbūt turite keletą bendrų draugų ar lankote tą pačią mokyklą? Atsidurk ten, kur jis leidžia laisvalaikį, ir parodyk, kad tau įdomu tai, kas rūpi ir jam.

Pradėk pokalbį

Baigėsi tie laikai, kai merginos metų metus kantriai laukdavo, kol vaikinas pagaliau parodys dėmesį. Imkis iniciatyvos pati! Žinoma, nereikia pradėti atakuoti jo klausimais, tačiau rasti dingstį jį užkalbinti – jau pusė darbo. Naudokis situacija: jei sutikai jį vakarėlyje, rask būdą (nepastebimai!) atsidurti ten, kur laiką leidžia jis, o galbūt net prisidėti prie jo veiklos. Tarkim, jei draugų vakarėlyje jis atsakingas už muziką, nesimaivydama nueik ir paprašyk jo pagroti mėgstamiausią savo dainą (žinoma, prieš tai išsiaiškinus, kokia muzika jam labiausiai patinka). Tikėtina, kad vaikinas pagirs tavo muzikinį skonį arba bent jau pasakys, kad ir jam tokia muzika patinka. Štai tau ir pokalbio pradžia!

Parodyk, kad jis tau patinka

Labai svarbu vaikinui jau nuo pat pirmųjų pažinties akimirkų parodyti, kad jis tave traukia kaip vaikinas, o ne kaip draugas. Todėl flirtuok į valias: pagirk jo aprangą, pasakyk, kad naujasis kirpimas jam itin tinka arba paklausk, koks šių nuostabiai kvepiančių kvepalų pavadinimas. Parodyk vaikinui, kad nesi jam abejinga, nes kitaip jis, ypač jei yra nedrąsus, gali tavo ketinimų ir nesuprasti.

Lengvai nepasiduok

Tikrai nenori būti ta mergina, kuri nuo meilesnio vaikino žodžio ima ir ištirpsta. Parodyk jam, kad dėl tavęs teks pakovoti ir tikrai nebėgsi paskui jį vos pamojus piršteliu. Vaikinai mėgsta sunkiai pagaunamą grobį, todėl jei pažinties pradžioje rodei, kad esi jam neabejinga, kuriam laikui savo veiksmus pristabdyk. Taip vaikinas ims nerimauti, kodėl staiga pasikeitė tavo elgsena, ir stengsis pats tave nustebinti. Žinoma, ilgai „ledo princesės“ nevaidink, vaikinas ims galvoti, kad tau jis nebepatinka.

Pasitikėk savimi

Daugelis vaikinų, paklaustų, koks merginos bruožas jiems patraukliausias, atsakytų, jog tai – pasitikėjimas savimi. Savimi pasitikinti mergina vaikšto aukštai pakėlusi galvą, žino, kaip pabrėžti geriausius savo bruožus ir niekam neleidžia abejoti savo verte. Elkis užtikrintai, net jei teks pačiai subtiliai pakviesti vaikiną į pasimatymą. Kartais taip nutinka, kad vaikinus tenka stumtelėti, nes patys jie imtis veiksmų nedrįsta. Tačiau jei nuosekliai rodei savo susidomėjimą ir išlaikei paslaptį, vaikinai dažniausiai užsimano įminti, ką gi nuo jų slepi, ir pakviečia kartu praleisti laiką. Gero pasimatymo!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai