JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Blogosios visų Zodiako ženklų pusės

Blogosios visų Zodiako ženklų pusės

Kiekvienas turime ne tik gerąją pusę, bet ir tą, kurią dažnai norėtume palikti paslaptyje. O kokios savybės vienija skirtingus Zodiako ženklus? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Kadangi Avinas – pirmasis Zodiako ženklas, jis dažnai laikomas Zodiako ženklų kūdikiu, kuris dieną naktį galėtų rėkti „man!“ „aš!“ „duok!“. Avinai nepasižymi užuojauta, supratingumu, jiems nesvarbu, kad šalia esančiam žmogui blogai, jei jų nuotaika nevykusi, jie net nepastebės, kad visai greta esantis verkia, nerimauja. Avinai įsitikinę, kad jiems viskas turi būti paduota ant lėkštutės, o jei ko nors negauna, gali lygioje vietoje iškelti sceną. Šio ženklo atstovai taip pat nėra linkę galvoti apie ateitį, todėl kurti su jais bendrus ateities planus – didžiausias galvos skausmas.

JAUTIS

Paprastai Jaučiai yra ramūs ir nelinkę į konfliktus, o geriausias užsiėmimas jiems – nieko neveikti. Jaučiai vengia atsakomybės, mėgsta savo darbus užkrauti kitiems, bet daro tai taip meistriškai, kad „auka“ net nepastebi. Jaučiai sugeba flirtuoti, gražbyliauti, kad tik atsirastų galimybė išvengti atsakomybės. Jie bėga nuo jiems nepalankios realybės ir savo problemas palieka spręsti kitiems. Jaučiai dažnai apsimeta bejėgiais ir jautriais vien tam, kad aplinkiniai juos globotų ir apsaugotų.

DVYNIAI

Kaip atpažinti Dvynį? Jis kalba, kalba ir kalba… Išsaugoti paslaptį Dvyniui – misija neįmanoma. Dvyniai viską daro greitai, nuolat skuba, nuolat vaikosi trumpalaikių atrakcijų, todėl jiems patikėtas paslaptis panaudoja kaip galimybę suteikti dienai šiek tiek intrigos. Taip pat šio ženklo atstovai pasižymi paviršutiniškumu, dažnai bendrauja vien dėl naudos, o kai paslaugos pasibaigia, draugystę nutraukia be gailesčio. Šiam ženklui nesvetimas dviveidiškumas, polinkis į melą.

VĖŽYS

Šeima ir namai Vėžiui – svarbiausia. Todėl jis be sąžinės graužimo paliks geriausio draugo vakarėlį, kadangi ką paskambinusi mama pranešė, jog niekaip nesugeba įjungti naujo televizoriaus. Iš esmės Vėžiai – puikūs pašnekovai, tačiau jei jie pokalbyje sulaukia net ir menkiausios kritikos, lauk pykčio bangos. Vėžiai greitai įsižeidžia, jų nuotaikos keičiasi kas akimirką, jie sugeba skaudžiai įžeisti žodžiais, jiems sunku pripažinti savo klaidas. Sulaukti Vėžio atleidimo – beveik neįmanoma: jie apsimes, kad viskas gerai, bet nuoskaudą širdy nešiosis visą gyvenimą.

LIŪTAS

Liūto ženklo atstovai dažnai pamiršta, kad jie – visgi ne karališkosios šeimos atstovai. Liūtai elgiasi taip, lyg pasaulis suktųsi aplink juos: vėluoja į susitikimus, o kai pagaliau pasirodo, elgiasi taip, kad visi atkreiptų į juos dėmesį. Jie tiesiog privalo būti dėmesio centre, susirinkti visus komplimentus, dovanas, o darbus tegul atlieka kiti, Liūtui juk nepridera vargintis! Liūtai mėgsta reikšti savo nuomonę, patarinėti kitiems stiliaus ar išvaizdos klausimais nepaisant to, ar jų patarimo kas nors prašė. Iš esmės Liūtai galvoja, kad tik jie yra svarbūs, o jų gyvenimas – vertas pasigėrėjimo ir pavydo.

MERGELĖ

Mergėlės – tikros pleputės. Šio ženklo atstovai apie jiems įdomius dalykus gali šnekėti kiaurą parą. Gaila, tačiau tie dalykai – tokie specifiniai, kad aplinkiniams juos dažnai sunku suprasti. Tarkim, Mergelė gali valandą diskutuoti apie tai, kodėl viena šunų veislė yra geresnė už kitą, ir leistis į tokias smulkmenas, kurios kitam net nešautų į galvą. Mergelės dažnai yra pamišusios dėl savo išvaizdos ir sveikatos. Šio ženklo atstovai dažnai patys sau prisikuria ligų, alergijų, geria įvairiausius vitaminus ir maisto papildus, bėga maratonus ir stengiasi visiems įrodyti, kad tik fiziškai stiprūs žmonės gali išgyventi šiandieniniame pasaulyje. Taip pat šiam ženklui nesvetimas pedantiškumas ir maksimalizmas. Mėgsta kritikuoti aplinkinius, nes tokių tobulų kaip jie aplinkui tiesiog nėra.

SVARSTYKLĖS

Geriausias gyvenimo planas Svarstyklėms – nieko neveikti ir už tai gauti algą. Šio ženklo atstovai gyvena malonumais, jie nori gauti viską, kas geriausia, dažnai vaikosi prabangos, nemoka elgtis su pinigais, nes sugeba atsirasti šalia tų, kurie iš sudėtingos finansinės situacijos visada išgelbės. Išorinis grožis jiems – daug svarbiau nei vidinis, todėl flirtuoja su visais išoriškais patraukliais iš eilės. Nepakenčia ginčų ar kitokios nei jų nuomonės, todėl jei su Svarstyklėmis nesutinki, nenustebk, jei būsi apkaltina rėkimu ar užsipuolimu.

SKORPIONAS

Skorpionas – sunkiausiai nuomonę keičiantis Zodiako ženklas. Šio ženklo atstovai, net matydami, kad akivaizdžiai klysta, laikysis savo nuomonės ir bus pasiryžę kovoti su visais, kurie jų nepalaiko. Jiems nesvetimas noras konkuruoti, o svarbiausia – pirmauti ir laimėti (nesvarbu kokia kaina). Dažniausiai Skorpionai turi kokią nors ypatingą paslaptį, pikantišką pomėgį, kurį akylai slepia, nes tai – didžiausia jų silpnybė. Taip pat Skorpionai yra ganėtinai šykštūs, nėra linkę dovanoti, yra savanaudiški.

ŠAULYS

Egzistuoja dviejų rūšių Šauliai: plepūs ir uždari. Tačiau visi Šauliai dažniausiai būna labai intelektualūs, siekia aukštojo mokslo, renkasi sudėtingas ir daug darbo bei kantrybės reikalaujančias karjeras. Jie mėgsta kurti idėjas, tačiau jų įgyvendinimu liepia rūpintis kitiems. Šauliams būdingas spontaniškumas, per savo drąsą dažnai nukenčia, netgi susižeidžia ar įskaudina kitus. Mėgsta slėptis kitų, daugiau pasiekusių žmonių šešėlyje ir nuopelnus dažnai prisiimti sau.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai – labai rimti ir uždari žmonės, kuriems dažnai sunku suprasti humorą. Jie yra ambicingi, siekia savo tikslo bet kokia kaina, siekia bendrauti su jiems naudingais žmonėmis ir net artimiausių draugų kompaniją lengvai iškeistų į laisvalaikį su įtakingos kompanijos vadovu. Jiems galios niekada nebus gana: jei taps padalinio vadovu, iškart dairysis, kaip užimti direktoriaus kėdę. Svajoja, kad visi aplinkui jam paklustų ir garbintų jį už sumanumą. Tiesa, slapčia, nes Ožiaragiai dėmesio ir netikėtumų nemėgsta. Nori su Ožiaragiu rimtai susipykti – suorganizuok jam vakarėlį–staigmeną.

VANDENIS

Šio ženklo atstovai yra įsitikinę, kad taisyklės galioja visiems, tik ne jiems. Jie – landūs ir gudrūs, savo tikslo sieks kad ir ne pačiais švariausiais būdais, įžūliai reikalaus geresnių sąlygų ir nepakęs jokių paliepimų ar kritikos. Jų nuotaikos nuolat keičiasi, su jiems pavaldžiais žmonėmis ar šeimos nariais gali elgtis itin grubiai, žmonių santykiai jiems tikrai nėra pats svarbiausias dalykas. Dėl naudos sau jie gali apsimesti tavo draugu, bet tikrai užmirš pasveikinti su gimtadieniu. Mėgsta konkuruoti ir kurti intrigas.

ŽUVYS

Žuvys dažniausiai tituluojamos „Zodiako svajoklėmis“, nes jos vadovaujasi emocijomis, o ne protu. Iš prigimties Žuvys yra geros širdies, tačiau jos nė už ką neprisiims atsakomybės už kitą žmogų. Taip pat nesitikėk iš Žuvų gauti gero patarimo, nes, kad ir kokios geraširdės bebūtų, joms vis vien svarbiausia jų pačių gerovė ir ramybė. Žuvys iki pat senatvės išsaugo vaikiškumą, bėga nuo atsakomybės, reikalauja, kad jomis kas nors rūpintųsi, jas linksmintų ir lepintų. Jos mėgsta kritikuoti žmones nepastebėdamos savų ydų.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai