JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Jautis

2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Jautis

Kokie metai laukia Jaučio ženklo atstovų? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

SAUSIS

Metų pradžia bus tavo žydėjimo metas, išmoksi daug naujų dalykų bei užmegsi daug naujų pažinčių. Tavo ryžtas ir atkaklumas atneš naudos ne tik tau, bet ir tavo artimiems žmonėms. Sausis – puikus metas rizikuoti, net jei idėja atrodys ir beprotiškiausia.

VASARIS

Nevaikščiok gatvėmis nuleidus galvą, nes būtent vasaris bus tas mėnuo, kai džiaugsiesi vaikinų dėmesiu, o gal net ir rimtų santykių pradžia! Šis ryšys privers tave stengtis, tobulėti, tačiau tuo pat atneš daugiau aiškumo ir ramybės.

KOVAS

Kartu su pavasariu prasidės ir tavo atgimimas. Dažniau norėsis klausyti širdies, o ne proto balso, ignoruoti galimas pasekmes. Norėsi tiesiog džiaugtis malonumais, sieksi, kad tave kas nors globotų, ir bent trumpam užmirši savo problemas. Tiesa, tokia euforija negalės tęstis ilgiau nei savaitę, net ir labiausiai ignoruojamas problemas ilgainiui teks išspręsti. Tikėtina, kad turėsi galimybę išvykti į turiningą kelionę.

BALANDIS

Kankins dvejonės dėl studijų ar vaikino pasirinkimo. Protas sakys viena, širdis – visai ką kita… Tačiau pasitikėk savo nuojauta ir priėmusi sprendimo nuomonės nebekeisk. Šis mėnuo – puiki proga atidžiau įvertinti savo kasdienybę, žalingus įpročius ir šį tą pakeisti. Jei jau seniai ruošiesi pradėti sveikiau gyventi, geriausių rezultatų pasieksi būtent balandį.

GEGUŽĖ

Manai, kad tau trūksta pasitikėjimo? Pakentėk ir palauk gegužės – būtent tuomet jausiesi savimi patenkinta ir pasitikėsi savo jėgomis. Tačiau nepamiršk, kad siekiant tikslo nevalia „lipti kitiems per galvas“, nes kai tau reikės pagalbos, niekas nepasisiūlys padėti. Jeigu jau seniai kamuoja abejonės ir nežinomybė, gali būti, kad gegužę visos kortos bus atskleistos.

BIRŽELIS

Vasaros pradžia bus ypatinga: tau šis mėnuo – pats geriausias 2015-aisiais! Atrodys, kad sekasi viskas, ko imiesi. Be didelių pastangų pasieksi tai, ko jau seniai trokšti. Ir nesvarbu, ar tai bus svajonių darbas, ar žavus vaikinas, tavo kerams niekas negalės atsispirti.

LIEPA

Birželį linksminsiesi, o štai liepa primins, kad egzistuoja ne tik pramogos, bet ir pareigos. Privalėsi skirti laiko ne tik sau, bet ir artimiesiems, draugams, kuriuos, galbūt, šiek tiek apleidai. Nesistenk išvengti neplanuotų susitikimų ar vizitų, bendravimas liepos viduryje taps tavo stiprybės šaltiniu.

RUGPJŪTIS

Vasara tave lepins: karštojo sezono pabaigoje pastebėsi, kad sulauki dvigubai daugiau gerbėjų dėmesio, jie netikėtai pradės domėtis ne tik „paradine“ tavo puse, bet ir nuobodoka kasdienybe. Laukia daug pakvietimų į vakarėlius, koncertus, netrūks progų linksmintis.

RUGSĖJIS

Panašu, kad į mokslus sugrįši ne viena. Rudens pradžia – labai palankus metas vienišėms, kurioms itin nesiseka susirasti rimtą vaikiną. Tiesa, neskubėk jo „medžioti“ naktiniame klube ar vakarėlyje, nes greičiau pažintis įvyks kasdieniškoje aplinkoje, tavo išrinktasis bus iš mokslų arba darbo aplinkos.

SPALIS

Spalį ypač seksis Jautukėms, palaikančioms gerus santykius su kitomis moterimis, pradedant mama, baigiant mokytojomis, trenerėmis. Būtent jų dėka spalį tave aplankys sėkmė ar tiesiog palengvėjimas. Galbūt sulauksi reikiamos pagalbos, paramos, darbo pasiūlymo. Taip pat laukia ir itin naudinga, bet nebūtinai maloni pažintis. Negirk dienos be vakaro!

LAPKRITIS

Paskutinis rudens mėnuo nebus itin lengvas. Vis dažniau susimąstysi apie nesėkmes, praradimus, o tai gali paveikti tavo nuotaiką, sprendimus, galbūt prireiks ir profesionalios psichologinės pagalbos. Tačiau jei iš visų jėgų stengsiesi nepasiduoti melancholijai, pasieksi neblogų rezultatų.

GRUODIS

Jeigu ruošiesi 2015-aisiais keliauti į užsienį, planuok tai padaryti prieš žiemos šventes, nes ši kelionė bus prasminga ir turininga visomis prasmėmis. Netrūks ne tik įspūdžių, bet ir „teisingų“ pirkinių, kuriais džiaugsiesi dar ne vienus metus. Jeigu turėsi galimybę ne tik pakeliauti, bet ir užsienyje apsistoti ilgesniam laikui, nepraleisk puikios progos!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai