JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Prestižinio universiteto studentę į pasimatymą pakvietęs vaikinas gavo internetą sudrebinusį atsaką

Prestižinio universiteto studentę į pasimatymą pakvietęs vaikinas gavo internetą sudrebinusį atsaką

Paauglystė retai kuriam būna lengva. Vienus kamuoja spuogai, kitus – meilės problemos, tačiau neatsiras tokio, kuris paauglystės laikotarpiu nesulaukė pašaipų. Bendraamžiai – negailestingi: jie šaiposi iš vieni kitų aprangos, svorio, išvaizdos ar net kalbėjimo manieros.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Nors paauglystė anksčiau ar vėliau pasibaigia, tačiau užgauliojimai lieka giliai širdyje, dažnas prisimena juos iki pat savo dienų galo. Vieni savo kritikams atleidžia, kiti svajoja apie kerštą, o treti trokšta susitikti akis į akį ir įrodyti, ko yra verti.

22 metų Oksfordo universiteto studentė Louisa Manning paauglystėje buvo vadinama „pabaisa“, bendraklasiai šaipėsi iš jos plaukuotų kojų, veido plaukelių ir svorio. Merginą tokie užgauliojimai nemenkai įskaudino, ji net laikėsi griežtos bado dietos, bet tai nesustabdė jos kritikų. Tačiau paauglystėje užgauliota Louisa savo kailiu patyrė, ką reiškia posakis „lazda turi du galus“.

Internetine sensacija tapo jos laiškas vienam iš paauglystės pašaipūnų, kuris netikėtai po 8 metų tame pačiame universitete sutikęs Louisą pamatė, kad jos išvaizda nuo mokyklos laikų smarkiai pasikeitė, ir nusprendė merginą pakviesti į pasimatymą. Louisa buvo priblokšta vaikino įžūlumo, tačiau apsimetė, kad jo pasiūlymas ją pamalonino, ir sutiko nueiti pavakarieniauti. Tačiau ne vakarienė, o keršto planas sukosi merginos galvoje.

Sutartą vakarą ji nuėjo į restoraną, tačiau su vaikinu taip ir nesusitiko, o tik paprašė padavėjo paduoti jam voką, kuriame vaikinas rado Louisos mokyklos laikų nuotrauką ir laišką:

„Labas, nepyk, kad šį vakarą su tavimi nevakarieniausiu. Prisimeni, 8 klasėje, kai turėjau antsvorio, tu iš šaipeisi iš mano figūros? Ne? O aš pamenu, nes praleidau 3 metus valgydama tik po obuolį per dieną, tai ir šiandien nusprendžiau vakare nevalgyti.

Atsimeni, kaip šaipeisi iš mano suaugusių antakių? O plaukuotų kojų, kurios tau buvo tokios šlykščios? Atsimeni, kai kasdien trejus metus tu ir tavo draugai mane vadinot Pabaisa? Manau, kad nepameni, ypač po to, kai pamatei, kaip aš atrodau praėjus 8 metams, ir nusprendei, kad esu pakankamai patraukli.

Pagalvojau, kad perduosiu tau šią nuotrauką kaip priminimą. Kitą kartą, kai apie mane pagalvosi, įsivaizduok mergaitę šioje nuotraukoje, nes būtent ji tave paliko ant ledo per pasimatymą“.

Laiško nuotrauką rasi čia

Kaip dabar atrodo Louisa, pamatysi čia.

Kaip vėliau teigė pati Louisa, ji sulaukė to vaikino atsiprašymo. Drąsi mergina, verta pagarbos! 

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai