JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 merginų-princesių

5 merginų-princesių, kurios yra pasmerktos vienatvei, tipai

Dar negimė manęs vertas vyras! Ir išvis, ne dėl tavęs mamytė mane tokią augino. Draugės sako: „Gi tu graži, protinga, kokį tik norėsi, tokį ir gausi. Ne karo metas. Ne pirmas ir ne paskutinis…“ Kiek kartų sakei sau, ar savo draugei, o gal tau kažkas rimtu veidu ir griežtu tonu sakė šias frazes? Ir išties.. Tokia faina, tokia nuostabi ir graži, kažkada gausi bet kurį… O kas būtų jeigu susprogdintum šitą muilo burbulą? Realybė? Ir kokia ji? Tu vieniša.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Kaip sakoma, klysti žmogiška, o suversti kaltę kitam – dar žmogiškiau. Nebestatykime ant pjedestalo tų nuostabiųjų savybių, dėl kurių visi vaikinai turėtų alpti ir tave nešioti ant rankų. Nebesakyk, kad visi vyrai kiaulės, o pabandyk pažvelgt giliau. Ką slepia spindinčio, gražaus palto pamušalas? Dažniausiai kažkur po pamušalu slypi visi defektai – įplėšimai, netiesios siūlės, nusidėvėjimai ir t.t. Išverskime paltą į išvirkščią pusę. Ir galbūt tai bus raktas į klausimą, kodėl aš vieniša? Štai keletas skirtingų scenarijų, kurie galėtų atsakyti į klausimą „kodėl“.

Aš – Karalienė

Kai kalbama apie tavo teigiamas savybes kaip mat pasijunti tarsi ant sparnų, kaip karalienė. Išskrendi taip aukštai, kad visi kiti lieka žemiau už tave. Ir visas pasaulis sukasi aplink tave, tiesiog: mylėkit mane, nešiokit ant rankų, juk aš to nusipelniau! O jeigu dar kažkas drįsta pasakyti tavo neigiamą savybę, įsižeidi, iškeli galvą aukštai ir užrieti ją taip, tarsi sakytum: nepažįstu tų draugų, nieko negirdėjau, nieko nežinau. Aš faina ir tai pati puikiai žinau. Moralas toks, nebūk žirafa, nuleisk galvą žemyn. Ir galbūt ten pamatysi ne tik princą, bet ir karalių.

Valdingoji dama – direktorė

Aš, mano, man. Aš, mano, man. Ir taip viskas sukasi. Aš pasakiau. Mano norus įvykdei. Man gerai. Aš tau įsakiau. Tu esi mano. Ir turi paklusti man. Taip paklusti gali, ko gero, tik šuo. Kad ir kaip norėtum, vyro neuždarysi, kad ir į auksinį narvelį. Ir, kai tik vaikinas pajus tavo beprotišką norą valdyti, viską kontroliuoti; kai supras, kad tau bus gerai tik tada, kai viskas bus taip, kaip nori tu, – jis nuo tavęs spruks, kaip sprunka šuo atitrūkęs nuo grandinės. O likus viena – pati sau valdovė. Aišku klausi savęs, ką ne taip aš padariau ir kas man tiesą pasakys? Tiesa paprasta, tu gražiosios lyties atstovė, tad leisk vaikinui daryti, kas priklauso jam, leisk jam daryti sprendimus, pasitikėk juo, leisk jam globoti tave ir jis pats bus prie tavo kojų.

Cukrus karštoj arbatoj

„Trūksta oro, kai apie tave pagalvoju. Linksta kojos, kai esi šalia.“ Pamerkė akį? Nusišypsojo? Parašė? Paprašė numerio??! Padovanojo gėlių? Viskas! Žemė slysta iš po kojų. Aš, aš, aš… Įsimylėjau! Tuo viskas ir baigiasi. Ir tu vėl viena. Vaikinai medžiotojai iš prigimties, medžioklės procesas pats įdomiausias. Jeigu kaip mat ištirpsi – viskas pasibaigs, tapsi nebeįdomi. Tik neperlenk lazdos, vaidydami nepasiekiamos. Atsimink, vaikinai žaidžia meilę, atsipalaiduok, pažaisk ir tu. Ir tas lengvas žaidimas gali baigtis prie altoriaus.

Ne princesė bokšte, o proto bokštas

Vaikinai bijo protingų merginų. Dažniausiai jie renkasi gražią, nelabai aukštu intelektualu pasižyminčią gražuolę. Svarbu, kad būtų graži, o proto… Tačiau tu ir graži, ir protinga, bet… Kam reikia, kad kažkokia mergina būdama protinga aiškintų, o dar, neduok, Dieve, patarinėtų? Ir įžeidinėtų vyrišką ego?! Ne, ne, to nebus. Niekada. Ir, kai tu tik prasižioji, žiūri, kad tavo jaunikis jau rėžia sparną aplink peroksidinę fėją. Yra tiesos ir tame, kad egzistuoja stereotipai, kad jeigu graži – tai buka barakuda. O gražių ir protingų… O tokių dar būna? Pasiruošk, kad drąsuoliui, kuris išdrįso prieiti prie tavęs, turėsi sugriauti visus įsitikinimus, kad jis suprastų, jog gražios ir protingos panelės egzistuoja ne tik kosmose, bet ir žemėje.

Princo ant balto žirgo belaukianti

Gražios, protingos, turinčios humoro jausmą panelės supranta savo vertę. Jos kelia didelius reikalavimus ne tik sau, bet ir kitiems. Kiekvieną vaikiną, kuris bando pavergti širdį, matuoja pagal savas lūkesčių ir reikalavimų skales. Ir jeigu tik vieno kažkurio reikalavimo vaikinas neatitinka – kam tokio reikia? Kiekvieną kartą mergina ištaria žodžius: „Tu geras vaikinas, bet mes galim būti tik draugais.“ Ir visada kyla klausimas, kur tokių merginų protas, kai jos susideda su visiškom priešingybėm, neišsilavinusiais ir tikrai ne pačios geriausios reputacijos vaikinais? Skundžiasi, kad vaikinam rūpi tik išvaizda, bet pačios susideda su tuščiagalviais, bet raumeningais donžuanais.

Jeigu gerai atrodai, tu jam tinki, bet neilgam. Kai tik pasitaikys figūringa šviežiena jo medžioklės plote, jis tuoj pat pasinaudos proga susukti jai galvą. O tu galėsi mėgautis įrašytu vardu į jo pasiektų trofėjų sąrašą. Protingos merginos būna laimingos tik su proto turinčiais vyrais, o tokie vyrai dažniausiai atrodo žymiai paprasčiau už tuos blogiukus ir save labiau už viską pasauly mylinčius mačo. Gal tu vieniša dėl to, kad žiūrėjai į sau netinkamus vaikinus? Apsidairyk, gal tas medikas, kuris tau neduoda ramybės jau kelerius metus, visai nieko?

Ir jeigu perskaičius visus scenarijus tu vis tiek manai, kad viską darai teisingai, tada nenusimink. Reiškia, kad dar neradai sau tinkamo žmogaus. Ir nustok kelti klausimą, kodėl toks gražus vaikinas būna su ta negražia mergina? Jie atrodo, kaip gražuolis ir pabaisa! Kaip ji galėjo susirasti tokį vaikiną, o aš ne? Tiesiog vaikinus, kaip magnetas traukia moteriškumas, kuriuo turėtų švytėti kiekviena mergina. Būk moteriška, moteriškai silpna ir gležna, ir leisk vaikinui rūpintis tavimi. Vaikinai bręsta vėliau. Berniukams reikia gražių mergaičių, o vyrams gražių, protingų ir stiprių moterų. Tikras vyras nebėgs nuo protingos moters, o brangins, rūpinsis, lepins ir didžiuosis ja.

Ieškok panele.lt blogerių straipsnių pažymėtų specialiu ženkliu ir išreikšk savo nuomonę apie juos komentaruose!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai