JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 patarimai

7 patarimai, kaip pirmąja žinute sužavėti internete

Tikrai nieko nenustebintum pasakiusi, kad vaikiną susiradai internete. Internete mes ieškom ne tik naujų drabužių, laisvalaikio idėjų, bet ir simpatijų. O kaip sužavėti vaikiną, kai nieko apie jį nežinai, tačiau jo išvaizda patraukė tavo dėmesį?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Pirmasis laiškas pažinčių svetainėse nulemia viską: kokį įspūdį paliksite patikusiam asmeniui, kaip jis atrašys ir ar iš vis jis panorės atrašyti. Pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas sako, kad tai yra pagrindinis įrankis patraukti į save dėmesį, ir dalinasi patarimais, kaip jį geriau parašyti.

Atsirinkite, kam rašote

Jūs gyvenate Skuode, o ji – Dieveniškėse? Atleisk, vyruti, bet geriau ieškok kitos panelės. Rašykite toms merginoms, kurios turėtų tvirtą pagrindą jums atrašyti. Dailiosios lyties atstovėms ši taisyklė taip pat galioja.

Laiško ilgis

Vieno sakinio yra per mažai, bet pirmajame laiške nereiktų išsiplėsti ir iki vidutinio dydžio romano. Paskaitykite patikusio žmogaus anketą ir  parašysite trijų-aštuonių sakinių laišką. Tik nepamirškite užduoti ir vieno-dviejų klausimų.

Originalumas valdo

Tai nereiškia, kad būtina parašyti laišką, kokio pasaulis dar nematė. Jis turi būti skirtas vienam asmeniui. Moterys jaučia, kad laiškas „Labas, gražuole, kaip sekasi? Man patinka tavo akys. Gal susitinkam kavos?“ yra kopijuojamas ir siunčiamas kelioms adresatėms. Skaityti anketas ir rašyti individualius laiškus ne kiekvienas vyras turi kantrybės, bet dėl patikusios damos verta pasistengti, tiesa? Vyrams originalumas ne toks svarbus – jie džiaugiasi, kad iš vis sulaukė laiško. Tačiau net ir jie vertina žinutes, kuriose domimasi jų pomėgiais.

1 laiškas – 1 atsakymas

Gavęs laišką žmogus gali neatrašyti dėl milijono priežasčių. Jokiais būdais nerašykite dar vieno laiško. Pirma, žmogus atrašys, kai turės laiko ir noro – galbūt net po mėnesio. Antra, turėkite orumo. Neatrašė – na ir kas? Yra šimtai žmonių, kurie džiaugsis gavę Jūsų dėmesio. Trečia, atsimenate, kai vaikystėje mama liepdavo saugotis tam tikrų asmenų? Siųsdami 12 laiškų vienam žmogui iškart keliate įtarimą…

Intymios žinutės palauks

Pradėdami bendravimą nesiuntinėkite intymių žinučių. Net ir švelniai gašlių žinučių geriau nesiųskite. Kol su patinkančiu žmogumi nepradėjote intymiai bendrauti realiame gyvenime, šios temos nelieskite. Nebent žmogaus anketoje aiškiai parašyta, kad tokio pobūdžio žinutės yra tai, ko jis laukia. 

Būkite „gilesni“

Jūsų laišką gavęs žmogus iškart supranta, kad jis jums yra fiziškai patrauklus. Kitu atveju nebūtumėte jam rašę. Pirmuosiuose laiškuose dalyti komplimentus – geras žingsnis, tačiau neapsiribokite tik išvaizda. Pagirdami žmogaus vertybes, pomėgius ar gyvenimo būdą parodote jam, kad turite šį tą bendro ir galbūt esate verti pasimatymo.

Kur Jūsų šypsenos?

Pažinčių svetainėse susitinka žmonės, kurie yra vieni ir galbūt jau nebenori tokiais būti. Čia, kaip ir visur kitur, reikia save parduoti ir jei būsite liūdni bei pikti dėl pasibaigusių santykių, niekas nenorės jūsų „pirkti“. Įjunkite šypseną ir spinduliuokite pozityviais jausmais – tai kelias į sėkmę.

Dar prieš pradedant rašyti reikia suprasti, kad net parašius tobulą laišką yra didelė tikimybė, kad patikęs žmogus neatrašys. Ne viskas priklauso nuo rašančiojo – patikęs žmogus gali būti prastai nusiteikęs, jis gali būti jau pradėjęs megzti santykius su kitu žmogumi, ar rašantysis yra tiesiog ne jo skonio. Tai yra visiškai normalu ir smarkiai išgyventi dėl neatrašyto laiško neverta. Pažinčių svetainės tuo ir žavios, kad jose „tinklą“ galima užmesti labai plačiai.

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą..

Mano išsaugoti straipsniai