JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tiksliausias aprašymas: tavo asmenybės terminą nusakys gimimo data

Tiksliausias aprašymas: tavo asmenybę nusakys gimimo data

Jau senokai žinoma, jog gimimo data gali atskleisti neįtikėtinų bei labai taiklių dalykų apie žmogaus asmenybę. Norėtum sužinoti, kokia esi iš tiesų? Tau reikėtų tik kiek pasiskaičiuoti ir sužinosi, kokį asmenybės terminą atskleis tavo gimimo data.

Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24.

Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33 3+3=6

Taigi, tavo skaičius – 6. Ieškok savo numeriu pažymėto aprašymo! Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

1. LYDERĖ

Tavo svajonė – dirbti tokį darbą, kur galėtum vadovauti kitiems. Gyvenimas dažnai tave priverčia paklusti kitiems, tačiau iš tikrųjų nori vadovauti tavęs neišklausančiai draugei, vaikinui, lėtai kasininkei parduotuvėje ar bendraklasiams. Esi nepakeičiama, kai reikia imtis didelės apimties projektų ar suorganizuoti renginį. Tau nereikia užrašinės, sugebi visiems paskirstyti darbus taip, kad viskas vyktų sklandžiai. Deja, pajutusi vadovavimo jėgą dažnai tampi nevaldoma ir dažnai pasakai grubesnį žodį tiems, kurie tavęs nesiklauso. Tavo slapta savybė: sugebi save „reklamuoti“. Nesvarbu, ar užsiimi mezgimu, ar laisvalaikiu dresuoji šunis, sugebi aplinkinius įtikinti, kad toje srityje esi geriausia ir jie pagalbos turėtų kreiptis tik į tave. Tokie žmonės niekuomet nelieka užmiršti!

2. RAMIOJI

Esi visų draugių guodėja, susipykusių porelių taikytoja ir nuolatinė ramybės ieškotoja. Į tave aplinkiniai dažnai kreipiasi patarimo, moki puikiai išklausyti ir matyti viltį ten, kur, atrodo, jos nebėra. Tačiau nesi tiesiog rami avelė, kurios likimas – išklausyti kitų nuodėmes. Kadangi žinai aplinkinių paslaptis, dažnai pasinaudoji galimybe manipuliuoti jų jausmais ir pasitikėjimu. Gudrumu gauni viską, ką nori! Tavo slapta savybė: nemėgsti permainų ir visur ieškai tobulybės. Gali kasdien dėvėti tuos pačius džinsus, jei esi įsitikinusi, kad tau jie idealiai tinka. Tau svarbu gerai atrodyti, todėl dėl puikios išvaizdos gali aukoti laisvalaikį ir skaniausius pyragėlius!

3. IŠKALBINGOJI

Posakis „Neduok valgyt, duok pakalbėt“ puikiai tave apibūdina. Atrodo, kad tu gali prakalbinti ir didžiausią tylenį, ir didžiausią niurzgą. Puikiai žinai, kad iškalba yra vienas didžiausių tavo talentų, todėl joks renginys neįvyksta be tavo viešos kalbos ar dainavimo („trejetukai“ dažnai būna apdovanoti gera klausa). Nežinai, kas yra scenos baimė, savo pozityvumu užkreti visus aplinkinius, tačiau dažnai esi egoistė, tau svarbu visuomet gerai atrodyti ir tai, ką apie tave mano kiti. Tavo slapta savybė: po ryškia ir garsia asmenybe slepiasi jautri siela, kuri apsiašaroja žiūrėdama romantišką filmą. Jeigu dažniau žmonėms parodytum, kad nesi tik drąsi „kietuolė“, mažiau jaustumeis vieniša!

4. IŠMINTINGOJI

Tau nereikia skaityti naudojimosi instrukcijų, ilgai ruošti namų darbų ar ilgai tyrinėti žemėlapį. Turi įgimtą nuojautą, kuri tau padeda daugelyje gyvenimiškų situacijų. Tavo aštrus protas pasitarnauja sprendžiant sudėtingus uždavinius ar ieškant atsakymų į kamuojančius klausimus. Jeigu tave supa kūrybingi žmonės, tai tau padeda atsiskleisti ir drąsiau išsakyti savo idėjas, nes iš prigimties esi labiau linkusi patylėti, nei kalbėti apie save. Aplinkiniams dažnai atrodai susimąsčiusi ar susirūpinusi. Tavo slapta savybė: turi tiesiog geležinę valią ir kantrybę. Tavo užsispyrimas siekiant tikslo aplinkiniams atrodo kaip kaprizas, tačiau tavęs tai neturėtų trikdyti. Jeigu jau užsibrėžei ką nors padaryti, tai žūt būt ir įvyks.

5. LAISVĖS IEŠKOTOJA

Tavęs negalima suvaržyti, nes visuomet randi išeitį iš bet kurios situacijos. Laisvė rinktis tau yra svarbesnė už viską, todėl stengiesi gyventi taip, kad liktų kuo daugiau laiko tavo pomėgiams. Didžiausia bausmė tau – nuobodus monotoniškas darbas, netikėtai atsiradusios naujos pareigos ir prisitaikymas prie aplinkinių. Dažnai išsigandusi pasišalini vietoj to, kad stengtumeisi prisitaikyti prie esamos situacijos. Pajunti pavojų – ir iškart „į krūmus“. Būtent dėl šios priežasties tau sunku užmegzti tvirtus ilgalaikius santykius… Tavo slapta savybė: gali puikiai motyvuoti aplinkinius, bet tik ne save. Rasi šūsnį patarimų lieknėti susiruošusiai draugei, išsiaiškinsi, kuris universitetas siūlo geriausią meno programą per naktis tapančiam vaikinui, o močiutei panorėjus išmokti naudotis kompiuteriu, kantriai jai aiškini, kas per daiktas yra internetas…

6. RŪPESTINGOJI

Jauti, kad tavo pašaukimas – rūpintis kitais. Esi nuostabi auklė, negali praeiti pro mažą šuniuką jo nepaglosčiusi, o susirgus draugei meti visus darbus ir bėgi ją aplankyti. Gaila, tačiau aplinkiniai dažnai naudojasi tavo gerumu, o tu, būdama gero būdo ir naivi, dažnai net nesupranti, kokius žaidimus jie žaidžia. Tavo slapta savybė: esi ypatingai atsakinga, vengi neatliktų darbų ir niekuomet neitum linksmintis, jei neparuošei namų darbų ar rytoj laukia egzaminas. Kitiems dėl to atrodai nuobodi? Nesijaudink, pažiūrėsim, kaip jie jausis, kai tu džiaugdamasi rezultatais atostogausi, o visi tave kritikavę rausis plaukus nuo galvos ieškodami greitos išeities.

7. STEBĖTOJA

Nuolat stebi aplinką, ieškai ženklų, užuominų, tiki, kad kiekvienas įvykis turi svarbią priežastį. Moki puikiai planuoti savo laiką, todėl kai kiti verkšlena, kad nieko nespėja, tu visus nustebini savo aktyvia veikla ir ne mažiau turiningu laisvalaikiu. O ir draugėms laiko lieka! Tavo slapta savybė: mėgsti vienatvę, negali dirbti ar susikaupti grupėje. Vengi užduočių, kurių sėkmė priklauso ne tik nuo tavęs, nes nemėgsti taikytis prie kitų žmonių įpročių ar tempo.

8. MAKSIMALISTĖ

Jau vaikystėje žinojai, ko nori iš gyvenimo, ir niekada neieškojai pasiteisinimų neatliktiems darbams. Gerai jautiesi tik tada, kai esi užimta, turi daug reikalų ir nuolat skubi. Tavo svajonėse nėra ilgų atostogų, kurių metu galėtum nieko neveikti. Tavo savaitgaliai suplanuoti keliems mėnesiams į priekį, nes tik taip sugebėsi atlikti viską, ką nori. Tavo slapta savybė: nors dažniausiai esi susikoncentravusi į save, tačiau iškart pastebi gerą (arba tau naudingą) žmogų netoliese. Sugebi savo pavyzdžiu įkvėpti ir padrąsinti, tačiau tikrai nesi ta, kuri be draugų negali. Esi vieniša vilkė! 9. Nuoširdžioji Esi tikra jausmų karuselė: vieną akimirką gali kvatoti, o kitą – graudžiai verkti. Esi jautri aplinkinių nelaimėms, nori visiems visada padėti ir niekada neslepi savo tikrųjų jausmų. Tau sunku meluoti, o ir pati melą iškart pastebi. Svajoji, kad pasaulio žmonės širdyse turėtų daugiau gėrio, o ne godumo. Tavo slapta savybė: trauki aplinkinius it magnetas. Tavo gerumas ir dėmesingumas traukia kiekvieną, todėl tau nesunku susirasti naujų draugų. Tačiau prisiviliojusi juos gerumu dažnai mėgsti jais manipuliuoti savo naudai, o jei jie tai pastebi, be gailesčio ieškai naujų „aukų“.

Mano išsaugoti straipsniai