JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tau skirtas būtent šis vaikinas: ieškok gimimo mėnesio ir rasi jo vardą!

Tau skirtas būtent šis vaikinas: ieškok gimimo mėnesio ir rasi jo vardą!

Tavo gimimo mėnuo nusako net tau pačiai menkai žinomas asmenines savybes. Remdamiesi tavo gimimo mėnesio asmenybiniais aprašais, suradome vaikiną, kuris pagal vardoreikšmę tave atitiktų tobulai. Belieka surasti savo mėnesį!

SAUSIS. Tau skirtasis… Marius. Sausį gimusioms šalia savęs reikia tvirto bei vyriško vaikino. Vardas Marius kilęs iš romėnų kilmės ir reiškia žodį vyras. Mariai dažniausiai puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir vadovaujasi savo tvirta pozicija. Tai vaikinai, kuriuos pavergti nelengva, bet jei Mariai įsimyli, savo mylimąją pakylėja iki dangaus. Dovanos, siurprizai, romantiškos staigmenos, kelionės… Mariai vienaip ar kitaip pasistengia, jog mylimos jų damos liktų patenkintos. Jei turi Marių šalia – laikyk ir nepaleisk.

VASARIS. Tau skirtasis… Henrikas. Vasarį gimusios trokšta šalia savęs matyti lygiavertį partnerį. Vardas Henrikas yra kilęs iš vokiečių kalbos ir reiškia galingas, stiprus. Henrikams dažniausiai gamta yra dovanojusi nepaprastai atletišką kūną ir gebėjimą pritraukti merginų dėmesį. Tiesa ta, jog nors Henrikai atrodo tikri donžuanai, iš tiesų yra be galo rūpestingi savo antrosioms pusėms. Tai vieni labiausiai atsidavusių poroje vaikinų, kurie labai vertina merginas.

KOVAS. Tau skirtasis… Benas. Šalia savęs įsivaizduoji optimistišką ir drąsų vaikiną. Benas iš italų kalbos reiškia gerai. Tai su visais sutariantys ir optimiškai į pasaulį žvelgiančios asmenybės, kurios tikrai puikiai susikontaktuotų su kiek tvirtesnę poziciją turinčiomis kovo mėnesį gimusiomis merginomis. Puikiausia sąjunga!

BALANDIS. Tau skirtasis… Viktoras. Balandį gimusios yra be galo tvirtos, tad šalia savęs neįsivaizduotų išskydėlio. Viktoro vardas kilęs iš lotynų kalbos žodžio, reiškiančio nugalėtojas. Viktorai linkę pirmauti ir gana dažnai santykiuose yra pavydūs. Vis dėlto pavydas nėra griaunantis – Viktorai kiek pavyduliaudami įrodo, jog mergina jiems svarbi. Viktorams svarbu merginą apsupti dėmesiu ir dažniausiai jie akivaizdžiai parodo, ką jai jaučia. Be to, nuolatos palaiko ryšį, todėl Viktoras visuomet parašys pirmas.

GEGUŽĖ. Tau skirtasis… Adomas. Gegužę gimusioms imponuoja vyriškumas. Adomas kilęs iš hebrajiško žodžio vyras. Adomai – vyriškumo, džentelmeniškumo bei elegancijos įsikūnijimai. Neretai Adomai būna mąslūs, gana gruboki, kartais net šalti, tačiau kai įsimyli, gali dėl savo mylimosios atiduoti viską. Draugystė su Adomu gali būti pati nuostabiausia, jei jo… neišduosi. Išdavystė Adomui prilygsta pragarui.

BIRŽELIS. Tau skirtasis… Deividas. Šalia savęs įsivaizduoji ne titaną, o geraširdį bei suprantantį tave vaikiną. Deividas iš anglų kalbos reiškia mylintis, atsidavęs. Tai be galo romantiškos asmenybės, o kokie santykiai birželį gimusioms be romantikos? Deividas jas apipils taip trokštamu dėmesiu bei pasirūpins.

LIEPA. Tau skirtasis… Justinas, Justas. Esi tvirtai ant žemės stovinti asmenybė, todėl tau reikėtų vaikino, kuris taip pat propaguotų šias vertybes. Justino vardas yra kilęs lotynų kalbos ir reiškia teisingumą, tiesumą. Justinų varde užkoduotas nuolatinis tiesos ieškojimas, todėl su Justinais santykiai bus skaidrūs ir aiškūs. Justinai nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Visgi Justinai turi puikią uoslę – jei juos išdavinėsi ar santykiuose jausiesi nebegerai, jie šią tiesą pasakys anksčiau nei spėsi jiems tai pranešti.

RUGPJŪTIS. Tau skirtasis… Rokas. Tu įsimyli labai greitai ir to paties lauki iš vaikino. Roko vardas kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia laimėjęs mūšį. Rokai dažniausiai kovingi, greitai užsiplieskiantys, tačiau gebantys apginti savo mylimąją ir saugantys ją nuo negandų. Kai įsimyli, Rokai tarsi pakvaišta – ir nors jų susižavėjimas gana greitai atslūgsta, prie mylimos merginos jie ganėtinai greitai prisiriša, o tai garantuoja stabilumą.

RUGSĖJIS. Tau skirtasis… Edgaras. Šalia savęs įsivaizduoji tą, kuris vestų tave klaidžiu gyvenimo keliu. Esi Edgaras kilęs iš angliško žodžio ead (palaimintas, turtingas). Edgarai – be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.Tau tiesiog būtinas sėkmingas vaikinas šalia, mat tu pati esi be galo ambicinga.

SPALIS. Tau skirtasis… Eimantas. Esi kultūringa mergina, kuriai imponuoja intelektualus partneris. Eimantas kilęs iš lietuvių kalbos, tai dvikamienis vardas, kilęs iš žodžių sumanus ir turtingas. Tai puikiausia sąjunga itin protingoms bei išsilavinusioms spalį gimusioms , kurios negali pakęsti nekultūringų vaikinų.

LAPKRITIS. Tau skirtasis… Arnas. Šalia savęs įsivaizduoji stabilumą vertinantį ir patikimą žmogų. Arnas iš germanų kabos reiškia erelį. Šį vardą turintys vaikinai yra labai veiklūs, energingi – puikiausiai tinkami tau, lapkritį gimusiai, kuriai reikia kiek veiklesnio žmogaus šalia, nes lapkritį gimusios yra kiek ramesnės, tylesnės.

GRUODIS. Tau skirtasis…Tadas. Šalia savęs trokšti to, kuris būtų geraširdis ir atviras, kaip ir tu pati. Tadas – senovės graikų bardas, kuris yra kilęs iš žodžio širdis. Jis yra širdingumo ir dosnumo simbolis. Tau, kaip dažnai užsilpliekiančiai asmenybei, vaikinas su šiuo vardu garantuos atlaidumą. Tai be galo geri ir didelę širdį turintys žmonės.

Mano išsaugoti straipsniai