JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip sužavėti vaikiną SMS žinutėmis?

Kaip sužavėti vaikiną SMS žinutėmis?

Šiandien dažnai porų gyvenimas prasideda ne nuo pasimatymo, o nuo pirmosios žinutės telefone ar „Facebook“. O kaip pademonstruoti vaikinui visas gerąsias savo puses, kai nematai jo susižavėjusių akių, o tik raides telefono ekrane? Tuoj išsiaiškinsime.

1. Užsimink, kad netikėtai apie jį pagalvojai. Taip vaikinas pasijus svarbus ir įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Tiesiog parašyk jam, kad 5 minutes juokeisi iš jo „Facebook“ sienoje atsiradusio juokingo klipo ar tiesiog prisiminei jo duotą patarimą renkantis naują telefoną. Vaikinui tai – geriausias įvertinimas, į kurį jis negalės nereaguoti.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Vaikinų verdiktas: kokios merginos labiausiai traukia jų akį?(FOTO)
10 drabužių, dėl kurių vaikinas į antrą pasimatymą nebekvies(FOTO)
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

2. Šypsenėlės. Net nesusimąstydama pasakytum, kad gauti žinutę, kurioje yra bent vienas besišypsantis veidelis, yra daug maloniau nei skaityti šaltą ir lakonišką klausimą ar atsakymą. Šypsenėlės – puiki flirto priemonė, todėl kaskart rašydama „Labas“ neužmiršk pridėti ir „mirksiuko“. Taip vaikinas žinos, kad esi nusiteikusi paflirtuoti.

3. Būtinai kreipkis vardu. Jeigu žinutėje matys savo vardą ar kreipimąsi vardu, žinutė jam iškart taps asmeniškesnė. Nereikia kiekvienoje žinutėje penkis kartus rašyti jo vardo, tačiau maždaug kas penktoje žinutėje būtinai jį pabrėžk. Jeigu vaikinas turi kokią malonią pravardę – tuo geriau, tokiu būdu sukursi glaudesnį ryšį.

4. Neflirtuok atvirai. Niekada nerašyk vaikinui „Žiūriu filmą viena namuose, kaip norėčiau, kad kas nors tvirtai apsikabintų…“. Tokia žinutė pažinties pradžioje – tikra nelaimė. Geriau į jo atsakymus atsakyk mįslingai, „neatskleisk visų kortų“. Vaikinai dėl paslapčių eina iš proto!

5. Leisk jam spėlioti. Nesistenk kiekvienos savo minties atskleisti iki galo, o jei vaikinas ne iki galo suprato, ką savo meilia užuomina norėjai pasakyti, iškart keisk temą. Taip sukelsi vaikino susidomėjimą ir jis nersis iš kailio norėdamas išsiaiškinti, ką gi nutylėjai. Leisk jam dėl tavo dėmesio pasistengti.

6. Sakyk jam komplimentus. Žinoma, nereikia jo kiekvienu sakiniu girti, tačiau juk nesunku pasakyti, kad tau patinka jo aprangos stilius, mėgstama muzika ir taip toliau. Tie, kurie mums sako komplimentus, iškart gauna daugiau prielankumo taškų!

7. Nepasirodyk beviltiška. Niekas neatbaido vaikinų taip kaip desperatiška mergina, kuri padarys viską, kad tik sužavėtų vaikiną. Nebūk įkyri, neatakuok jo žinutėmis, jei matai, kas jis tave ignoruoja, nesistenk būti per daug lipšni ir pasiryžusi dėl jo padaryti bet ką. Vaikinai lengvai sugaunamo laimikio nenori!

8. Nereikalauk pasimatymų. Leisk vaikinui pačiam tave pakviesti kavos ar į kiną, nelaidyk užuominų, kad štai, jau savaitę susirašinėjame, būtų gerai ir susitikti! Žinoma, jei jauti, kad vaikinas net nesiruošia su tavimi rimčiau bendrauti, nešvaistyk jam brangaus savo laiko. Kam stengtis dėl to, kuris su tavimi nenori būti?

9. Žinok, kada sustoti. Žinoma, smagu iki paryčių susirašinėti su tau patinkančiu vaikinu, tačiau ar smagu miegojus vos kelias valandas keltis į mokslus? Sakoma, kad gerų dalykų reikia dažnai, bet po truputį, todėl neleisk, kad tavo susirašinėjimai taptų pareiga ar, dar blogiau, neišvengiama nuobodybe. Rašyk vaikinui tik tada, kai turi ką jam pasakyti, o ne beviltiškai tikėdamasi, kad štai pagaliau jis atsiųs ženklą, jog jums yra vilties tapti pora. Būk įdomi, turėk sau mielos veiklos, o ne leisk vakarus prilipusi prie telefono laukdama vienintelės žinutės.

Mano išsaugoti straipsniai