JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
4 merginų bruožai

4 merginų bruožai, kurie laimi vaikinų dėmesį

Kartais norisi pasakyti: „Ir ko gi tie vaikinai nori?!“. Atrodo, kad stengiesi, esi maloni, linksma ir tikrai ne apsileidėlė, bet tas princas kaip neatjoja, taip neatjoja… O galbūt mąstai per daug sudėtinai? Vaikinus žavi paprastesni dalykai.

Šypsena

Ji nieko nekainuoja, o atrakina visas duris, net vedančias į patinkančio vaikino širdį. Juk su nuolat iš džiaugsmo spindinčiu žmogumi visi norės bendrauti kur kas labiau, nei surūgėliu. Tiesa, dirbtinis juokas iš jo laidomų juokelių, šiai kategorijai nepriskiriamas.

Apranga

Posakis „Sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą“ gal ir ne absoliučiai teisingas, bet pasiteisina daugeliu atveju. Juk, jei atrodysi apsileidusi, vaikinas net nepradės pokalbio ir nesužinos, kokie išminties klodai guli tavo galvoje. Todėl, kad ir kur beeitum, pasipuošk ir pasitempk. Savaime suprantama, skubant į prekybos centrą nebūtina išsipustyti lyg į teatrą, tačiau, prieš užverdama namų duris visuomet paklausk savęs, ar gerai jaustumeisi dabar sutikusi šimtą metų nematytą bendraklasę ar buvusį mylimąjį? Jei taip – viskas gerai, jei ne – galbūt derėtų tušu brūkštelėti blakstienas ar išklaipytus sportinius batelius pakeisti gražesniais batais?

Akių kontaktas

Mokslininkai nustatė, kad dažnas akių kontaktas su nepažįstamu žmogumi (pavyzdžiui sėdint paskaitose, lankant tas pačias treniruotes) skatina jį prieiti ir susipažinti, todėl neleisk laiko ir užmesk akį į tą, kuris tau patinka. Stenkis nenusukti akių nuo jo žvilgsnio ir tuomet, kai susiruoši į pirmąjį pasimatymą – tavo akių žėrėjimas ir emocijos, atsispindinčios jose, vaikinus tiesiog hipnotizuoja, o kontakto vengimas tarsi sako „Turiu ką slėpti”, „Nenoriu tavęs”, „Greičiau baigtųsi tas kankinantis susitikimas!”

Sugebėjimas išklausyti

Taip, pasirodo vaikinui jau pirmojo pasimatymo metu itin svarbu, ar jį išgirsi, ar tik pasakosi apie save. Todėl bendraudama su tau patinkančiu individu nesistenk per valandą išpasakoti gyvenimo nuo lopšelio-darželio Kalėdų šventimo iki filmo, kurį matei vakar – leisk ir jam įsiterpti ir atsiskleisti.

Mano išsaugoti straipsniai