JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nuo seno žinomos taisyklės

Nuo seno žinomos taisyklės, kaip išvesti vaikiną iš proto

Gudrios moterys bei merginos nuo seno žinojo – tam, jog priversti vaikiną galvoti vien apie tave, nereikia nuostabios išvaizdos ar išpuoselėtos figūros. Užtenka pasitelkti komunikaciją bei atitinkamus elgesio modelius.

Gerbk save

Nėra nieko patrauklesnio už merginą, kuris save gerbia. Bent jau vaikinai taip galvoja. Jei nuolat savęs negerbi, kaip galima tikėtis, kad mokėsi gerbti kitus? O pagarba sau reiškia, kad jis neatitrauks nuo tavęs žvilgsnio.

Būk subtili

Per daug nesistenk jam patikti. Tegu tavo komplimentai ir veiksmai jo atžvilgiu būna subtilūs. Švelnios, subtilios užuominos – ne tik seksualu, bet ir visiems parodo, kad jis tau brangus.

Būk ne mergina, kuriai reikia vaikino, o ta, kurios reikia vaikinui

Pasakyme, jog savo mintimis prišauksime meilę, yra dalis tiesos, tačiau vis dėlto visuomet reikia išlikti ta, kuri kausto vaikinų dėmesį per daug apie tai negalvodama. Vaikinai tiesiog dievina atsipalaidavusias ir ramias merginas, kurioms nė motais, ar į jas šiuo metu žiūri koks priešingos lyties atstovas.

Turėk savų užsiėmimų

Turėk savo gyvenimą. Stebėtina, bet vaikinams labai patrauklios merginos, kurios gyvena intensyvų gyvenimą, turi daug užsiėmimų. Taigi tau nereikia žmogaus, kuris planuotų tavo gyvenimą.

Sugebėk priimti žmogų

Jei nori, kad vaikinas eitų dėl tavęs iš proto, turi jį priimti. Jei vaikinas šalia tavęs gali būti savimi, jam nereikia nieko slėpti, jis jaučiasi tarsi laimėjęs milijoną.

Pora
Pora
Shutterstock

Megzk dvasiniu ryšiu paremtus santykius

Taip – fizinė trauka yra labai svarbi ypatybė, kuriant draugystę, tačiau tai yra tik ledo viršūnėlė. Labai lengvai vaikiną gali suvilioti savo gražia išvaizda, tačiau žymiai sunkiau yra jį išlaikyti. Išlaikymui yra būtinas atlaidumas, švelnumas, nuoširdumas ir atvirumas.

Būk visuomet pasiruošusi

Net jei nespėjai vakar tinkamai nusilakuoti nagų, atmink: vaikinai pastebi viską. Pastebi, tačiau kartais nepasako. Todėl būk ta, kuri yra visuomet dailiai susitvarkiusi ir pasiruošusi. Nebūtina miegoti su makiažu, tačiau visuomet išlik švari ir gaivi. Savęs prisižiūrėjimas – ne privalumas, o būtinybė.

Būk spontaniška

Kartais neįspėjusi atvyk pas jį su pica ir alumi. Jam tai ne tik patiks, jis bus tiesiog pakerėtas. Nuspėjamas žmogus nuobodus, tokie žmonės greitai atsibosta.

Būk reikli

Tik neapsirink – tai nereiškia būti valdinga, nurodinėti. Na, kai kuriems vaikinams patinka įnoringos, valdingos merginos, bet laikui bėgant žavesys išblėsta. Būti reiklia reiškia parodyti jam, kad sugebi prisiimti atsakomybę. Kartais vaikinams atrodo, kad tik jie gali būti atsakingi, vadovauti, bet koks (seksualus) palengvėjimas, kai kartais, įvairumo dėlei, jie gali perleisti vadžias merginai.

Mano išsaugoti straipsniai