JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Paslaptys: ką vaikino batai atskleidžia apie jo asmenybę?

Paslaptys: ką vaikino batai atskleidžia apie jo asmenybę?

Dažnai nutinka, kad vaikinas atkreipia tavo dėmesį iš paties pirmo žvilgsnio. Tačiau kaip žinoti, koks tas vaikinas iš tiesų yra? Gal jis – romantikas, o gal – tylenis, dievinantis kiną? Apžiūrėk jo batus ir sužinosi!Vyriški batai. Asos.com Ltd nuotrauka

1. Išskirtinio dizaino sportiniai bateliai arba itin ryški avalynė

Toks vaikinas negali gyventi be dėmesio. Jo „Facebook“ paskyra mirga nuo jo „selfių“, jis lankosi madingiausiuose vakarėliuose ir iš gyvenimo trokšta paties geriausio. Merginoms jis – itin išrankus. Jo mylimoji privalo atitikti visus jo susikurtus standartus ir būti išskirtinė tiek vidumi, tie išore. Paprastai tokie vaikinai – labai kategoriški ir, deja, šiek tiek savimylos…

2. Sportiniai bateliai

Jis mėgsta patogumą, greitį ir paprastus malonumus. Toks vaikinas dažniausiai turi su aktyvia veikla susijusį hobį, bėga nuo įsipareigojimų ir nemėgsta sudėtingų situacijų. Jam sunku apsispręsti, jis nori būti keliose vietose vienu metu, jam sudėtinga vykdyti pažadus. Tačiau bendraujant su merginomis jis yra šiek tiek drovus, dažnai savimi nepasitiki ir vengia užmegzti ilgalaikius santykius. 

3. Sportinio tipo laisvalaikio batai

Tokie batai – „saugus“ pasirinkimas. Dažniausiai juos renkasi uždari, viešumo ir dėmesio vengiantys vaikinai. Jiems labai svarbu būti grupės dalimi, jie bijo išsiskirti iš minios, nedrįsta įgyvendinti savo svajonių, nes jiems per daug rūpi aplinkinių nuomonė. Nors jie teigia, kad merginoms yra išrankūs, iš tikrųjų jie džiaugiasi bet kokiu dėmesiu, nes jiems sunku bendrauti su priešinga lytimi. 

4. Odiniai smailianosiai aulinukai

Smailianosiai – pedantų skiriamasis ženklas. Jie dažniausiai blizga it švarus veidrodis, pedantas negali eiti iš namų, jei ant jo batų matyti bent menkiausias nešvarumas. Jis skiria daugybę dėmesio, laiko bei pinigų savo išvaizdai, jis įsitikinęs, kad tie, kurie yra susitvarkę ir patrauklūs, iš gyvenimo gauna daugiau. Šalia savęs jis nori turėti merginą, kurios pavydėtų visi draugai, o dar svarbiau – priešai. Aplink save pedantas nori susikurti gražią aplinką, o mergina turi atitikti net ir aukščiausius tos aplinkos kriterijus.

5. Verstos odos batai 

Neįpareigojančius, bet itin madingus verstos odos batelius renkasi labai šiuolaikiški ir visas pasaulio aktualijas sekantys vaikinai. Intelektas – labiausiai jam imponuojanti žmogaus savybė, jis pats domini daugybe skirtingų sričių, turi bent keletą hobių, mėgsta keliauti ir išbandyti naujoves. Jam reikia aktyvios ir unikalios merginos, kuri jį papildytų ir skatintų tobulėti. Tik nagais ir plaukais besirūpinančios „tuštutės“ niekada neatkreips jo dėmesio, tačiau jis neneigia, kad patraukli merginos išvaizda, tokia pat svarbi kaip ir vidus.

6. Auliniai batai arba kareiviško tipo auliniai

Tokius batus dėvi meniškos sielos vaikinai. Juos traukia žygiai, neatrastos vietos, menas ir naujos pažintys. Dažnai atrodo, kad šių batų savininkas – lyg ne šio pasaulio gyventojas. Jo nedomina kitų žmonių (o labiausiai – įžymybių) gyvenimai, jis nori pats viską patirti ir nešvaistyti laiko niekams. Jo mylimoji turėtų būti tvirta ir savo nuomonę turinti asmenybė, nes jam šalia savęs reikia žmogaus, kuris ne tik išklausys, bet galės bendrauti įvairiomis temomis ir pateikti įdomių įžvalgų.

Mano išsaugoti straipsniai