JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nauja Justino Bieberio simpatija - egzotiškų bruožų aktorė iš Meksikos

Nauja Justino Bieberio simpatija – egzotiškų bruožų aktorė iš Meksikos

Atšaukęs likusius 14 „Purpose World Tour“ koncertus pastaruoju metu Justinas Bieberis nuolat atrodė susimąstęs, pavargęs ir išsisėmęs. Tikintis vaikinas įkvėpimo ieško vis dažniau lankydamasis bažnyčioje, o spalio pradžioje į ją kartu atsivežė ir naują savo mylimąją – meksikiečių kilmės aktorę Paola Paulin (26).

Trimis metais už atlikėją vyresnė tamsiaplaukė visai neseniai susipažino su Justinu, tačiau panašu, kad jų pažintis labai greit vystosi pora nebesislapsto nuo fotografų ir drąsiai vaikšto į pasimatymus viešumoje.

Justinas savo mylimąją net pristatė savo bažnyčios kunigui ir primigtynai jos reikalauja šventoje vietoje būti kartu su juo.

Meksikietiško kraujo Paola užaugo Kolumbijoje, Medeljine mieste, kur pradėjo aktorės karjerą. Šiuo metu ji kaip tik kuria vaidmenį seriale „Ballers“. Be to, Paolą galima dažnai išvysti ir modelio amplua.


Įdomu, ar ši draugystė užsitęs ilgiau nei su prieš tai buvusiomis Justino simpatijomis Kourtney Kardashian ir Hailey Baldwin.

Smagu matyti, kad Paolos kompanija Justinui padeda atsitiesi ir jaustis laimingu. Kas žino, galbūt tai paskatins surengti naują koncertinį turą, kuriam užbaigti prieš tai pritrūko moralinių jėgų.Man reikia, kad širdis ir siela vėl būtų tvarios“, anksčiau sakė Justinas.

Mano išsaugoti straipsniai