JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Sudėk savo likimo skaičių: jis atskleis tai

Sudėk savo likimo skaičių: jis atskleis tai, ką slepi pati nuo savęs

Ar tiki, kad gimimo data nulėmė tavo likimą? Jei taip, siūlome pasmalsauti, ką apie tavo gyvenimo kelio skaičių sako numerologija. Nežinai, koks jis? Greitai apskaičiuosime.

Tarkime, esi gimusi 1995 05 24. Sudėk visus gimimo datos skaitmenis, kol gausi vieno skaitmens skaičių. 1+9+9+5+0+5+2+4= 30 3+0=3. Tavo gyvenimo kelio skaičius – 3. Skaityk aprašymą apačioje.

Jei gavai 11 ar daugiau, tiesiog sudėk skaitmenis tol, kol gausi vieną skaitmenį.

Vienetai

Vienetai be galo kūrybingi. Jie – individualistai, žino, ko nori ir to kryptingai siekia. Jie sugeba gauti iš žmonių tai, ko nori. Viena didžiausių pamokų jiems – žmonės tuo nesidžiaugia.

Jie dažnai nepaklūsta vadovybei, retai prašo ar klauso patarimų. Vienetams atrodo – jei nori ką tinkamai padaryti, imkis to pats. Dažnai jie būna teisūs. Dėl asmeninių savybių jiems pavyksta pasiekti to, kas visiems kitiems atrodo neįmanoma.

Vienetai – sumanūs vadovai, stipri valia, aistringumas jiems padeda įkvėpti komandą eiti ten kur jie nori. Jei išmoksta užjausti, būti supratingesni kitų poreikiams, pelno aplinkinių pagarbą.

Dvejetai

Dvejetus geriausiai apibūdintų posakis „mergina, kurios niekas nekviečia šokti“. Jie geri, nesudėtingo būdo, tačiau dažnai pradingsta bendrame šurmulyje. Jei jie neklauso savęs ir nepaiso savo poreikių, nesielgia impulsyviai, vėliau gali gailėtis.

Dvejetai – nuostabūs draugai, tėvai. Jie moka paguosti, visada pasirengę užplikyti arbatos ir išklausyti. Jie gali klausytis valandų valandas ir moka saugoti paslaptis.

Jiems gali stigti ambicijų, pasitikėjimo savimi. Jie jaučiasi nesaugūs, todėl yra tylūs ir dažnai nesuteikia sau galimybių save giliau pažinti.

Dvejetai puikiai darbuojasi grupėje, tik dėl įgimto drovumo neretai lieka nepastebėti.

Trejetai

Trys – charizmos ir populiarumo skaičius. Dažniausiai jie būna dėmesio centre per vakarėlį ar rėžia kalbas prie kavos aparato. Jie prajuokina, įneša į draugiją gyvumo. Su trejetukais niekada nebus liūdna, jie su visais sutaria, mėgsta mokyti, linksminti ir pardavinėti.

Yra ir tamsioji jų gyvumo pusė – dažnai trejetai desperatiškai siekia dėmesio, gali tapti egoistais.

Trejetai iš tiesų yra jautresni nei atrodo, kartis jie iššvaisto energija, imdamiesi per daug darbų vienu metu. Pamokymas trejetams – gilinti santykius, kurti turtingesnį vidinį gyvenimą ir stengti įžvelgti esmę.

Ketvertai

Ketvertas – atsakomybės įsikūnijimas. Jiems patinka laikytis taisyklių ir viską daryti pagal instrukciją. Jie visada turi omenyje savo tikslus. Jų moto galėtų būti: „Lenktynes laimi ramūs ir pastovūs.“

Jie visada atsideda pinigų juodai dienai, darbo ir finansų srityse jie be galo disciplinuoti. Ketvertai garsėja etiškumu ir konservatyvumu.

Daugeliui gali pasirodyti, kad ketvertai gyvena susivaržę, tačiau būtent jie dažniausiai juokiasi paskutiniai ir ką nors laimi. Ir visgi ketvertukams nepakenktų dažniau pasidžiaugti gyvenimu čia ir dabar.

Penketai

Penketai – atskalūnai, dažnai žavisi keista muzika ir keistais meno kūriniais. Penketams patinka tyrinėti viską, kas neįprasta: sektas, aiškiaregystę, alternatyviąją mediciną ir pan. Jie mėgsta nuotykius, jiems įdomi kitų nuomonė. Šiaip penketai yra plačių pažiūrų.

Penketai lengvai užsidirba pinigų, lengvai susiranda draugų. Jiems nepatinka sąstingis, kur kas įdomiau nuolat dairytis naujovių. Taisyklės ir tradicijos – ne jiems.

Kartais penketų keistumo priežastis – vidinis maištautojas, jie per dažnai stengiasi šokiruoti aplinkinius. Jie gali būti nepakenčiami, netvarkingi, praktiškai visada vėluoja.

Šešetai

Šešetai – pozityviausias skaičius numerologijoje. Jie subalansuoti, laimingi, optimistai. Vertina tai, kas įprasta, senus draugus, tai, kas tikra ir patikrinta, tačiau nuobodžiais jų tikrai nepavadinsi.

Šešetams patinka ramybė ir nešališkumas. Jie nori santarvės, visada tarpininkaus kilus ginčui, yra puikūs derybininkai.

Šešetais galima pasitikėti. Kadangi visko lengvai pasiekia, kartais gali neįvertinti to, ką gauna iš gyvenimo. Dažnai be reikalo jaudinasi.

Septynetai

Septyni – magiškas skaičius. Septynetai dažnai krypsta į ezoteriką, jiems norisi gilesnių žinių, jie pasineria į skaitomą knygą ar savas mintis. Dėl šios priežasties jie dažnai laikomi keistuoliais. Bet jie nėra keistuoliai, tiesiog jiems reikia daugiau laiko sau.

Septynetai įžvalgūs, išmintingi, dažnai daug ką numato į priekį. Jie dažnai jaučia, kad turi kilnesnį tikslą, yra stipriai motyvuoti.

Tiesa, septynetai gali būti šalti, asocialūs, intravertai. Jiems reikėtų išmokti geriau išreikšti savo mintis, kalbėti, parodyti tai, ką gražaus turi viduje. Tokiu atveju jie gebės įkvėpti ir mokyti kitus.

Aštuonetai

Aštuonetai gali pasiekti neįtikėtinų dalykų. Jie be galo susikoncentravę į materialų pasaulį.

Jei aštuonetas kažko siekia, niekas jo nesustabdys. Tiesa, jie dažnai apleidžia asmeninį gyvenimą, santykius, atsisako prisiimti atsakomybę už vidinį gyvenimą.

Aštuonetams reikia pripažinimo, be jo jie kenčia. Aštuonetai gali pasirodyti savanaudžiai, nemąstantys. Dažnai jų moralė gana žemo lygio. Uždavinys aštuonetams – susikurti dvasinį gyvenimą, neprarandant ryšio su realiu pasauliu, ir išmokti užuojautos.

Devynetai

Devynetai – tikrai humanistai. Juos motyvuoja įgimtas noras padėti, tarnauti pasauliui. Sakoma – devynetai pasiektų visko, ko nori, jei tik galėtų suprasti, ko nori.

Jiems būdingas stiprus socialinio teisingumo pojūtis, jie dažnai gina žmonių teises. Jie kilnūs, užjaučiantys, įkvepia žmones tapti geresniais. Jei taip pat be galo romantiški.

Devynetai – entuziastai, greitai įsimyli, o įsimylėjimas greitai praeina, dažnai susižavi įvairiais projektais, susižavėjimas gali lygiai taip greitai išblėsti. Dėl šios priežasties aplinkiniams jie gali pasirodyti nepatikimi.

Devynetams patartina pasirinkti projektą, susitelkti į jį ir užbaigti. Kai sugebės įsipareigoti, jie daug pasieks.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Mano išsaugoti straipsniai