JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vienišos merginos! Šiomis 10 ypatybių jus pranašesnės už įsipareigojusias

Vienišos merginos! Šiomis 10 ypatybių jus pranašesnės už įsipareigojusias

Vienišumas nuo seno buvo apipintas mitų. Poros neturintys asmenys dažniausiai buvo vadinami atsiskyrėliais, negebančiais bendrauti ar kurti artimo ryšio. Laimei, mūsų laikais vienišumas neretai net laikomas privalumu. Šiuo metu neturi vaikino? Tuomet verta žinoti, jog šiomis dešimt ypatybių esi pranašesnė už tas, kurios jį turi.

Jūs turite daugiau laisvės .Ne paslaptis, jog santykiai neretai ne tik suteikia malonių akimirkų, bet ir atima laisvę. Jei esi neįsipareigojusi, turi daugiau laiko sau, savo poreikiams, interesams, todėl gali laisvai bendrauti, keliauti bei mėgautis laisve.

Jūs save mylite ir žinote, kaip tai daryti. Pradedate suprasti, kas padeda jums tapti puikiu žmogumi, taip pat suvokiate, kad tai, ką darote viena, atsispindi jumyse. Būdama viena su savimi, jus pajuntate nepriklausomybės nuo kitų žmonių jausmą, kuris leidžia suprasti, kad jums nereikia kažko papildomo, kad pasijustumėte mylima.

Jūs patiriate daugiau nuotykių. Būdamos vienišos, jūs dažniau susipažįstate su kitais žmonėmis, esate laisvos, nepriklausomos, todėl drąsiai galite lakstyti iš vieno vakarėlio į kitą. Susitikusios su draugėmis pasakojate ne apie vakar keptą vištieną, o apie nesibaigiančius praeito vakaro nuotykius! Patyrėte tiek daug, jog, regis, galėtumėte rašyti knygą.

Jūsų niekas nekontroliuoja. Ką veikei vakar? Kodėl taip apsirengei? Kam tau reikėjo mesti į vaikiną tokį žvilgsnį? Esate visiškai laisva. Žinoma, kai kurioms merginoms asmeninė kontrolė tokia pat svarbi kaip oras ar vanduo, vis dėlto daugelį ji varžo.

Jūs gali atsiduoti savo pomėgiams bei interesams. Daug žmonių, leisdami laiką su kitais žmonėmis, tiesiog bando užpildyti tuščius dienos tarpsnius. Nors bendravimas yra naudingas sielai, jūs tą laiką taip pat galite skirti tam, ką tikrai mėgstate. Turint laiko sau, galima atsiduoti savo pomėgiams: paskaityti knygą, pažiūrėti mėgstamą filmą ar pabėgioti.

Jūs tobulėjate kaip asmenybės. Kai daug laiko leidžiate viena ir pradedate geriau save pažinti, natūraliai kyla troškimas kažką savyje patobulinti. Jūs pradedate suprasti, kokios baimės, rūpesčiai, emocijos ir perspektyvos jums galėtų trukdyti ir ką reikėtų keisti.

Jūs gyvenate be streso. Po visos dienos nereikia pateikti ataskaitos kur, ką ir su kuo veikei (vienoms tai būtina, kitas erzina iš naujo viską išgyventi). Be to, nereikia aiškinti, kodėl pasilabinai su žavingu praeiviu ar kodėl akivaizdžiai flirtavai su padavėju. Juk tu trokšti išlikti nepriklausoma!

Jūs labiau rūpinatės išvaizda. Teisybė, jog santykiams atsidavusios merginos dažnai pamiršta rūpintis išvaizda. Juk iškrenta iš rinkos! Vienišės puikiai žino – jos dievina flirtą, o jis neįmanomas be rūpinimosi savimi bei savo kūnu. Be to, rengiatės taip, kaip jums patinka ir niekas net neketina jums vadovauti aprangos aspektu. Esate tikros grakščiosios katės, kurios vaikšto vienos!

Jūs nebijote kai kuriems šiurpą keliančio termino „vienatvė“. Jei leisdamos laiką su žmogumi, pradedate geriau jį pažinti, lygiai tas pats vyksta tuomet, kai daug laiko būnate viena: jūs pradeda geriau pažinti save. Jums nebaisu likti akis į akį su savimi ir jūs jaučiatės gerai, pažindamos savo tikrąjį „aš“

Jūs esate atvira sau. Visi šie aspektai prisideda prie realistiško požiūrio, kokie sudėtingi gali būti žmonių santykiai. Daug žmonių mano, kad leisti laiką su tobulu žmogumi yra gera ir naudinga, nors iš tikrųjų tai sukelia tokias problemas kaip nesavarankiškumas ir negalėjimas būti be jo.

Mano išsaugoti straipsniai