JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 dalykai

6 dalykai, kurių trūksta merginoms iki to, jog jos taptų tobulos

Kai susižavi panele, iš pradžių ji atrodo tobula it deivė. Tačiau kai pradedi ją pažinti, pamatai ne tik jos teigiamas savybes, bet ir neigiamus bruožus. Tada dar kartą skaudžiai įsitikini, jog idealių nėra, o juk kartais taip norėtųsi, kad būtų, tiesa? Vaikinai išsakė, ko merginoms trūksta iki visiško tobulumo.

Jos neturi būti lengvai prieinamos

Juk žinote, kad vaikinai, turintys daug sekso partnerių, giriami, o merginos – peikiamos ir apkalbamos. Kodėl taip yra, nežinau, matyt, bėgant metams visuomenėje susiformavo tokia nuomonė. Gal tai įsitikinimas, jog ne kas kitas, o merginos turi gimdyti bei saugoti šeimos židinį. Tačiau ši taisyklė galioja ne tik seksui. Pigiomis laikomos ir tos, kurios per kiekvieną tūsą glamonėjasi vis su skirtingais „bachūrais“, kurios mėgsta trumpalaikius santykius ir jas kiekvieną savaitę galima pamatyti vis su skirtingais vaikinais. Jei tu tokia esi, kuo greičiau keiskis, nes prarasi savo vertę ir joks save gerbiantis vaikinas į tave nežiūrės. Be to, „eidama per visus“ ir pati būsi linkusi save nuvertinti. Pradėsi kompleksuoti ir galvoti, jog vaikinams reikia tik vieno. O taip anaiptol nėra!

Jos turi pasitikėti ne tik savimi, bet ir antrąja puse

Turbūt visiems aišku, jog brandūs santykiai paremti tarpusavio pasitikėjimu. Taip, pasitikėjimą reikia užsitarnauti, tačiau yra merginų, kurios nepasitiki vaikinais tik todėl, kad nepasitiki pačios savimi. Jos vertina vaikinus pagal save arba lygina su buvusiais. Reikia užmiršti, kas buvo praeityje ir atversti naują gyvenimo lapą. Jeigu praeityje buvai įskaudinta, tai dar nereiškia, jog tavo naujas vaikinas nusipelnė už tai atkentėti. Juolab, kad kuo labiau verši, tuo didės noras ištrūkti.

Jos turi būti moteriškos

Savo kailiu daugelis vaikinų patyrė, kaip nesmagu yra bendrauti su besispjaudančia, besikeikiančia ir nuolat apie seksą tauškiančia mergina. Šlykštu. Pasibjaurėtina. Įdomu, ką tokios merginos sau galvoja? Kad tai kieta? Gal jos dar ir turi slaptų fantazijų turėti „pimpaliuką“? Kiekviena mergina turi suprasti, jog ji ne veltui vadinama dailiosios lyties atstove. Kalbama ne tik apie išvaizdą, jos manieros taip pat turi būti „dailios“. Galima suprasti merginas, kurios mėgsta krepšinį, geria alų ar spokso „Vedęs ir turi vaikų“. Tebūnie tai jų pasirinkimas. Tačiau abejoju, ar kokiam vaikinui patiktų draugauti su mergina, kuri savo manieromis primena vaikiną.

Jos turi rūpintis savo išvaizda

Kažkur teko skaityti, jog vaikinai, pamatę merginą, per 3 sekundes nusprendžia, ar jie nori bendrauti su ja, ar ne. Taigi, tikriausiai net ir kvailiui aišku, jog per tokį trumpą laiką jie nespėtų pažinti asmenybės. Naivuolės tos, kurios mano, jog svarbiausia žmogaus vidus… Jeigu išorė apgailėtina, niekas net nenorės sužinoti, koks tas vidus yra. Nesakau, kad reikia būti supermodeliu. Užtenka nuolat rūpintis savimi, pasirinkti savo stilių ir plačiai šypsotis. Mes, bachūrai, kaip ir jūs, esame individualybės, dėl to kiekvieno mūsų skoniai skiriasi. Tau nereikia būti blondinei ar turėti didelius papus, tačiau būk miela, rūpinkis tuo, kas tau yra duota gamtos.

Jos turi elgtis natūraliai

Dažnai pasitaiko atvejų, kai merginos pažinties pradžioje ima vaidinti lėles. Jos nori pasirodyti geresnės nei iš tikrųjų yra. Taip, jeigu merginos tikslas praleisti vieną naktį drauge, tuomet prašom: maivykitės ir vaidinkite paneles tobulybes. Tačiau jeigu jūsų tikslai rimtesni, labai svarbu elgtis natūraliai, net jei ir baiminatės, jog jūsų tikrasis „aš“ vaikinui nepatiks. Svarbiausia, neužmiršti, jog ydų turime visi, tačiau, kai žmonės įsimyli, jie tų ydų nepastebi arba jos jiems tampa mielos ir suprantamos.

Jos turi mokėti sakyti tiesą į akis

Kad jūs žinotumėt, kaip daugelį vaikinų erzina, kai merginos negali tiesiai šviesiai pasakyti, kas jas neramina, erzina ar piktina. Vietoj to jos „mėto“ neaiškius namiokus arba išvis nieko nesako ir tikisi, jog mes, bachūrai, viską suprasime iš akių… Kaip jos nesuvokia, jog nemokame skaityti minčių. Žiauriausia būna tada, kai jos sumurma kažką neaiškaus, ko tikriausiai net pats ponas Dievas nesupranta, ir pradeda baisiausiai ant mūsų pykti, kad esame nenuovokūs stuobriai. Siaubas…

Mano išsaugoti straipsniai