JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Jei esi viena iš šių merginų tipų

Jei esi viena iš šių merginų tipų, vaikino, matyt, nesusirasi dar ilgai

Klysta tos, kurios mano, jog vaikinams patinka tik išsipusčiusios puošeivos. Priešingai, vaikinus dažniausiai traukia išmintingos ir apsukrios merginos. Tokios merginos niekuomet nekels dramų, žinos savo vertę ir pasitikės savimi bet kokioje situacijoje. Visiška tokių merginų priešingybė – melagelės, prielipos ar apsėstosios. Ar tik nesi viena iš šių merginų? Jei atrandi save aprašymuose, nenuostabu, jog meilės reikalai tau nesiklosto taip, kaip norėtum.

Tu esi… apsėstoji mergina. Ši mergina iškart įvertina vaikino tinkamumą ilgalaikiams santykiams ir šeiminiam gyvenimui. Ypač vaikinus išgąsdina, jog vos po keletos pasimatymų mergina jau žada supažindinti vaikiną su savo tėvais, planuoja jų atostogas kartu ir galbūt net vestuves. Vaikinų nuomone, viskas turi klostytis savaime ir skubėti nėra ko.

Tu esi…. vakarėlių liūtė, kuri dažniausiai namo grįžta paryčiais. Savo simpatiją matai tik vakarėliuose ir iš visų jėgų stengiesi atkreipti jo dėmesį? Tokio bendravimo – negana. Ypač jei vakarėlio įkarštyje esate linkę lengvabūdiškai bučiuotis ar, dar blogiau, esate ne kartą permiegoję. Atmink, kad vaikinui fizinis kontaktas nebūtinai reiškia meilę ar įsipareigojimus. Tuo labiau, kad daugelis vaikinų nenori rimtai draugauti su tomis, kurios elgiasi lengvabūdiškai…

Cara Delevingne, Paris Hilton
Cara Delevingne, Paris Hilton
Instagram

Tu esi… mergina – bosas. Sėkminga ir itin valinga mergina, kuri yra tokia nepriklausoma ir ambicinga, kad vaikinai jos dažniausiai bijo. Merginos npriklausomumas ir savarankiškumas toli gražu nėra minusai, tačiau kalbant apie naujai prasidedančius santykius jie gali pakišti koją. Taip jau yra – jei vaikinas jaučiasi už merginą prastesnis, ne toks vertimas ir neturintis tiek ambicijų, kiek ji, jam sunku suvokti, jog jis su tokia mergina galėtų pradėti ilgametę draugystę.

Tu esi… panelė įkyruolė. Vaikinų siaubas – įkyri panelė. Ji nori žinoti, kur jis, ką ir su kuo veikia, kodėl per 5 minutes neatrašė į jos žinutę ir kodėl neatbėgo jos guosti, kai teko vežti šunį pas veterinarą. Juk jūs net ne pora! Jei per daug įkyriai bandysi meilintis ar įsiteikti, nieko gero nepeši. Laikyk saugų atstumą, leisk vaikinui tavęs siekti, nes lengvai sugaunamas grobis – neįdomu!

Tu esi mergina – princesė. Jos reikalavimai labai aukšti, jai patinka prabanga, gėlės ir deimantai – savo norų ji neriboja. Ne kiekvienas gali įgyvendinti jos įgeidžius. Tačiau labai dažnai tokios princesės galų gale verkia vienos namuose. Per dideli reikalavimai ir įnoriai veda ne prie sėkmingų santykių, o prie vienišumo. Mat vaikinų, kurie pildytų net menkiausią merginos norą ir kone pultų ant kelių atsiprašinėti, ne taip jau daug. Ypač vaikinus atgraso perfekcionistės, kurios tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime siekia visiško tobulumo.

Tu esi… nuobodyla. Ją labai sunku kažkuo įkvėpti, ji tarsi taupo savo energiją ir retai apie ką nors turi savo nuomonę. Tylios, ramios, kuklios merginos tikrai niekuo nenusileidžia itin energingoms, tačiau yra merginų tipas, kuris iš visų aplinkinių yra linkęs siurbti gyvybinę energiją. Nuo tokių tuoj pat bėga ir vaikinai, ypač jei mergina nuolatos burba ir yra linkusi skųstis.

Tu… esi apsimetėle, kuri pati sau meluoja, jog nenori santykių. Daugelis merginų, norėdamos įtikti savo simpatijoms, apsimeta, kad tai pat nenori rimtų santykių, ir taip tikisi ilgainiui priversti vaikiną įsipareigoti. Toks elgesys – didelė klaida, nes jei vaikinas mano, kad nenori draugystės, o tu po pusmečio pareiški, kad jis mulkis, nes nenori įsipareigoti, liksi viena ir įskaudinta.

Tu esi… visiška puošeiva. Penktadieniais ir šeštadieniais dauguma merginų išsipusto. O kaip atrodo kitomis savaitės dienomis? Suprantama, kad mokydamosi pavargstate, kartais tiesiog nelieka laiko puoštis, bet pasistenkite nevaikščioti apsėmusiomis sportinėmis kelnėmis. Turėtų susimąstyti ir tos, kurios gausiai pasidažo net prieš eidamos į sporto salę ar kas valandą koreguoja makiažą. Pernelyg gausus makiažas rodo, kad nepasitiki savimi. Nesislėpk po pudros sluoksniu, parodyk savo natūralų grožį.

Ariana Grande
Ariana Grande
Reuters / Scanpix

Tu esi… visiška pavyduolė. Esi įsitikinus, kad nuo pavydo iki meilės – vienas žingsnis? Greitai persigalvok, nes gali prisidaryti sau bėdos. Jeigu su vaikinu tik pradėjote bendrauti, o tu visais įmanomais būdais stengiesi parodyti, kiek daug vaikinų dėl tavęs eina iš proto, naujoji tavo simpatija gali tiesiog pagalvoti, kad esi nerimta ir vienu metu nori turėti keletą vaikinų.

Tu… esi ta, kuri vaidina, jog priklauso ne jam vienam. Tai gali atrodyti elementaru, tačiau galbūt pati to nenorėdama mėtai jam užuominas, kad nesi patikima. Ar per pasimatymus rašai žinutes kitiems vaikinams? Gal kur nors išėjusi su patinkančiu vaikinu flirtuoji ir su kitais? Šiek tiek paslaptingumo nekenkia, bet galvok, kokį įspūdį sudarai vaikinui bendravimo pradžioje. „Mergina gali pati to nenorėdama pasirodyti nepatikima, per daug artimai bendraudama su buvusiais vaikinais“, – sako C. Lieberman. Dažniau nepatikimi yra vaikinai, tačiau ir merginos gali pasirodyti nesąžiningos, nors galbūt tokios nėra.

Tu… esi ta, kuri pernelyg dažnai vartoja alkoholinius gėrimus. Labai blogai, jei mergina nejaučia saiko, vartodama alkoholį. Blaivi ji įdomi, šauni, bet padauginusi dažnai priima klaidingus sprendimus ar apskritai neatsimena vakarėlio dalies. Toks elgesys ne tik pavojingas dėl daugelio priežasčių, bet ir atstumia vaikinus. Vaikinai, kuriems patinka be saiko geriančios merginos, siekia tik vieno, tai nėra santykiai.

Tu… esi ta, kuri prie vaikino prikimba. Ne šiaip sau tokiomis moterimis kaip Audrey Hepburn, Jackie O ir Grace Kelly žavimasi iki šiol. Jei mergina yra padori, jaučia savo vertę, ji traukia padorius vaikinus. Psichologų teigimu, apie merginą daug pasako jos drabužiai, makiažas, manieros, bendravimo stilius, tad turėk tai omenyje. Kad ir kaip patinki vaikinui, jis turi draugų. Svarbu būti nepriklausoma ir jam parodyti, kad sugebi gerai praleisti laiką ir netrukdai jam daryti to paties. Psichologų teigimu, jei viešumoje nė per žingsnį nesitrauki nuo vaikino, tai rodo, jog nesijauti saugi. Jie pataria palikti vaikiną pabendrauti su bičiuliais ir pačiai eiti bendrauti, tik, žinoma, be ketinimo

Mano išsaugoti straipsniai