JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pagrindinės santykių klaidos

Pagrindinės santykių klaidos, kurias daro dažna lietuvaitė

Tikriausiai ne kartą esi girdjėusi mintį, jog mūsų šalies merginos myli kiek per stipriai. Iš tiesų, kai kurios santykiams atiduoda visą save, tačiau vėliau lieka įskaudintos ir įžeistos. Kaip išvengti santykių klaidų ar jų nebekartoti? Perskaityk santykių klaidų atmintinę ir įsidėmėk kai kuriuos dalykus.

Savo antrajai pusei nesuteikiate palaikymo, kurio jam ar jai reikia. Santykiai yra daugiau nei parama grįsta partnerystė. Žinoma, tie pilve juntami drugeliai yra svarbu, nes tai jus siejanti fizinė chemija. Tačiau vien aistra santykiai nesiklosto – privalote daugiau kalbėtis ir suprasti vienas kitą.

Savo antrajai pusei nesuteikiate erdvės, kurios jam ar jai reikia. Jei nuolat kontroliuoji vaikiną, jį spaudi ir tikrini jo žinutes, nenustebk, jei jis bėgs nuo tavęs kuo toliau. Turi suteikti vaikinui laisvę, juk jam norisi pabendrauti ne tik su tavimi, bet ir su draugais, kitais žmonėmis. Erdvė gali būti ne vien fizinė sąvoka. Erdvė būna dar ir emocinė bei fizinė. Net jei gyvenate atskirai, turi jam duoti emocinės laisvės – jis privalo turi laiko tik sau.

Savo antrajai pusei nesuteikiate saugumo, kurio jam ar jai reikia. Mes, kaip ir visi gyvūnai, esame sukurti taip, kad mums būtinas saugumo jausmas. Tai vienas didžiausių poreikių, tokių pačių kaip maistas, vanduo ir miegas.

Liaukis galvojusi apie tai, kaip sutiksi savo mylimą žmogų. Jei nuolat svarstysi, kada ir kokiomis aplinybėmis JĮ turėtum sutikti, nebūsi laiminga. Verčiau atsipalaiduok ir mėgaukis gyvenimu – jei tau lemta, sutiksi jį galbūt net rytoj. O jei ne, ilgeliau palaukusi kada nors tikrai džiaugsiesi pilnavertiškais santykiais.

Nepasikliauk žvaigždėmis. Kad ir koks būtų tavo Zodiako ženklas, tikrai neverta aklai pasikliauti žvaigždėmis aiškinantis, ar potencialus partneris tau tinka. Taip, pasiskaitinėti apie Zodiako ženklų suderinamumą pravartu, tačiau visiškai pasikliauti Zodiako ženklais kvailoka.

Neveidmainiauk. Laikykis to, ką kalbi. Tai paprasta. Būtų gerai nedalinti gyvenimiškų pamokymų ar patarimų apie santykius draugams ir tuo pat metu nepriimti „Netflix“ ar „Chill“ kvietimo iš to niekšo vaikino, kurį sutikai praėjusią vasarą.

Liaukis galvojusi apie tai, kaip sutiksi savo mylimą žmogų. Jei nuolat svarstysi, kada ir kokiomis aplinybėmis JĮ turėtum sutikti, nebūsi laiminga. Verčiau atsipalaiduok ir mėgaukis gyvenimu – jei tau lemta, sutiksi jį galbūt net rytoj. O jei ne, ilgeliau palaukusi kada nors tikrai džiaugsiesi pilnavertiškais santykiais.

Liaukis sukus sau galvą! Ar ne per daug laiko skiri užslėptos minties ieškojimui buvusių draugų tekstinėse žinutėse? Jei trokšti sukurti tvirtus, meile pagrįstus santykius, verčiau atsiduok tėkmei ir leisk likimui pačiam vadovauti. Bereikšmėmis mintimis tik apsunkini sau gyvenimą ir paverti save minčių įkaite.

Nevenk pasitarti su draugais, kurie turi antrąsias puses. Jeigu nori sulaukti patarimo apie savo vaikiną, klausk savo draugų, kurie turi laimingus ir sveikus santykius. Tai tau suteiks daug daugiau naudingos informacijos nei keliavimas pas būrėją ar įvairių testų atlikimas merginoms skirtose žurnaluose.

Nepersekiok socialiniuose tinkluose. Kad ir kaip tai viliotų, tai gali tau atnešti vien skausmą. Kai mes ką nors nuolat sekame socialiniuose tinkluose, nepažįstame tikrojo žmogaus veido, nes socialinių tinklų paskyros gali būti sukurtos taip, kad pateiktų konkretų „paveikslą“.

Mano išsaugoti straipsniai